Sonunda 15 günlük burnum:)))

Asilem44 Arkadaşım ben göremiyorum senin burnunu bilmiyorumkismile nasıl görebilirim burnunu çok merak ettimm. Bende yakında ameliyat olacağım da ..... ınşaallahh :kedi:

tşk.ederim canım.burnumun yan duvarlarında şişlikler var.foto çok net değil ya belli olmuyor:))

canım burnun çok güzel olmus benımde bugün 17.günüm ve benımde burnumun yan duvarları çok şiş.Şişliklerin inmesi için doktorum masaj verdi günde 3-4defa yapıyorum sana masaj verdi mi doktorun?

canım burnun çok güzel olmus benımde bugün 17.günüm ve benımde burnumun yan duvarları çok şiş.Şişliklerin inmesi için doktorum masaj verdi günde 3-4defa yapıyorum sana masaj verdi mi doktorun?

evet doktorum bana da masaj verdi.canım sıkıldıkça masaj yapıyorum:))sen de ekle foto merak ettim burnunu.tşk ederim ayrıca.

kısssssssssss ben de öyle zannediyordum ama gerçekten de kalkıkmış kıs:))bandajlarda öyle durmuyordu,ben de şaşırdım.bir de çok şiş şimdi.özellikle burun yan duvarlarım çok şiş.sen beğendin mi kendi burnnu.foto yok mu merak ediyorum seninkini de:))

canım benımkının bandajı bugun cıktı yarın falan koycam foto ınsallah da cok fena sıstı bıldıgın dolmaya dondu bu burun yawakannehir

canım benımkının bandajı bugun cıktı yarın falan koycam foto ınsallah da cok fena sıstı bıldıgın dolmaya dondu bu burun yawakannehir

canım valla benimki de bugün acayip şişti.benim burnumun yan duvarları çok şişiyor.her gün değişik şekilde uyanıyorum.bir gün çok şiş,bir gün az:))sabredelim artık yapacak bişey yok.senin de fotonu merakla bekliyorum canım:))inş.güzel olmuştur.

darbe benım de en cok korktugum sey dısarı cıkınca hersey bana carpcak gıbı gelıyor:)

canım ilk sayfada beim fotolar.topiğimi açınca ilk sayfada bakarsan görürsün:))

:lepi: Canım ewet gördüümm çok hoşş olmuşşş zemuszemus güle güle kullan. çok beğendiimm a.s.

Ahhh boshayallersmile böyle bir burun bana da nasip olur inşaallahh :asigim:

Canım bandajın çıkmış hayırlı olsunn kaydirigubbakcemile5 senin fotoları büyük bir merakla bekliyorum. sadullah beydi dimi ? Bir arkadaş daha vardı ona olannn :uhm: ama hatırlamıyorum

O kadar çok foto doktor vb yorumlar okuyorum ki beynim döndü walllaa kafamçokkarıştı

:lepi: Canım ewet gördüümm çok hoşş olmuşşş zemuszemus güle güle kullan. çok beğendiimm a.s.

Ahhh boshayallersmile böyle bir burun bana da nasip olur inşaallahh :asigim:

teşekkür edrim canım.doktorunu iyi araştır ve güven canım.gerçekten güvenmekte çok önemli.yani içine sinmesi çok önemli.ben çok rahat bir şekilde gittim.doktorumun çok mükemmel bir burun yapamasa bil iyi bir sonuç çıkaracağını biliyordum.öyle de oldu.şimdilik memnunum.darısı sana olsun:))

teşekkür edrim canım.doktorunu iyi araştır ve güven canım.gerçekten güvenmekte çok önemli.yani içine sinmesi çok önemli.ben çok rahat bir şekilde gittim.doktorumun çok mükemmel bir burun yapamasa bil iyi bir sonuç çıkaracağını biliyordum.öyle de oldu.şimdilik memnunum.darısı sana olsun:))

Çok Teşekkür ederim boshayallersmile çok haklısın. Güvenebileceğim ve ilgili bir doktor gerek bana. bilmiyorumkismile ama ne zaman ? yorulmaya başladım sanki. . mirmirmirmir pes etmek istemiyorum ama guclubacismile

cok sirin olmus burun ucun nasil kalkik degil basbaya kalkik kime oldun ameliyatttttttt

CANIM ALBÜMDEKİ FOTOLARA BAK İSTERSEN.BU TOPİKTEKİ FOTOLAR İLK OLANLARDI.ORADA ÇOKKKKKKK ŞİŞ.ALBÜMDE DAHA NET FOTOLAR VAR.ALBÜMDEKİLERDE 15 GÜNLÜK AMA TOPİKTEKİNDEN DAHA NET EN AZINDAN.AYRICA AMELİYATIMI BİLGE TÜRK BİLEN YAPTI.MALATYA'dA KENDİSİ.

Lütfen buradan devam ediniz

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi/387071-asilem44-burun-estetigi-ameliyati.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X