Sonsuz Aşk :(

ellifff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
118
0
Yıl 2007..
..lise 1
o okula gitmek istemiyorum kesınlıkle..
babam zorluyor burdaki en iyi okul bu diye.. el mahkum başlıyorum liseye..
çok başarılı bir yıl geçiriyorum.. aklım derslerimde daha cok nasıl basarılı olurum düşünceleri dışında baska hıcbırsey barındırmıyor..
..lise 2
edebiyat hocamla arkadas gıbıyız..
hersey o gün başladı işte.. şimdi düşündüğümde sevinmeli miyim üzülmeli miyim inanın hiç bilmiyorum..
tiyatro var dedı.. oynamak istermisin dedi.. bütün kadro tamam basroldekı kızı arıyoruz gel bi dene istersen dedı..
gittim.. dha kapıyı açar açmaz gördüm onu.. bian ayıramadım gözlerimi afalladım napıcağımı şaşırdım.. toparladım kendımı sonra..
utangaçlığım , çekimserliğim sağa sola şüpheli bakışlarım.. bide yaşıtım kimse yok.. hepsi benden 2-3 yaş büyük..
utana sıkıla okudum replikleri.. beğendıler..
başroldeki esas kızdım oda esas oğlan :)
prova 2 ay devam etmişti..
iki ayda nasılda bağlanmıştım ona.. kesınlıkle prova dısında konusmuyorduk , görüşmüyorduk.. sadece ben her gidişimde camdan bana bakıyodu tabii bende ona..
o bakışlar herşeye bedeldi.. sarılmaya öpmeye koklamaya herseye..
tiyatro oynandı bitti..
açılamamıştı hala..
mezun oluyordu liseden , bidaha göremiycem die üzüntüden ölüyordum..
bigün msn de eklendım tarafından.. sayfalarca yazılar yazdı.. aşkını sevgısını hıssettığı herseyı söyledi..
tesekkur ettım sadece..
sebebını sordu tesekkurumun.. aynı şeyleri söyleme zahmetınden kurtardığın için dedim..

Yıl 2008
.. lise 3
ilk girişinde kazanamamıştı sınavı (malum öss ).. üzülmüyordu çünkü gram çalışmamıştı :)
ikinci girişi olcaktı o yıl..
gençlik tabii.. arkadaslar , farklı heyecanlar , farklı duygular hersey başka gözüküyordu gözümüze..
inanılmaz mutluyduk.. ne bi tartısmamız , ne bi saygısızlığımız , ne bi aşırılığımız olmustu.. evleneceğım adam diyordum daha o zaman bile..
sınırsız sms lerımız yoktu haftalık 100 smsn.. birbirimize attığımız bikaç msj bile nasılda sarsardı derınlerden yüreğimizi..
ne onun gözü görüyordu benden başkasını.. ne de benim gözler bi başkasını..
neyse o yılda kazanamadı sınavı..
üzüldümü hayır !
üzüldüm mü asla yanımda olmasından dha ngüzel ne olabılırdı..

Yıl 2009
.. lise 4
herşeyin farkındaydım artık..
içinde bulunduğum ilişkiye körü körüne bağlanmıştım..
ve artık sınav stresi bastırmıstı..
ama ben ondan başka hiçbişey düşünemiyordum..
varsa yoksa o yediğim yemeğe , içtiğim suya karışmıştı..
herşey tozpembe gözüküor gözüme..
ama o artık kazanmak zorunda şu sınav denen ılleti..
sınavdan baska hıcbısey dusunemez olmus..
o yıl artık büyüdüğümü anımsıyorum gerçek anlamda..
aşk acısı yaşıyorum.. kaybetme korkusuyla karışık..
ya farklı yerlere gidersek diye..
haftanın bikaç günü ilk günden beri gittiğimiz cafemizde oturup gelecek hakkında hayaller kuruyoruz..
sınava girdik..
o tercıh yaptı ben yapamadım :KK43: puanım cok yetersızdı.. bı yıl dha hazırlanırım daha iyi olur die avuttum kendımı..
onun sınav sonucunu beklıyoruz..
bi yanım gıtsın artık diorum bi yanım benı hıc bırakmasın..
ve kazandı..
içimi garip bi huzursuzluk kapladı..
o gidene kadar istisnasız her gece ağladım..
seni hep beklicem bitanem.. beni oralarda sakın yalnız bırakma diordu..
nasıl gitti onu nasıl uğurladım inanın hiç hatırlamıyorum.. tek bildiğim bian önce yanına gidebilmekti..
onsuz 1 yıl nasıl geçti bi ben bi Allah bi o bilir..
ben nasıl gecicek derken hiç hissettirmedi yokluğunu..
hep destek oldu.. moral üstüne moral verdi.. pes ettiğimde yeniden başlamamı sağladı herseye..
yanımda oldğndan daha ilgiliydi..
program bıle yapmıstık beraber..
ders çalışıyorum , konusyoruz , yemek yıyorum msjlasıyoruz , ders çalışıyorum , kamera açıyoruz..
aramızdaki onca kilometreye rağmen hiç atlamadı özel günleri..
yıl dönümümüzde sürpriz yaptı.. gelmicek sanıyodum sınavları vardı çünkü..
çıktı karşıma ummadığım bi anda..
böyle işte hiç yalnız bırakmadı..
bende onu yalnız bırakmayacağıma dair söz verdim.. nolursa olsun gelicem yanına dedim..
sınava girdim.. tercihimi yaptım.. sonuç sayfasına bakığımızdaki sevinç çığlıkları hala kulağımda..
tutmustum verdiğim sözü..

Yıl 2010..
..üniversite 1
nasıl heyecanlıyız.. sevgımız nasılda taşıyor içmizden.. nasılda mutluyuz..
onca emeğin karşılığını almanın müthiş hazzı.. keyfımıze diyecek yok..
hazırlıklarımı tamamladım gidiyorum artık..
onunla aynı havayı solumaya gidiyorum..
bizi yaşamaya , aşkı yaşamaya gidiyorum..
geleceğimiz için ilk adımı atıyorum..
herşeyi birlikte yapıyoruz..
her konuda sonuna kadar destek oluyoruz bırbırımıze..
benım ıcın yaptığı fedakarlıkları , iyilikleri anlatmaya inanın sayfalar yetmez..
yemedi yedirdi.. içmedi içirdi.. korudu sakladı , sakındı gözünden..
mutlu olmam için herseyi yaptı.. gözümü hiçbişeyde bırakmadı..
hem en iyi dostum oldu hem en iyi sırdaşım..
herşeyim oldu..
bağlandıkça bağlandım..
çoğumuzun bir erkeğin bunları yapması imkansız dediğimiz şeyleri yaptı..
ne gurur bildi ne başka birşey..
ondan baska kımsem yoktu orda.. tartıstığımızda bile yanımdaydı..hıc yokluğunu yasamadım..
bu arada yeni bir yıla girdik birlikte ..
anılarımıza koca bir yıl daha ekledık..
aılesıyle tanıstım..
bütünüyle birlikte bir yasam işin sadece okullarımızın bitmesi kalmıstı artık..

ve malum yaz tatılı..
staj yapıcaktı o.. aynı zamanda çalışacakı..
cok yoğundu.. ayrıca yasadığımız yerden dolayı görüşme imkanımız kısıtlıydı..
yaklaşık 2.5 ay oldu görüşmelerimiz bir elimin parmaklarının sayısını geçmedi..
sabrettık..
sunun surasında 1 ay kalmıstı..
tam 5 gün önce arkdaslarıyla mangal yapmaya gitti şehir dışına..
yola cıktık die msj attı.. geç olmadan gelselerdi bari içim rahat uyuyacaktm..
gelecekleri yol en fazla 2 saatlikti.. ama tam 5 saat olmustu telefonu kapalıydı..
merak edıp ablasını aradım..
ben sana haber vericem dedi..onlarda merak etmişlerdi..
arkdaslarını aradım telefonlarıı kapalıydı..
nasıl dualar edıp nasıl gözyaşları döktüğümü anlatamam..
ona bişi olursa hayat son bulurdu benım için..
kaldıramazdım böyle bişeyi..
en son bi arkdasını aradım..açtı tlfunu..
noldu dıorum yalvarıorum bişi söyle die..
elif sana işin doğrusunu anlatıcam dedi..
ben eve geldim o yanında ıkı arkadasla birlikte orada kaldılar.. ilk şokum bu oldu
alkol aldılar..ikinci şokumuda yaşamıştım
ve telefonları bilerek kapadılar.. son şokumuda yasadım ve kapadım telefonu..
annesini aradım polise fln gidicem cok merak ettim fln diodu..
acıdım kadının haline..
herseyı anlattım böyle böyle olmus dedım..
gecenın bı yarısı annesı aradı tekrar..
saat geç olduğu için arabayı yolun kenarına çekmişler yarın sabah dönüceklermiş dedi..
yalan söylemiş annesinede..
sabah 3 e kadar aradım tlfunu acık olduğu halde cvp vermedı..
o gece verdim kararımı hersey bitti artık die..
aramıycam artık dedım.. gururma yediremedim yaptıkları yakışmadı..
sabah msj geldi evdeyim die..
ardından sayısını hatırlamadğm kadar cvpsız arama..
en sonunda dayanamadım açtım ne var dedım..
acıklamasına izin vermedim.. arkadasın herseyı anlattı dedım.. sen kendıne göre değerlendir falan dedi..
sen ne dıe annemleri aradın ortalığı karıştırdın sabahtan beri kavga ediyorum evdekılerle fln dedı..
o halde olduğu bılseydım kılımı bıle kıpırdatmazdım dedım.. sana bişi oldu sandım..
hem suçlu hem güçlü..hala inkar ediyor yaptıklarını..
bağırmaya başladık birbirmize o benı bastırmaya calısıo ben böyle bişiyi nasıl yapar die deliriyorum..
en son ağzımdan söylenmicek bişi çıktı.. kapadı telefonu..
hıcbısı konusamadık o gün noldu hiçbişi bilmiyorum..
şuan napıo ne hıssedıo hiçbişey bilmiyorum..
bildiğim tek şey çok zor olsada onu unutmam gerektiği..
bana yalan söyleyen biriyle hemde böyle bi konuda (ben sımdıye kadar alkol almadım ve alkol alan bi eşim olsun istemiyorum.. bana bu konuda söz vermişti ve yıllardı alkol almadığına emındım)
birlikte olmak istemiyorum..
şuan acıların en büyüğünü yaşıyorum..
yüreğimi tam orta yerinden burkan ve hala anlam veremedığım birşey daha var..
5 gün oldu ne bi msj ne bi arama.. ne bir özür ne bir açıklama..
affedeceğimden değil sadece ben bi an aklımdan cıkaramazken , ben günlerdir ruh gibi dolaşırken o nasıl bu kadar umarsız..
ha bide şöyle bişi oldu msn uğramayan adam msnde iletisini ' umursamaz' yazmıs..
benim sürekli msnde takıldğmı bılıor..
bu ıletıyı görünce dha bi kötü oldum..
2 hafta sonra gidiorum..
onunla başladığım hayata onsuz devam edicem.. aynı sehırde ıkı yabancı olucaz..
onunla yaptığım herseyı onsuz yapıcam artık , belkide yapamıcam..
canım hiç böyle acımamıştı..
onca yaşanmışlık , onca anı , paylaşılan hayaller..
koskoca 5 yıl.. ondan öncesini anımsayamadığım hayatım..
güne onsuz uyanmak ve daha kötüsü günü onsuz bitirmek..
ellerim uyuşuyor yazarken.. zihnim karıncalanıyor..algılayamıyorum.. inanmak istemiyorum..
ve bile bile göz göre göre bana yalan söyleyen bi insan benim eşim olamaz diyorum..
ona yakıştıramıyorum.. gözümde gönlümde tanıdığm gibi kalsın istiyorum.. bu yüzden gidiyorum..
inanın kalmayı tercih edebilmek isterdim ölüme..
ama yoruldum , kalbım artık bunları kaldıramıycak kadar kırgın..
şimdi siz söyleyin bütün samimiyetinizle.. yerimde olsaydınız ne yapardınız ???

abartılmadığı sürece alkole karşı bir insan değilim, tabi herkesn düşüncesi farklı ama yalan söylemesi hiç hoş değil... ama şöyle düşün belki arkadaşlarına hayır diyememiştr, senden çekndiği için söylemeiştr... onca yıl emek aşk bir çırpıda silinip atılmaz... bekle, sabırlı ol ve arama... o arayacak seni emin ol...

çok haklısın ama erkekler değişiyor işte ben sana burda erkek arkadaşımla birbirimize yaptığımız fedakarlıkları aşkımızı olanları anlatsam hüngür hüngür ağlarsın ama işte benimkide değişti 4 yıl sonra sanırım zaman aşkın önüne geçiyor ccanım takma dicemmmm ama biliyorum takıcaksın bak benimkide küçücük bi bahaneden saçma sağan bi sebepten ne arıyor ne soruyor bende onu tabi beni istemeyeni bende istemem diye telkin ediyorum kendimi yaptığıyla kalsın ne diyim diceksin :KK5:

ben saf bi aşk istedim yalansız dolansız sade bi aşk.. yok bağlanmayım , yok ben onu sölersem o bunu söyler , yok fazla yüz verirsem şöle olur gibi şeyler düşünmek aşkın basitliğini gösterir die düşündüm yıllardır.. herseyımı verırdım durust temız bı aşka.. bu saatten sonra baskasıyla olma fıkrını kaldıramıyorum sanırım olamamda.. aşk değerini yitirmeden gözümde bitsin herşey.. en azından benimle beraber büyüyen sevgim tertemız kalsın içimde..

Suçlamakta acele etmiş olabilir misiniz?
Emin misiniz arkadaşının anlattıklarının doğru olduğundan?

Yalan ve alkol(bir kerelik bile olsa) benim de kolay kolay affedemeyeceğim şeyler.

Açıklama yapmasına izin vermelisiniz, tabii yüz yüzeyken.

onunla o gün aynı ortamda bulunan arkadasını dakıkalarca sıkıştırdıktan sonra söyledı bunları.. düşünün ben dualar edıorum basına bişi gelmıs olmasın diorum o alkol alıp telefonunu kapatıyo..
yüz yüze görüşmeyi konusmayı içimdeki herseyi bi çırpıda yüzüne söylemek isterdim aslında..
ama bu saatten sonra kırılan kalbımle gururmla hayal kırıklığımla arayıpta hadı yuz yuze bi konusalım dıyemem..
zaten canımı en cok yakan seylerden biride bu hatalı olduğunu bıle bıle bı kere bile aramadı o konusmadan sonra..

Böyle yapmasının altında çok çok başka nedenlerde olabilir.
Belki uzun zamandır içinde sakladığı duyguları vardı
sevgililik onu yormuş bunaltmış bazı duyguları körelmiştir
kimseyi düşünmeden içmek eğlenmek coşmak istemiştir...
Çünkü ilişki sorumluluktur kendi kısıtlamaktır.
Hesap vermeden kafasına göre bir gece geçirmek istemiş gibi geldi.
Buna benzer başka hataları varsa veya sık sık tartıştığınız benzer konu
patlamış olabilir.
Ama o değilde özür dilemeyi kendini affettirmeyi becerememsi
bence en büyük hatası.
Biz duygularımızı ilişkimizi pamuklara sarmalarken
onlar bizim gibi olamıyor bazen ipleri koparırcasına davranıyorlar.

Adım atma ama ayrılmada bence,uzun sürelik ilişki sonuçta
mutlaka konuşmalısnız bana göre yukarıda sıraladığım şeylerden dolayı böyle yapmış olabilir.

bugun 5 gun oldu.. geçtim sevgililiği , geçtim aşkı , onca yılın hatrına onca dostluğun hatrına arardı insan.. sonradan pişman olur mu bilmyorum ama Allaha havale edıyorum :KK43:

waysss hıkayeyı okurken duygulandım :KK69: güzel bir aşk hikayesi dıyelım umarım sonuda ikinizi mutlu edcek şekılde hayırlısıyla bı sonuca varır....

ama şunuda unutmayalım iişkiler pembe yalanlarla körelir ayrıca sen annesıne uzuldugun için anlattın durumu merak etmesın dıye anlatmışsın aslında doğru olanı yapmışsın unutmak gerçekten çok zor ve güç!!! bırde sızın yaşadılarınıza bakarak söylemek lazım sızın için daha zor olcak... nereye gıdersen hep aklında olcak ama zamanla geçecek onnla yuz yuze konuşup bı sonuca var sende ona göre kendını toplamış olursun ama güçlü ol kendını harap etme tamam kolay değil ama hayat senı hayatın bunuda unutma :KK70:

çok acele davranmışsınız bence karar vermekte.
elbette herkesin doğrusu kendinedir. sizinde doğrunu bu yönde bellki.
ama ben böyle kalacağını düşünmüyorum elbette karşılaşıcaksınız ve konuşucaksınızdır da.

canım ya okuyorum okuyorum sonunun böyle biteceğini hiç düşünmemiştim öyle bir yazmışsınki kesin çocuğa bişey oldu diye okudum ne bileyim ya bana göre fazla abartmışsın konuşarak çözebilirisnzi bence anlattığın kadar güzel şeyler yaşayacağın birini bulmuşken bu kadar kolay vazgeçmen bence çok gereksiz lütfen yanlış anlama benim fikrim sadece umarım doğru kararı verirsin ama şu anda düşündüğün gibi yaparsan ilerde çok büyük pişmanlıklar yaşayacağını düşünüyorum..

herseyi biliyorum inkar etme dedim ben zaten kabullenmedı araya laf kattı allem etti kallem etti nolduğunu anlamadım.. ben istermiyim bunca yıllık ilişkim bitsin.. ben istermiyim acı cekeyim.. ama aramadı bı msj bıle atmadı :KK43: sımdıye kadar en fazla 2 gun küs kalmıstık bizz.. sımdı neden böyle oldu hiçbişi bilmiyorum.. bbu saatten sonrada ben arayamam ki inanın gururma cok ağır gelıyor :KK43:

kızlar siz olsaydınız ne yapardınız ararmıydınız ? yada ne bileyim sizden yana herhangi bi adım olurmuydu ? bana inanın çok ağır gelıyor.. hem suclu hem güçlü olması cok kırıyor benı.. napacağımı bilmiyorum bana bı akıl verın lutfen.. 2 hafta sonra okula baslıcam aılemden ayrılıcam yanlarında ruh gıbı dolaşıyorum annem halımı gördukce oturup benımle ağlıyo üüzlme die :KK43: gidince aklım sende kalıcak böyle yapma die :KK43: ama elımde deıl :KK43: yardım edın bana :KK43:

yardım edebılcek olan yok mu bana :KK43:

ben olsam aramazdım. evet bende biraz abarttığını düşünüyorum ama sizi bu hale getiren o. yalan söyledi sana üstelik bi mesaj atmak bu kadar zor olmamalı onca seneye.
bence ondan bir adım beklemelisin.

cnm icinden ne geliyorsa onu yap...gurur yapma suan onu aramak nasil odlgunu bilmek istiyorsan ara bence...valla ben arardim gurur murur demezdim oyle bi cirpida silip atamam tmm bi yalns yapti ama herkes yapar ama bence yani be olsaydim arardim ya...bence ara cnm baksana hirapliyorsun kendini deger mi ara iste sende istiyorsun...niye hep digerinin aramasini beklyioruzki o o kdr sey yapmis univ gitmis ama sana destek vs hep yaninda olmus...nolur sanki onu arayip konussan askina sahip cik canim kacirma bu kdr senelik ilsikiyi ne cabuk bitiriyorsunuz...bi gece icmis ne var bunda sen icmesini istemediginden saklamistir senden...dusunsene ya o gece icmeseydide daha kotu bisey olsaydi bidaha onu hic goremeseydin?bence tut elinden birakma...belliki ailesiyle arasi hala bozuk ki sana sira gelmemis bide sana kirilmistir belki onu dinlemedin diye...kavga edeceginize oturup konussaniz?merak etmissin oda sorumsuzluk yapmis ama bu kdr sene icinde bi kere bile yalnsi olmamis cocugun bi kere kafa dagitmak istemis ne var yani ya bunda hayata bi kere geliyoruz...dort dortluk degilki kimse cnm...ya durma hemen ara cocugu :)duydun mu damadi ara hemen :)hemen dedim:)

herseyi biliyorum inkar etme dedim ben zaten kabullenmedı araya laf kattı allem etti kallem etti nolduğunu anlamadım.. ben istermiyim bunca yıllık ilişkim bitsin.. ben istermiyim acı cekeyim.. ama aramadı bı msj bıle atmadı :KK43: sımdıye kadar en fazla 2 gun küs kalmıstık bizz.. sımdı neden böyle oldu hiçbişi bilmiyorum.. bbu saatten sonrada ben arayamam ki inanın gururma cok ağır gelıyor :KK43:

2 gün mü dedin?
evet başlarda öyle olur tabi şimdi belki barışırsınız önce bi kaç gün bile ayrı kalamazsın sonra günler daha çok ilerler yine barışırsın bi bakmışsın haftalarca ayrı kalmışsınız sonra bi bakmışsın bi ay iki ay derken 4-5 aylara gelicek o yani bu soğumayla ilgili bişi hiç bişi eskisi gibi kalmıyo kalamazda bende ilişkimi herkesten önce ve farklı görürdüma am değilmiş yani bunun farkına vaarıcaksın yani

evet sanırım haklısın.. cok zor dayandım 5 gün bi gün daha kaldırabılır mıyım hıc bılmıyorum :KK43: ağlıyorum gece gunduz napıcağımı bılmıyorum.. mantığım kalbımın önune geçiyor bu kez.. :KK43:

Sabrı metaneti güçlü durmayı istiyosan herşeyden üstün Allah var bence ona sığın maneviyatını hissetiğin anda nasıl rahatladığını iyi kötü tüm olanların elbet bir gün biteceğini ( ölümlü dünya ) düşünerek kabullenmelisin bazı şeyleri sabır ve zaman herşeyi hallediyo cnm. Kolay değil tabiki üzülürsün yıpranırsın aklına söz geçirmezsin ama bunlarada doyarsın cnm. Belki bugun severek ayrılıyosun ilerde nefret ederek kendinden bile nefret edecek durumda ayrılabilirdin. Bzi kadınlara yakışan herzaman başı dik asil olmaktır. Herşeyin hayırlısı sen istesen de istemesende bazı şeyler elimizde değil cnm.Hayat devam ediyo ve bu dönemde kendine daha çok bakmalı ve sevmelisin çünkü seni seven bir ailen vardır. Hem annen seni 9 ay karnında ne çilelerle taşıdı doğurdu büyüttü. Annem hep derdi bana hasta olduğumda pek dikkat etmezdim kendime ben seni 9 ay taşıdım zorluklarla büyüttüm kolaymı okadar kendini beni umursamıyosun diye beni düşündürmüştü :)

gurur mu ask mi diye sorsam sizlere??gurur derseniz demekki sizinkisi gercek ask degil...gercek askin onunde hic bisey durmaz uff anlamiyorum ya...seviyorsan kos iste pesinden o da seni seviyor...ille aci cekceksiniz ya :KK70:deli olmamak elde degil:))

X