Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri sonunda benimde nişan elbisem oldu :D

kskada

Guru
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
2.269
726
Evet kızlarr 5 buçuk senelik inişli çıkışlı hasretttt dolu ilişkimizde evlilik yollunda adımlarımızı atıyoruz hayırlısıyla aileler tanıştı gelindi gidildi 10 ocakta istendim :KK16:5 gün sonrada nişanım var nasipse evde yapmayı düşünüyoz yüzüklerimiz kıyafetlermz hazır bohça yapmadık gerek görmedik elbisem buna çok benzio sadece göğsn altı çapraz deilde düz geliyor ve tokanın içinden kumaşı geçiyor saçımı nasıl yaptırcağıma karar veremedm topuz istemiyorum

2013-abiye-elbise-modelleri-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-uzun.jpg
Gelin-Sa%C3%A7-Modelleri-2014-siyah.jpg

şu model olur mu acaba

cokk güzel saç modeli secmıssın olur bence canım..ayy ne güzel telaşlar benım 13 ay gectı nişanımın uzerınden ne cabuk gecıyo zaman ah ahh :KK34:

cokk güzel saç modeli secmıssın olur bence canım..ayy ne güzel telaşlar benım 13 ay gectı nişanımın uzerınden ne cabuk gecıyo zaman ah ahh :KK34:

saol canm valla telaşım saç konusunda güsel olur inşallah bide eve sığabilcez mi :KK9:
seninde hayırlısı olsun canm Allah tamamına erdirsin ne güsel atlaşmıssın darısı düğüne inşallah :nazar:

saol canm valla telaşım saç konusunda güsel olur inşallah bide eve sığabilcez mi :KK9:
seninde hayırlısı olsun canm Allah tamamına erdirsin ne güsel atlaşmıssın darısı düğüne inşallah :nazar:

kız düğünümde oldu benım 7 ay once :KK1: sen tadını cıkar bugünlerın ne ara gecıyo anlamıyosun bıle :)) sandalye kırala kuzum cok işe yarıyo

kız düğünümde oldu benım 7 ay once :KK1: sen tadını cıkar bugünlerın ne ara gecıyo anlamıyosun bıle :)) sandalye kırala kuzum cok işe yarıyo

anamm nişandan bahsedince sadece daha olmadı sandım:KK9:ohh ohh ne güsel canm çok uzamadan evlenmişsiniz Allah mesut etsin evinizden huzur eksik olmasın inşallah:21:komşulardan alcaz artık canm zaten yabancı değiller artık akraba olcaz idare edilir 2 3 saat

kaç kişi olucağınıza evin büyüklüğüne bağlı canım. bizim nişanda evde oldu 40 kişi filan vardı

kaç kişi olucağınıza evin büyüklüğüne bağlı canım. bizim nişanda evde oldu 40 kişi filan vardı

bizde 50 kişi falan planladık ama ekstradan gelen olabilir salonumuz büyük balkonumuz kapalı orayada oturan olur erkekleri diğer odaya alırız dedik sığmazsa yüzük kesiminde gelirler pastaydı ikram derken geçer gider die umut ediyom:KK31:
sizinde hayırlısı olsun canm Allah tamamına erdirsin :nazar:

bizde 50 kişi falan planladık ama ekstradan gelen olabilir salonumuz büyük balkonumuz kapalı orayada oturan olur erkekleri diğer odaya alırız dedik sığmazsa yüzük kesiminde gelirler pastaydı ikram derken geçer gider die umut ediyom:KK31:
sizinde hayırlısı olsun canm Allah tamamına erdirsin :nazar:

sağol hepimizin hayırlı olsun. bizim sadece çağırdıklarımız geldi extra gelen olmadı. zaten çok yakın akrabaları filan çağırdık yoksa eve kimse sığmazdı

sağol hepimizin hayırlı olsun. bizim sadece çağırdıklarımız geldi extra gelen olmadı. zaten çok yakın akrabaları filan çağırdık yoksa eve kimse sığmazdı

amin canm evet bzde yakın akrabalrı dedik ama ona sölemesen darılır o gücenir derken liste uzuyo:KK55:duyanda davet bekliyo gbi davranıyo bilmiyom bakalım artık olduğu kadar önerceğin bişeyler varmı şunu unutma falan dediğin bunuda yaparsan güsel olur falan hep bişeyler eksik gbi geliyo şuan

amin canm evet bzde yakın akrabalrı dedik ama ona sölemesen darılır o gücenir derken liste uzuyo:KK55:duyanda davet bekliyo gbi davranıyo bilmiyom bakalım artık olduğu kadar önerceğin bişeyler varmı şunu unutma falan dediğin bunuda yaparsan güsel olur falan hep bişeyler eksik gbi geliyo şuan

bilmem biz öyle çok özel bişey yapmadık. bizim isteme söz nişan bir arada oldu. onlar geldiğinde odamdaydım nişanlımı da yanıma aldım biz oda da oturduk onlar içerde konuştu isteme oldu bizi çağırdılar. ben kahveleri dağıtmadım bile sonra yüzükler takıldı ben çikolata ikram ettim o ara ikramlıklar da dağıtıldı yendi içildi sonra az biraz evde oynadık sonra herkes gitti

olmazmı olur o sac modelı harıka olur yada yıne masa yaptırıp tepeden bombe verıp salık bır sekılde de kullanabılırsın
makyajında ıslı makyaj dıyorlar dumanlı makyaj sıyah super olur

olmazmı olur o sac modelı harıka olur yada yıne masa yaptırıp tepeden bombe verıp salık bır sekılde de kullanabılırsın
makyajında ıslı makyaj dıyorlar dumanlı makyaj sıyah super olur

saol canm bnde makyajı o tarz düşünmüştüm ayakkabı ve çantam gümüş kuaförlede görüşürüm elbisemi gösterrirm dedim
sende izmirlisin galba buarada sizide Allah mesut etsin :nazar::21:

Son düzenleme:
saol canm bnde makyajı o tarz düşünmüştüm ayakkabı ve çantam gümüş kuaförlede görüşürüm elbisemi gösterrirm dedim
sende izmirlisin galba buarada sizide Allah mesut etsin :nazar::21:

anaaaam evet ızmırlıyım ksk'lı :)))) ooo aynen benımde kınalıgım kırmızı ayakkabım gumustu grı makyaj sıyah golge super olur tsk ederım sekerım ıns sende mutlu mesut olursun:nazar::13:

fatoşcum yırlı olsun canım Allah'ım devamını erdirsin :KK16:
elbisen de çok güzel :nazar:
canım bence topuz değilde gösterdin model daha iyi olur :KK16:

fatoşcum yırlı olsun canım Allah'ım devamını erdirsin :KK16:
elbisen de çok güzel :nazar:
canım bence topuz değilde gösterdin model daha iyi olur :KK16:

saol Kamilecim amin inşallah darısı başınıza artık :21:
evet canm bende topuz istemiyorum daha doğal olsun inşallah sorunsuz geçer :nazar::21:

Evet kızlarr 5 buçuk senelik inişli çıkışlı hasretttt dolu ilişkimizde evlilik yollunda adımlarımızı atıyoruz hayırlısıyla aileler tanıştı gelindi gidildi 10 ocakta istendim :KK16:5 gün sonrada nişanım var nasipse evde yapmayı düşünüyoz yüzüklerimiz kıyafetlermz hazır bohça yapmadık gerek görmedik elbisem buna çok benzio sadece göğsn altı çapraz deilde düz geliyor ve tokanın içinden kumaşı geçiyor saçımı nasıl yaptırcağıma karar veremedm topuz istemiyorum

2013-abiye-elbise-modelleri-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-uzun.jpg
Gelin-Sa%C3%A7-Modelleri-2014-siyah.jpg

şu model olur mu acaba

mutluluklar dilerim Allah tamamına erdirsin :) elbise seçimi çok güzel saç da ayrı bir güzel elbiseyle uyumlu olur :)

Fatoşşşş :KK52:
Yeni gördüm başlığını damladımm..Allah mesut etsn canım benmm :KK16::nazar:
Elbisen gayet güzle bence de çok yakışmıştır eminimmm :KK52:
Saç da gayet güzel olurrr, aynı saçı hafif yandan da yaptırabilirsinn bencee.. bir de ufak bir öneri saçın mutlaka bir yerlerini küçük de olsa toplasınlar maşa çabuk dümez canm ben kep törenmde bu tarz yandan yaptırmıştım, yana doğru hafif toplandığından hiçç bozulmamıştıı... canm benm Allah tamamna erdirsn inşallah ne kadar az kaldıı :KK52:

saol Kamilecim amin inşallah darısı başınıza artık :21:
evet canm bende topuz istemiyorum daha doğal olsun inşallah sorunsuz geçer :nazar::21:

ayy inşallah canım inşallah :KK16:
güzel haberlerini bekliyoruz canım :KK34:
ne kadar az kalmış :nazar:

X