Sonunda buldum çatlaklara çözüm (nihayet)

Vücudum ağırlık kaldırmaktan beyaz olarak çatladı yaklaşık 6 ay önce. Çok fazla ağır antrenman yapıyordum. Pahalı kremler, yağlar her şeyi aldım. Neler neler kullanmadım Kİ. Daha sonra meditasyon yapmaya başladım YouTube’dan bakarak ama inanarak, sadece inanarak. Geçmeyeceğini bile bile inanarak ve olumlama yaparak “çatlaklardan kurtuluyorum” “çatlaklar her geçen gün azalıyor” (çatlaklarım değil, çatlaklar, onları kabullenmiyorum çünkü)
Ve ılık duş alıp, 10 dakika bacaklarıma buz gibi su tuttum. C vitamini takviyesi aldım, kelle paça tükettim haftada 3 gün. Bu arada vücuduma herhangi bir çatlak yağını kullandım. Veeeee çatlaklarım o kadar azaldı Kİ, görünmüyor. Ben göstermedikçe kimse farketmiyor. Dövme bile yaptırmaya gerek duymuyorum şuan. Yalnız benim çatlaklarım yarık şeklinde değil, çizgiler şeklindeydi. Herkese çatlaksız günler dilerim.

Merhaba arkadaşlar ben ergen zamanlarında yaklaşık 25 kilo verdim ve vücudumun heryeri çatladı fakat canımı sıkan şey omuzum kollarım ve göğsümdeki çatlaklar şimdi size denediğim yöntemleri söyleyeyim de sizde boşuna denemeyin yada deneyin tecrübeyle sabitlensin :)
Tca kullandım =%30 ile başlayıp %50 yle bitirdim yaklaşık 3 sene her 3 ayda bir yaptım tabi faydası oldumu hayırr ayrıca canım yandı kabukların düşmesini bekleyene kadar sakladım her yerimi biri görse korkar çünkü ne oldu diye evet diğer denediğim yöntem

Dermaroller kullandım =bunu çok uzun süre kullanmadım ayda bir kere olmasıyla 4 ay yaptım sonrasında vitaminler kremlerle destekledim sanırım bunu yaptıktan sonra kök hücre tedavisi yapılıyormuş tabi biz öğrenciyiz nerden bulalım o kadar parayı işe yaradı mı no father no 😂

Kahve peeling =7 ay her banyoda yaptım artısı yumuşacık oluyor cilt selülütlerede iyi geldi ama çaylaklar derseniz etki sıfır

Her türlü yağ = Hindistan kakao sarı kantaron kayısı tatlı badem yani ne ararsanız bütün yağları denedim ve farkettiğiniz üzere hiç bir uygulamayı yalap şap yapmadım hep düzenli kullandım

Eczane kremleri = madecassol acnelays fito bir işe yaramadı
Evettt sıra geldi can alıcı noktaya arkadaşlar en son canıma tak ettİ lazerlere baktım bütün forum mutsuz bu konuda dedim sanki çok param var birde kumar oynayayım cildimle ya tutarsa diye
Bir hafta önce bıktım dedim ya bu illet neymiş inanın ki kalçamda bacağımda vs de var ama onlar canımı sıkmıyor hani açıkta giyinmiyorum boşuna demeyin kendini beğendirme çabası diye bilen bilir aynaya baktığında üzülüyorsun ya gerçekten çok üzülüyordum.
Yine bir uygulama için aldığım kabak lifim vardi oda işe yaramamıştı ve ben gözükararmış bir kızdım 😂 lifi aldım kollarıma kuru bir şekilde bastıra bastıra dairesel hareketlerle hani derler ya her şeye dairesel hareketlerle diye dedim vardır bir keramet belki bunda 😅 yaklaşık bir dakika kolumu kıpkırmızı yapana kadar yaptım hafiften bir yangın hissettim ama iki dakikaya geçti sonra avuçladım madecassolu sürdüm kurudu bir daha sürdüm gece bir daha sürüp uyudum sabah bir baktım ki %40 I yok gözlerime inanamadım ya düşünsenize senelerdir herşeyi dene ne bulduysan sür para harca zamanını harca moralini bozsun ama aldığın lifi başka bir uygulamayla kullan ve işe yarasın
ben bir hafta sonra bir daha başlicam yapmaya artık mutluyum arkadaşlar inşallah sizinkilerde geçer
Deneyecek arkadaşlar eğer madecassol içerisine eczaneden karışım yaptırırlarsa belki daha çok işe yarar bende sadece o vardı onu kullandım
Ayrıca derinizi kanatmamaya dikkat edin mesuliyet kabul etmiyorum. 😅
Bütün kadınlarkulubu üyelerine teşekkür ediyorum bir umut oldunuz çoğunuz he bende işe yaramasa da belki birilerinin işine yaramıştır. Şimdi ben size tavsiye veriyorum lütfen deneyin bana dua edin Hepinizi öpüyorum sevgilerimle efenim
Öncelikle nasil kilo verdiniz

Bana da 10-15 yıl kalıcılığı var demişti estetisyen kimlere guvenicez benim vücudumun hemen hemen her yerinde var 😔bı sene sonrada düğün napcam bilmiom

Bana da 10-15 yıl kalıcılığı var demişti estetisyen kimlere guvenicez benim vücudumun hemen hemen her yerinde var 😔bı sene sonrada düğün napcam bilmiom
Benimde düğünüm var 2 ay sonra çok mutsuzum :KK43: Medikal pigmentasyon deneyeceğim son çare. Siz ne yaptırdınız 10-15 yıl kalıcığı var demişssiniz ya

X