Sonradan Fransiz Vatandaşlığı almış olanlar, acil bakın!!!

keske ayni anda verseymissiniz dosyanizi simdi esinde almis olurdu kimligini.....
bende 2005 ten beri 4-5 tane dosya aldim doldurup koydum bir kenara dusmedim ustune hic calistigim icin vaktimde olmadi ugrasmaya yoksa simdiye coktann almistim..benim arkadaslarim vardi benden sonra dosya alan hepsi aldi simdi bir ben kaldim...

keske ayni anda verseymissiniz dosyanizi simdi esinde almis olurdu kimligini.....
Bende 2005 ten beri 4-5 tane dosya aldim doldurup koydum bir kenara dusmedim ustune hic calistigim icin vaktimde olmadi ugrasmaya yoksa simdiye coktann almistim..benim arkadaslarim vardi benden sonra dosya alan hepsi aldi simdi bir ben kaldim...

ıns sende alırsın baya azımlısın kesın alırsın

ıns sende alırsın baya azımlısın kesın alırsın

insallah
ayy bu seneye kadar hic dusmedim ustune o yuzden bu azim:roflol: cok pismanim...:1no2:
benden sonra basvuranlar aldi ben hala dosya hazirlama asamasindayim...neyse su dosyayi bir versem 1 senede beklesem sorun degil..
fransizcam iyi sayilir 5 sene calistim burda ama yinede korkuyorum sozlu mulakattan....:çok üzgünüm:

leylos sen erkenmi evlendin?cocuklarin kac yasindalar??ayni yastayiz hemen hemen..bende 82 li yim....

2002 de evlendım ıkı cocum var bırı 6 yasında bırıde 2 yasında rabbım onlara ozun omur versın

aminn
bende 2002 de evlendim 2003 te buraya geldim
benimde 1 oglum var 7 aylik Allahim saglikli huzurlu bir hayat nasip etsin ona

Son düzenleme:
leyloss oglumun kimligi gelmis posta kutusundaymis :)) demin baktim gelmis 1 hafta bile olmamisti dilekce yezip gondereli..ayy cok sevindim buda cikti aradan...

leyloss oglumun kimligi gelmis posta kutusundaymis :)) demin baktim gelmis 1 hafta bile olmamisti dilekce yezip gondereli..ayy cok sevindim buda cikti aradan...

ii gozun aydin canim bende pazartesi arayip sorcam nie 1senedir yollamiosunuz kimligi die bakalim ne diycekler

insallah seninkinide hemen gonderirler canim..1 sene uzun zaman belkide mektubun ulasmamistir ellerine ....
esimin askerlik kagidi ile yollamistik onun askerlik erteleme kagidi gelmisti 1 ay icinde nufus cuzdanindan hbr yok artik pazartesi ariycam bakalim ne olmus

kizlar herseyim tamam sabika kaydimda bugun geldi dosyami veriyorum bu hafta Allahin izniyle ..hadi bakalim hayirlisi insallah sorunsuz alirim kimligi..bana sans dileyin....

Meraba benimde sormak istedigim bi kac soru var
fransaya ocak 2008 de geldim ( isci ailesi olarak) ailemle oturuyorum 17 yasindayim ve burda lycée général e gidiyorum ve universiteye gecince bu vatandslik isi problème olur mu yani once fransizlari sonrada yabanci ogrencilerimi aliolar. eger oyleyse
Basvuru yapmak istiyorum ama 18 i doldurmam mi gerekio? sizce kolayca alabailirmiyim? Ailemde kimse fransiz vatanadasi deil bu arada.

Meraba benimde sormak istedigim bi kac soru var
fransaya ocak 2008 de geldim ( isci ailesi olarak) ailemle oturuyorum 17 yasindayim ve burda lycée général e gidiyorum ve universiteye gecince bu vatandslik isi problème olur mu yani once fransizlari sonrada yabanci ogrencilerimi aliolar. eger oyleyse
Basvuru yapmak istiyorum ama 18 i doldurmam mi gerekio? sizce kolayca alabailirmiyim? Ailemde kimse fransiz vatanadasi deil bu arada.

fransizcan iyiyse once git fransiz kimligini al bence...ama hic duymadim once fransizlari sonra yabanci ogrencileri aliyorlar falan diye ..nede olsa esitlik var bu ulkede oyle degilmi???
Liberté, Égalité, Fraternité :lepi:

selam kızlar bende fransız vatandaşlığına başvurmak için aldım dosyamı lütfen bana bu konuda yardımcı olur musunuz? neler lazım? dosyayı vermek için randevuyu eylüle veriyorlarmış..haziran sonunda randevu için telefon açın dediler...yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum sabırsızlıkla...sevgiler!

selam kızlar bende fransız vatandaşlığına başvurmak için aldım dosyamı lütfen bana bu konuda yardımcı olur musunuz? neler lazım? dosyayı vermek için randevuyu eylüle veriyorlarmış..haziran sonunda randevu için telefon açın dediler...yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum sabırsızlıkla...sevgiler!

canim aldigin dosyada neler istedikleri yaziyor zaten ama burdan ogrenmek istersen bu topigi en basindan oku hepsini konustuk...
bu arada bende aradim randevu icin banada 28 haziranda arayin dediler demek eylule veriyorlarmis oylemi hic bilmiyordum bunu bak..neden eylule peki??cok doluyuz demisti kadin randevu icin aradigimizda acaba ondanmi???bende pazartesiu alicam randevuyu bakalim ne zamana vericekler...

mrh ba arkadaslar benim bir kac sorum olcak bende fransiz vadandasi olmak istiyorum gecen hafta mektup yazip dosya istedim 1998 beri burdayim fransizcamda kotu deyil istedigim meslekten dolayi vadandaslik istiyorum bu dosya gondermeleri cok uzun suruyormu bu sene bekledigime sasarimmm

mrh ba arkadaslar benim bir kac sorum olcak bende fransiz vadandasi olmak istiyorum gecen hafta mektup yazip dosya istedim 1998 beri burdayim fransizcamda kotu deyil istedigim meslekten dolayi vadandaslik istiyorum bu dosya gondermeleri cok uzun suruyormu bu sene bekledigime sasarimmm

canim prefectur lukten dosyayi kendin gidip alacaksin onlar gondermiyorlar...

X