Sonuç ne olur

Sizce erkek ne yapar

• Barışır

OY: 2 5,9%
  • Barismaz

OY: 32 94,1%

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
Emin ol öyle kız hiç yapmadığı fedakarliklari yaptı daha ikinci gunden numarasını verdi ve 1saat 38dakika konuştular 3.gun bulustular
3.gün buluşmuş, bir haftalık sevgililik var ortada ve bana nefes aldırmıyorsun deniyor, küfürler ediliyor şu veya bu tarafından...
Çok mu arıyor genç kızlarımız bu tipleri?

3.gün buluşmuş, bir haftalık sevgililik var ortada ve bana nefes aldırmıyorsun deniyor, küfürler ediliyor şu veya bu tarafından...
Çok mu arıyor genç kızlarımız bu tipleri?

Erkek düşünmeme fırsat vermiosun dedi kiza

10 günlük ilişkinin 2.günü numaralar verilmiş, 3.gün buluşulmuş. 7 günde mi evlenilcek insanı bulduğuna karar vermiş erkek kişisi. Ha bu arada askerdeymiş nasıl oluyor bu anlamadım?

Askerde değil askere gidecek kızda lise sonda iki yıllık üniversite ye gitcek

yaşlarınız kaç 15?
bide neden başkası gibi anlatıyorsunuz anlamadım
düzgünce yazsanıza

konunza gelince o çocuk! gelmez anladığım kadarıyla

Birini seviosunuz ve o kişiyle 10gundur çıkıyorsunuz ama 10gun değil 10yil gibi geldi mutluluk dozunuz hiç azalmadi ama bı anda sorunlar çıktı kıza asla alakası olmayan kişiler den küfürler geldi ve bu mesajlari erkek gördü erkekle tartıştılar ve erkek kafamı dinlememe izin vermiosun dedi ve kız çocuğa mesaj atmayı kesti sonrasında ne yapmalı ? erkek bunlar yaşanmadan önce evleneceği kişiyi bulduğunu söylemişti kıza mutluluk diodu hatta kızın erkeği askerdeyken. Beklecegine inandığını söylemişti
niye ucuncu tekilsahis olarak bahsediyor kiz??? psikolojik priblem mi var?

X