Sonunda boşandım 🤗

Sevda_9421

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2018
484
461
Merhaba arkadaşlar uzun bi süre burda baya kafaları şişirdiğimin farkındayım. Yaşamayana çok zor gelen boşanma mevzusu aslında eylem olarak kolay bi işmiş çok kasmışım..

Davaya sizin de dediğiniz gibi kilolarımı vermiş saçlar yapılı makyajlı en iyi halımle gittim yıkılmadım ayaktayım dıye. Ama o çok kötü gelmişti. Baştan ayağı karalar bağlamış Bı deri bir kemik saçlar dökülmüş vaziyetteydi insani olarak çok üzüldüm ama duygusal olarak hiçbişey hissedemedim o an. Sürekli benmle konuşmaya çalıştı konuşmadım çıkarken vedalaşmayı bekledı vedalaşmadan atladım arabaya gittim..Arkadaşlarla buluşup yiyip içip gezdik.. Heyecanla aşkla başlayan bu rüyanın bi kabus olduğunu bilmek çok üzücü. Zorda olsa o kabustan uyandığımı düşünüyorum. Saolsun beni yalnız bırakmadı kimse. Ama sabah uyandığımda bi boşluktaydım sankı onunla tüm güzel anılarımız bır olmuş üstüme üstüme geliyorlar. Etkiledi beni bi süre de etkileyecek tabı ama bu da bi süreç geçecek inanıyorum. O pişman olacak ki davada dokunsam ağlayacaktı daha bunlar iyi günleri diye düşünüyorum. Şimdi benm canımı yakmaya çalışmaz inşallah akıllı uslu acısını yaşar umarım.. Zamanla herşey benım için daha güzel olacak inşallah. Buradaki siz değerli insanlara da destek ve dualarınız için çok çok teşekkür ederim darısı diğer süreç yaşayanlara hepinizi çok öpüyorum 🐥

Son düzenleme:
sizin gibi güçlü kadinlara ihtiyacimiz var.
hep güçlü kal
hakkınızda hayırlısı olsun yeni hayatinizda bol neşe bol mutluluk getirsin inş:)
Teşekkür ederim güçlü kalmak güçlü olmak bizim elimizde bunu başarmak zorundayız bız karanlıktan çıkmadıkça kımse gelıp bızı o karanlıktan çıkarmıyor malesef

X