Sonradan çıkan silik çizgi ve ikinci negatif test lütfen bakın 📢

nesrinmoms

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2022
15
4
24
Dün test yaptım başta çizgi çıkmadı yarım saat takip ettim gidip gelip sonra 1 saate yakın süreçte silik çizgi gördüm inanamadım suya tuttum kuruma çizgisi diye ama gitmedi çizgi . İkinci test yaptım silik çizgi falan çıkmadı emin olmak için kan verdim sonuç bekliyorum yarın çıkacak ama daha önce böyle bişey yaşayan oldumu bebeğim var 7 aylık korunuyodum iğne ile ama şüphe duydum bu ay ihtimal vermeyerek test yaptım kuruma çizgisine de benzemiyo yakından daha net ve belirgin pempe iki testi de attım eklentiye bakın

Eklentiler

• IMG_20221017_194700.jpg
    IMG_20221017_194700.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 1.089
5 dkdan snrası gecersiz oluyo diye biliyorum. Cnkü bende hamileligimden önce yaşadm test yapmstm negatifdi bi kaç saat snra bakmstm silik çizgi vardı. snra yeni test yapmstm çıkmamsdı bsy. snra da adet olmstm zaten.

Kan testiniz çıktı mi acaba , dün bende yaptım benimki de böyle 2.çizgiyi gördüm kırmızılık gidince belli oldu cizgi testte , benim de gecikeli 7 gün oldu ama kan da negatif görür üzülürüm yine die yapmak istemiyorum arada kaldım birkaç gün daha bekleyeceğim

Kan testiniz çıktı mi acaba , dün bende yaptım benimki de böyle 2.çizgiyi gördüm kırmızılık gidince belli oldu cizgi testte , benim de gecikeli 7 gün oldu ama kan da negatif görür üzülürüm yine die yapmak istemiyorum arada kaldım birkaç gün daha bekleyeceğim
Yok ya e nabiza bakıyorum sürekli ama çıkmadı hala , öğleden sonra kendim gidip alacağım. Sizin silik çizginiz hemen mi çıktı , benimki baya sonradan çıktığı için hatalıdır diye düşünüyorum ama emin olmak için verdim kanı . Gecikmeniz de varmış ne güzel bence kan verin stres daha kötü

Yok ya e nabiza bakıyorum sürekli ama çıkmadı hala , öğleden sonra kendim gidip alacağım. Sizin silik çizginiz hemen mi çıktı , benimki baya sonradan çıktığı için hatalıdır diye düşünüyorum ama emin olmak için verdim kanı . Gecikmeniz de varmış ne güzel bence kan verin stres daha kötü
Ben 2 test yaptım biri negatif biri böyle 2.çizgi ilk negatifi görünce aman zaten birşey yok yine olmadi die bakmadım ama çok uzun süre geçmedi takip edemedim öğle üzeri yapmıştım

Haber bekliyoruuuzzz 🌿

Herkese iyi geceler ben de bugün aynı durumu yaşadım önceki adet doneminde adet olduğum ilk çok çok çok az kan geldi ve kesildi sonrasında şiddetli kasık ağrısı kısacası olamadım sonra lekelemeyin gibi 3.günümde tekrar geldi ama olamadım aradan 15 gün geçti birkaç gündür kasık ağrısı bulantı bel ağrısı adet olacakmışım gibi test yaptım sabah on e negatif oldu aradan 5dk geçti geçmedi diğer yer kırmızılasti dedim bozuk heralde aradan saatler geçti Bi baktı ikinci çizgi silik çıkmış ve acaba mi dedirtiyor

Bende doğum kontrol hapının 2. Ayındayım bu ay 2 hafta grip gıb ıhasta olup ılaç kullandım hamılelık belırtılerı yaşıyorum. Korunuyorum dıye ınanmak ıstemıyorum ama baş donmelerı de olmaya başladı artık kafam ço kkarışık bata 1 hafta var hap kullanmaya devam edıyorum. Ne çıkıcak bilmiyorum vala her şey tam korumuyor dıyorlar ama

Dün test yaptım başta çizgi çıkmadı yarım saat takip ettim gidip gelip sonra 1 saate yakın süreçte silik çizgi gördüm inanamadım suya tuttum kuruma çizgisi diye ama gitmedi çizgi . İkinci test yaptım silik çizgi falan çıkmadı emin olmak için kan verdim sonuç bekliyorum yarın çıkacak ama daha önce böyle bişey yaşayan oldumu bebeğim var 7 aylık korunuyodum iğne ile ama şüphe duydum bu ay ihtimal vermeyerek test yaptım kuruma çizgisine de benzemiyo yakından daha net ve belirgin pempe iki testi de attım eklentiye bakın
Son durumunuz nedir acaba?

Bende doğum kontrol hapının 2. Ayındayım bu ay 2 hafta grip gıb ıhasta olup ılaç kullandım hamılelık belırtılerı yaşıyorum. Korunuyorum dıye ınanmak ıstemıyorum ama baş donmelerı de olmaya başladı artık kafam ço kkarışık bata 1 hafta var hap kullanmaya devam edıyorum. Ne çıkıcak bilmiyorum vala her şey tam korumuyor dıyorlar ama

Eklentiler

• IMG_20240311_133024.jpg
    IMG_20240311_133024.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 155
Meraba hanımlar test yaptım ilk önce negatif çıktı ama 3saat sonra silik bı çizgi vardı varmıdır sizce hamilelik

X