SON KEZ BİRLİKTE KİLO VERELİM- KİLO VERME YARIŞMASI

chloe işe yaramış ay çok güzel. Dar gelen pantolonun var mıydı deneseydin ? Bir de yulafı sütle mi yapıyorsun canım ?
evet karnimdaki kaslarim baya belirdi, denerim canim belim patliycak gibiyken su an nerdeyse 1 parmak bosluk var.
degisiyor canim ya 1 bardak sut ile yada kefir ile yapiyorum.

Tabloya ekleyeyim mi canım ?

Afiyet olsun canım ama hastalık nedeniyle mi istifra ettin ?

Günaydınn. Hedefine çok yakınsın 🎉🎉🎉

kesinlikle bu sayfalar yardımcı oluyor. Diyette neyi doğru neyi yanlış yaptığımızla ilgili fayda sağlıyor. Bende takip ediyorum

chloe işe yaramış ay çok güzel. Dar gelen pantolonun var mıydı deneseydin ? Bir de yulafı sütle mi yapıyorsun canım ?
Yok canım midem tutmadı

Lamaziaa Lamaziaa canım tabloda benimde kilomu güncellermisin rica etsem 85 şuan hedef 70 😇
britneyyyyy britneyyyyy ya canım bende şaşırdım görünürde bişey yok ama diyorum 😂😂 iyikide tartı almışım yoksa saf gibi 80 im diye seviniuodum 😂 olsun ama bi kaç gün o özgüvenle dışarı gezmeye bile çıktım eşimle özlemişim özgüvenli ve bakımlı dolaşmayı.. Dediklerini not aldım bakıcam mutlaka...🥰

Lamaziaa Lamaziaa canım tabloda benimde kilomu güncellermisin rica etsem 85 şuan hedef 70 😇
britneyyyyy britneyyyyy ya canım bende şaşırdım görünürde bişey yok ama diyorum 😂😂 iyikide tartı almışım yoksa saf gibi 80 im diye seviniuodum 😂 olsun ama bi kaç gün o özgüvenle dışarı gezmeye bile çıktım eşimle özlemişim özgüvenli ve bakımlı dolaşmayı.. Dediklerini not aldım bakıcam mutlaka...🥰
Güncelledim canım :))

HERKES BU MESAJIMA BAKSIN
Hep birlikte çok güzel bir yola girdik. Bu yolun sonunda tüm hedeflerimize ulaşacağız emin olun. Önemli olan tek şey istikrar. Biz gruba her gün girdikçe, motivasyon topladıkça, diyetimize sporumuza özen gösterdikçe süreci sonlandıracağız. Bu nedenle grup devamlılığı çok önemli.
Sizden ricam, grubumuza katıldıktan sonra grubu bırakmamanız. 1 hafta gruba girmeyen mesaj yazmayan kişiyi zaten tablodan çıkaracağım. Unutmayın devamlılık öncelikle bizler için önemli. Lütfen buna dikkat edin.
Hepinizi öpüyorum :KK200:

Herkese selam🌸

11.00; 1 yumurta,3 kasik lor, karisik salata,
5 zeytin, 1 dilim tam bugday

15.00: elma, 2 kasik yogurt, 2 ceviz karisimi

19.00: 5 kofte, tavuksuyu corba, az salata

2lt ustu su, 3 cay, 2 Turk Kahvesi,
1 filtre kahve, 2 bitki cayi.

Tum gun işteydim yorgun argin. gece eve gececegim, tv basinda egzersiz yaparim ancak.

Lamaziaa Lamaziaa yarin tarti gunu mu canim?

GÜN SONU:
09.30- KAHVALTI
1 Haşlanmış yumurta, domates, beyaz peynir, bir dilim ekmek
15.00-ÖĞLE YEMEĞİ
1 Kase çorba, 5 yk yeşil mercimek, 2 yk yoğurt
19.00-AKŞAM YEMEĞ
2 parça tavuk butu (kendi yağıyla buharda) 3 yk yoğurt.
Aslında akşam yemeği yemeyecektim öğleni geç yaptığım için ama misafirlikte yemek durumunda kaldım. Bugünlük bu kadar.

EGZERSİZ
40 dakika leslie- günlük 10.000 adımı tamamladım. Toplam 562 kalori yakarak günü bitiriyorum. :KK15::KK15:

neden aralıklı oruç yapmıyorsunuz

ben istediğim kiloya indim şuan artık fazlasını veriyorum vermemek için yiyerek korumaya çalışıyorum

bütün mesele aralarda hiç birşey yememek , o yaptıgın eğzersizlerle çok çok rahat kilo verirsin

Kahvaltı : 2 dilim ekmek menemen yeşil çay
Ara öğün : sade türk kahvesi, 1 yeşil elma, 2 Malta eriği,
Akşam yemeği : taze fasulye , 2 yemek kaşığı pilav, bol salata..
Bu saatten sonra artık birşey yemicem sadece bol su tüketip günü tamamlayacağım...

Eklentiler

• IMG_20230525_184345.jpg
    IMG_20230525_184345.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 18

ben istediğim kiloya indim şuan artık fazlasını veriyorum vermemek için yiyerek korumaya çalışıyorum

bütün mesele aralarda hiç birşey yememek , o yaptıgın eğzersizlerle çok çok rahat kilo verirsin
Aralıklı oruçla kaç kilo verdin ? Mesela ben ara öğünlerde birşeyler yemesem duramıyorum çok acıkıyorum.. yapamam gibime geliyor.. artık vücut okadar yemeye alışmışki malesef 🥺

Öğlen çok acıkıyorum ben. Bu sefer akşam yemeğine yükleniyorum. İyice kilo alıyorum

Herkese selam🌸

11.00; 1 yumurta,3 kasik lor, karisik salata,
5 zeytin, 1 dilim tam bugday

15.00: elma, 2 kasik yogurt, 2 ceviz karisimi

19.00: 5 kofte, tavuksuyu corba, az salata

2lt ustu su, 3 cay, 2 Turk Kahvesi,
1 filtre kahve, 2 bitki cayi.

Tum gun işteydim yorgun argin. gece eve gececegim, tv basinda egzersiz yaparim ancak.

Lamaziaa Lamaziaa yarin tarti gunu mu canim?
Afiyet olsunn. Pazartesi açmıştım grubu. Pazartesi tartı günü canım

Kahvaltı : 2 dilim ekmek menemen yeşil çay
Ara öğün : sade türk kahvesi, 1 yeşil elma, 2 Malta eriği,
Akşam yemeği : taze fasulye , 2 yemek kaşığı pilav, bol salata..
Bu saatten sonra artık birşey yemicem sadece bol su tüketip günü tamamlayacağım...
Süper menüü. Tebrik ederim 🎉

bende oglen tavuklu salata yedim
ara: 2 kare bitter +6 badem ve kahve
ara ogun yapmayip tatli birsey yemeyince elim ayagim titriyor 🥹
45 dk spor yaptim
lily sabrinin karis kasi 2 videosu ve bir ic bacaklar icin olani
birazdan aksam yemegimde kapuska + yogurt ile gunumu kapaticam
hava cok yagisli bugun ondan 10.000 adimda kapaticam gunu ❤️
bugun zarada 36 beden kargo pantolonun icine girdim 2 hafta once tayt gibi duruyordu su an beli hafifcene bol ve bacaklari normal gozlerim yasardi sevincten eve gelip spor yaptim.
Arada elbet bozulucak arada elbet hamburgerler pstalar yiyip icicez onemli olan sonradan dengelemek sporumuzu yapmak zaten diger turlu hayat boyle gecmiyor ❤️
benim hedefim simdi 6 sina kadar kacamak yapmamak. 6 sinda cig kofte ve turkiyeden birton sey getiricek annem bizim burda yok olanda cok kotu e bende hakli olarak gokucem cogkofteyi getirdiklerrinden. 🥹 en azindan o zaman kadar ne kadar verirsem kardir 4-5 gunde tatile gidicez 10-16 arasi ordada tabi kismiycam dondurmasi tatlisi herseyi yiyicem he hos biraz vicdan oluyo ama odul de guzel oluyor. o yuzden en azindan normal zamanda dengeliyip bozmiyim diyorum.

kızlar akşam yemeğinden sonra gelen tatlı krizlerini ne yapacağızzz 😅😅
valla ben sute yada yogurda tarcin ve ham
kakao ekliyorum biraz oyle teselli etmeye calisiyorum kendimi 😅 bazen hic ise yaramiyo ama olsun bakiyorum olucak gibi degil meyve yada iste kuru meyve atistiriyorum biraz ama yaninda mutlaka gene ya az sut yada yogurt insulin tavan yapmasin diyez

bende oglen tavuklu salata yedim
ara: 2 kare bitter +6 badem ve kahve
ara ogun yapmayip tatli birsey yemeyince elim ayagim titriyor 🥹
45 dk spor yaptim
lily sabrinin karis kasi 2 videosu ve bir ic bacaklar icin olani
birazdan aksam yemegimde kapuska + yogurt ile gunumu kapaticam
hava cok yagisli bugun ondan 10.000 adimda kapaticam gunu ❤️
bugun zarada 36 beden kargo pantolonun icine girdim 2 hafta once tayt gibi duruyordu su an beli hafifcene bol ve bacaklari normal gozlerim yasardi sevincten eve gelip spor yaptim.
Arada elbet bozulucak arada elbet hamburgerler pstalar yiyip icicez onemli olan sonradan dengelemek sporumuzu yapmak zaten diger turlu hayat boyle gecmiyor ❤️
benim hedefim simdi 6 sina kadar kacamak yapmamak. 6 sinda cig kofte ve turkiyeden birton sey getiricek annem bizim burda yok olanda cok kotu e bende hakli olarak gokucem cogkofteyi getirdiklerrinden. 🥹 en azindan o zaman kadar ne kadar verirsem kardir 4-5 gunde tatile gidicez 10-16 arasi ordada tabi kismiycam dondurmasi tatlisi herseyi yiyicem he hos biraz vicdan oluyo ama odul de guzel oluyor. o yuzden en azindan normal zamanda dengeliyip bozmiyim diyorum.
Süper yaa gerçekten 36 beden çok iyi..🧿
Allah'ım bende görebilcemmi acaba o bedenleri🤲 yaa XL giymekten bıktıımmm 🤦‍♀️

X