Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testi ile yumurtalık takibi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

tombulaylak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
13
4
21
Ben yumurtalama günümü uygulamadan takip edip ilişkiye girdim ama ben de pcos var o yüzden korkuyorum. Günaşırı ilişkiye girmeye dikkat ettim ama ovulasyon testi almak aklıma gelmedi, dün alayım bı dedim ona göre regl olana kadar deneriz diye düşündüm (uygulamaya göre bu hafta gerçekten yumurtalamam yoktu)T çizgisi silik çıktı, acaba hamilelikte olmamış olabilir mi bu ay yine. Yumurtalamam bu ay olmadı diye kuruntu yaptım testen sonra ve adetime dört gün var ama ben de belirtinin zerresi yok, bu ay inanmış hissetmiştim.. umarım pozitifi görürüm bilgili biri vardır diye konuşmak istedim, kimse anlamıyor beni Allah'a bırak diyorlar ama düşüncelerim asla susmuyor yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ediyorum..

Ben yumurtalama günümü uygulamadan takip edip ilişkiye girdim ama ben de pcos var o yüzden korkuyorum. Günaşırı ilişkiye girmeye dikkat ettim ama ovulasyon testi almak aklıma gelmedi, dün alayım bı dedim ona göre regl olana kadar deneriz diye düşündüm (uygulamaya göre bu hafta gerçekten yumurtalamam yoktu)T çizgisi silik çıktı, acaba hamilelikte olmamış olabilir mi bu ay yine. Yumurtalamam bu ay olmadı diye kuruntu yaptım testen sonra ve adetime dört gün var ama ben de belirtinin zerresi yok, bu ay inanmış hissetmiştim.. umarım pozitifi görürüm bilgili biri vardır diye konuşmak istedim, kimse anlamıyor beni Allah'a bırak diyorlar ama düşüncelerim asla susmuyor yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ediyorum..
Merhabalar 🌸 umarım en yakın zamanda yüzünüz güler . Ben ovülasyon testini çok faydalı buluyorum . İlk aldığım ay hemen hamile kaldım ben . Adetlerim düzenliydi ve testte de hemen yakaladım . Keşke sonu da güzel bitseydi ama vardır bir hayır 🤦🏼‍♀️
Bence ovülasyon testi deneyebilirsiniz .
Uygulamadan 2 gün farklıydı benim yumurtlama günüm teste göre

Allah razı olsun tez zamanda size de en güzelini nasip etsin inşallah. Ben de pişman oldum ovulasyon testi yapmadığıma, bu ay yumurtalamam oldu mu bilmiyorum, pcos yüzünden. Bugün adet günüm elim teste gidiyor korkuyorum, bir haftadır adet olacakmisim gibi ağrım var tamam diyorum kesin oldum bakıyorum tık yok, Bakalım Allah ne nasip edecek

X