Dövme sonsuzluk dövmesi..

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

pinkwhite0

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
2.606
117
yüzük parmağımın kenarına minik bi sonsuzluk sembolü yaptırmayı düşünüyorum.. bu tür dövmesi olan veya gören beğenen var mı?

yüzük parmağımın kenarına minik bi sonsuzluk sembolü yaptırmayı düşünüyorum.. bu tür dövmesi olan veya gören beğenen var mı?

Canım çok güzel duracağından eminim.
Ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun.
Bende üni. geçeceğim zaman bileğimin iç kısmına ya sonsuzluk işaretini ya da K.Atatürk imzasını yaptırmayı düşünüyorum.
Bak boyle love yazısı da güzel durur yüzük parmağında.

$photogallery_26032009153758.jpg

Canım çok güzel duracağından eminim.
Ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun.
Bende üni. geçeceğim zaman bileğimin iç kısmına ya sonsuzluk işaretini ya da K.Atatürk imzasını yaptırmayı düşünüyorum.
Bak boyle love yazısı da güzel durur yüzük parmağında.

Eki Görüntüle 266597

sonsuzluğun bnm için büyük bi anlamı var. sadece bi işaret deil bnm için, o yuzden sonsuzlukta kararlıyımm:KK61:

Bence çok hoş durur
Hiç görmedim ama bakarsınız yeni bi akım başlatmış olursunuz :-)

$infinity026.jpg

Bunu buldum şimdi netten ama pek beğenmedim
Çok fazla ben burdayım diyo
Sempatik gelmedi bana bu

ayy böle diil kız :KK9: örnek verim, sağ elini uzat, yüzük parmağın varya onu kaldır. yüzük parmağına yüzük taktığın yere küçük bi sonsuzluk işareti düşün ama arasınaa ortaya değil :KK69:

Tahmin ettim o şekilde istediğinizi
Bence düşünmeden yaptırın :-)

yaptırdım ama daha iyileşme aşamasındaa:KK33: acaip acıdı ve kanadı burda. çok zormuşş koskoca baykuş dövmemde hiç bu kdr acımadı:s ama hoşma gittii:KK17: $f.jpg

strechte 3 saat durmuştu dayanamayıp resmini çekmiştim:KK70: çok şirin durdu bencee sizce nasıl olmuşş:KK55: $IMG02142-20111006-2057.jpg :KK70:

ayyy harika olmuşş bayıldımmm :KK69: Bende dövme yaptırıcam hala araştırıyorum :79:
Güle güle kullan canım :KK71:

teşekkr ederim beğenen biri çıktıı ben de diyodum sadece benmi beğendim dye:KK12: sen nasıl bişey yaptırmayı düşünüosun cnm:) benim baykuşcuumda var:KK61: severim dövmeyi

Son düzenleme:
Harika olmuş dövmeye cesaretim olsaydı düşünürdüm:18::18:.yüzük şeklindede hoş olurmuş.Fiyatı ne kadar acaba bi mahsuru yoksa:26::26:

teşekkr ederim beğenen biri çıktıı ben de diyodum sadece benmi beğendim dye:KK12: Sen nasıl bişey yaptırmayı düşünüosun cnm:) benim baykuşcuumda var:KK61: Severim dövmeyi

belime yada bileğimin iç kısmına düşünüyorum...sence hangisi iyi olur yoksa ikisimi. Senin diğer dövmen nerede :44:

Harika olmuş dövmeye cesaretim olsaydı düşünürdüm:18::18:.yüzük şeklindede hoş olurmuş.Fiyatı ne kadar acaba bi mahsuru yoksa:26::26:

150 de diyen oldu ama cidden bildiğin saçmalık küçücük bişi zaten:) ben de makina fiyatına açılış şeklinde anlaştım 100e yaptırdım:-) bitanecimde yaptırdı tabisi 200e kapattık:KK61:

X