Sonunda delirdim

Ayy insan koluna takip gezdigi kadina nasil o... der. Ben o...sam sende p... misin? demek lazim ona, terbiyesiz sey. Ne yaparsa yapsin sizin yazmanız, hakaretlerini baskilarini tolere etmeniz onun icin bir gurur kaynagi olabilir. Naparsam yapayim donuyor, susuyor, kabulleniyor diye övünerek anlatiyor olabilir. Bu adamdan kendi sagliginiz icin uzaklasin. Baska birini taniyip, iliski kurdugunuzda kendinizi hapishaneye kapattiginizi, zamani bosa gecirdiginizi goreceksiniz.
O demişse hak ettiğim için demiştir çünkü. Adamın kendini nerde gördüğünü size açıklayamam. Asla doğruluğu olamayacak bir şey söylüyor mesela nerden çıkardın diyorum bağlantılar kurmuş kendince. Ve aşırı zeki görüyor kendini. O her şeyi doğru bilir, doğru tahmin eder vs.
Şimdiden pişmanım geçen 2 seneme. Ben rahatlayalım da onun da Allah yardımcısı olsun

Açıkçası tamamen benimle ilgili bir durum.kapalı bir ortamda büyüdüm sosyal olarak ilişkiler olarak çok yaşımın insanı giib hissetmiyorum. Bir de gerçekten saflık mı salaklık mı bilmiyorum bir sorun var, gerekirse aç yatarım ama yanımdakinin gönlü gözü doysun derim mesela. Hayatımın hiçbir alanında önceliği kendime veremedim. Ben böylr istiyorum, kalan kendini düşünsün diyemedim. Kötü bir şey yapmış gibi hissediyorum, suçluluk duyuyorum. Herkesi mutlu etmeye gelmiş gibiyim kendim arada kaynıyorum.
Psikiyatriye degil psikologa gitmenizi oneriyorum. Bu anlattiklarinizi ona da anlatirsiniz. Psikiyatri daha cok fizyolojik sorunlarla ilgilenir. Sizin psikologa ihtiyaciniz var. Ama siz bilirsiniz tabii.

O demişse hak ettiğim için demiştir çünkü. Adamın kendini nerde gördüğünü size açıklayamam. Asla doğruluğu olamayacak bir şey söylüyor mesela nerden çıkardın diyorum bağlantılar kurmuş kendince. Ve aşırı zeki görüyor kendini. O her şeyi doğru bilir, doğru tahmin eder vs.
Şimdiden pişmanım geçen 2 seneme. Ben rahatlayalım da onun da Allah yardımcısı olsun
Gerçek olamayacak kadar sacmaladigi icin dalga gectigini dusundum acikcasi. Ve bunu özellikle size yapiyor, sosyal hayatina yansitmiyor.

Ben de sevgi böyle leş bir ortamda barınamaz, sevgi, ilgi bağlılık değil bu diyorum. Yok neresini düzeltsem diğer tarafı elimde kaldı zaten. Ben kendimi kaybediyorum artık.
İşte bunun için yoluna devam etmelisin, inan değmez kendinden verdiklerine, insanlar değişmez. Aksine sen kendinden ödün verdikçe ruhsal çöküşün devam eder. Sen dayandıkça psikolojik şiddetin dozu artar, öz saygın yok olur. O yüzden kesin bir kararla bitirip bir daha ardına bakmamalısın

Evli olsaydınız ve bu başka birinin konusu olsaydı sizde okusaydınız düşüneceğiniz şey evli değilsin ne uğraşıyorsun bırak git olurdu
Cidden öyle kocan değil bişey değil kendine niye eziyet ediyorsun. Zamanında neden bırakmadım diye kafana çok vurursun

X