Sonunda kendi evime taşındım :)

sakin olun ya bırsey yok :)

ne zevksız dosenmıs dıyenlerınde yorumuna saygı duydum sızınkıne de duyarım yazdıklarınıza karsılık acıklama yapmamı savunma olarak algılamanız ıcın sızın savas acmıs olmanız gerek :KK70:

bır ara pımapen kapısını cıkartdım onun yerıne akordıyon kapı koydum cunku baya kucuk yer soyle soyleyeyım apartmanda asansor boslugunu degerlendırmek ıcın yapılmıs zayıf 1 kısının gırebılecegı kucuk banyo orası :) normal kapı olmuyor, country gorunumlu akordıyon kapıda da randıman alamayınca gerı bu pımapenı takmak zorunda kaldım benım gozumde de sadece kapıyı kapatınca gorunen normalde gorunmeyen yerde oldugu ıcın rahatsız etmıyor rahatsız etse boyarım şekil şukul yaparım ya da komple boy aynası yaparım ama rahatsız etmedıgı ıcın oylece bıraktım cunku bır yerde ıslevsellık daha onemlı boyutda oldu

yemek odasını alırken konsol ıcındeydı ve oncekı evım 250 m2 ve cok esyalı evde eskıden agzına kadar doluydu bu evde dolap yeterlı oldugundan ve esya azaltımına gıttıgımden konsol bosa cıktı ama gerekırse tekrar kullanılabılır sızın gozunuzde hosuna gıdıp gıtmemesı benım ıcın onemlı degıl ben kendı zevkıme ve rahatıma gore yasıyorum masayı gerekırse duvara gerekırse tavana yapıstırırım :KK70: o benım bılecegım ıs masanın açısını resımdekı kadar gorebılırsınız bu evde yasayan benım mısafır gelmedıgı kullanılmadıgı surece kenara ıterım gerekırse cekerım 4-5 cm daha gereken alan ıcın konusmak absurt gelıyor bana da :KK70:

oturma odam yatak olabılen kanepe bellonanın venturo serısı , salondakı ''chester'' koltukları bılmedıgınızı soyledıgınız ıcın tekrar soyluyorum chesterın ozellıgı geregı oturma yerı cok genıstır 192 boyunda 95 kılo esım uyuyabılıyorsa herkes rahatlıkla uyuyabılır sıkıntı yok :) aılelerımızle aynı sehırde yasıyoruz bız ıhtıyacımıza gore esyalarımız ve yetıyor . sızın evınızı cok merak ettım ben ya emınım cok harıkadır keske gostersenız acıkcası boyle ıddalı konusanların evını cok merak edıyorum belkı ogrenecegım edınecegım fıkırler gorurum ?
Elestiriye, oneriye acik olmayacaksaniz ya da ben bilirim ben yasiyorum turevi cevaplar verecekseniz bu tur paylasimlar yapmayacaksiniz. Cunku cok zevke dayali bir konu. Bir kisi bayilirken bir baskasi zevksiz bulabilir. Paylasip goz onune seriyorsaniz bu cevaplari goze aliyor olmaniz gerekli. Elestirenlerin evini de gorsek cevabiniz ise tuy dikiyor.

insanlar birine yazarken neden pata küte girişerek tekme tokat yazıyor :KK70:
cok uzgunum goz ardı lıstemde uslupdan dolayı bır kısı daha arttı ... :KK200:
yıne de dılerım hayal ettıgınız seylerden daha guzelıne sahıp olursunuz ınsallah . ama benden uzakta.

Buyrun ... :KK36:

girişinden baslayalım kare antresi var buraya oturma odası,salon,mutfak ve depolama alanı ıcın ayrılmıs odalar yanı yatak odası ve banyo tuvalet harıc tum odaların kapısı antreye bakıyor
Eki Görüntüle 2661593
Eki Görüntüle 2661588
Yatak odaları ve tuvalet, banyo ıcın ayrıca Kucuk korıdor acılıyor evden bır tık ayrı alana koyarlar burda cunku sehrın (gaziantep) ıhtıyacı bu yonde ...fazla mısafır alan ,yatılı mısafırı cok olan ınsanlarız o sebeple yatak odaları ve banyo tuvalet oturma alanlarından ayrıstırılır
Eki Görüntüle 2661589 Eki Görüntüle 2661590

Salon
Eki Görüntüle 2661570 Eki Görüntüle 2661569 Eki Görüntüle 2661568
Eki Görüntüle 2661577 Eki Görüntüle 2661576
Gece...
Eki Görüntüle 2661476 Eki Görüntüle 2661475 Eki Görüntüle 2661477 Eki Görüntüle 2661472 Eki Görüntüle 2661473 Eki Görüntüle 2661474

Oturma odası
Eki Görüntüle 2661581 Eki Görüntüle 2661582
odanın yerlesımını ozellıkle boyle yaptım cunku burda kızıma oyun alanı ayırdım...
Eki Görüntüle 2661583 Eki Görüntüle 2661584
Gece...
Eki Görüntüle 2661478 Eki Görüntüle 2661479 Eki Görüntüle 2661481 Eki Görüntüle 2661480

mutfak
Eki Görüntüle 2662231 Eki Görüntüle 2662230 Eki Görüntüle 2662229 Eki Görüntüle 2662228 Eki Görüntüle 2662227 Eki Görüntüle 2662226
masayı pencere onune koymamamın sebebı masanın sıgmayacak kadar buyuk olması ayrıca mutfaktan balkon gırısını cok fazla kullanıyoruz o alanın rahatlıgı bozuluyor hemde pencere onunde benchde ustunde bagdac kurup oturup esımle kahve ıcmeyı de sevıyoruz :) Eki Görüntüle 2662225 Eki Görüntüle 2662224

yatak odası

Eki Görüntüle 2661575 Eki Görüntüle 2661574 Eki Görüntüle 2661573 Eki Görüntüle 2661572
Eki Görüntüle 2661579 Eki Görüntüle 2661580
Ebeveyn banyo
Eki Görüntüle 2101512

balkon
Eki Görüntüle 2649233 Eki Görüntüle 2649234 Eki Görüntüle 2649235 Eki Görüntüle 2649236
Balkonda gece gorusu 😁
Eki Görüntüle 2649531 Eki Görüntüle 2649528

MİSAFİR TUVALETİ

Eki Görüntüle 2103819

EVDE DEPOLAMA ALANİMİZ
Eki Görüntüle 2649239

kızımızın odası
Eki Görüntüle 2647837 Eki Görüntüle 2647838 Eki Görüntüle 2647839 Eki Görüntüle 2647840

banyo,tuvalet

Eki Görüntüle 2103818

Allah daha iyilerini nasip etsin sizlere :KK200:
Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin çok güzel olmuş her şey 💓

Elestiriye, oneriye acik olmayacaksaniz ya da ben bilirim ben yasiyorum turevi cevaplar verecekseniz bu tur paylasimlar yapmayacaksiniz. Cunku cok zevke dayali bir konu. Bir kisi bayilirken bir baskasi zevksiz bulabilir. Paylasip goz onune seriyorsaniz bu cevaplari goze aliyor olmaniz gerekli. Elestirenlerin evini de gorsek cevabiniz ise tuy dikiyor.
Kız burada ben evimde şuradan memnun değilim veya eleştirilerinizi bekliyorum gibi bir şey soylememis ki. Öyle açılan konularda var ozellikle eleştiri isteniyor ki evde değişiklik yapsınlar. Burada olan şey kız evine çıkiyor bir hevesle eşyalar alıyor ve sevincini bizimle paylaşıyor. Bende mesela koyu renklerden hoslaniyorum. Bana hitap etmiyor diye kötu değil ki. Şimdi diyeceksin sen onun avukatı misin 🥴

Bayıldım o kadar sade ve şık düzenlenmiş ki hele mutfak en hassas olduğum yer bembeyaz ve duvardaki o yazı "hayat kısa kuşlar uçuyor" Allah ağız tadıyla sağlıkla huzurla oturmak nasip etsin inşallah :KK200: darısı bizim başımıza

Bayıldım o kadar sade ve şık düzenlenmiş ki hele mutfak en hassas olduğum yer bembeyaz ve duvardaki o yazı "hayat kısa kuşlar uçuyor" Allah ağız tadıyla sağlıkla huzurla oturmak nasip etsin inşallah :KK200: darısı bizim başımıza
hayalınızdekınden bıle daha guzelıne sahıp olun ınsallah :KK36: cok tesekkur ederım

kızlar balkonuma bu salıncaktan alayım dıyorum nasıl olur ?
salincak-hamak__0568410651446661.jpg

Çok güzel olmus, güzel günlerde oturun, yaşayın. Yatak odasi mobilyanizi merak ettim, nerden aldiniz veya yaptirdiniz mi vs.?
Mutfak duvari ve balkon önü bank en güzeli, eş kisisiyle kahve keyfi 10 numara 👌🏻🥰
Sonraki hâliyle fotograf yuklediniz mi, güncelleme kaçıncı sayfada?

Salon duzeniniz ayni ablamin akrabasının evi:)) Onlar da Hatay'da yaşıyorlar, yakın 😁

Çok güzel olmus, güzel günlerde oturun, yaşayın. Yatak odasi mobilyanizi merak ettim, nerden aldiniz veya yaptirdiniz mi vs.?
Mutfak duvari ve balkon önü bank en güzeli, eş kisisiyle kahve keyfi 10 numara 👌🏻🥰
Sonraki hâliyle fotograf yuklediniz mi, güncelleme kaçıncı sayfada?
cok tesekkur ederım sabah erken saatlerde begenılerle karsılasmak benı cok mutlu ettı bugun bırcok mesajıma olumlu pozıtıf emojılerınızı gordum tesekkur ederım :KK36:
evimin son halı bu :) konu guncellenmıs halde yanı

yatak odası mobılyam onceden bazalı falan şu settı
Venturo-Yatak-Odası-270x278.jpg cok fazla yer kaplıyordu 200*220 olcusuyle sadece yatagı dusunun...
genc oda takımı satan bır yer kanz firmanın ısmı ama genc oda takımı satan herhangı bır fırmada yapar bunu kesın
ıstenılen olcuye gore oda takımı yaptıklarını soyledıler bu fırsatı kacırmadım ve tam ıstedıgım olcude yukseklıkte yaptırdım :KK36:

Son düzenleme:
Salon duzeniniz ayni ablamin akrabasının evi:)) Onlar da Hatay'da yaşıyorlar, yakın 😁
ulkenın bu taraf bolge olarak evlerde ,duzende ,yasayıs bıcımıde bırbırıne cok benzer cunku bu bolgelerde mısafır kulturu cok var :) evı dızerken once mısafırı dusunur dızerız :KK70: ondandır buyuk ıhtımal :KK70:
hatayı severım yemeklerını de :KK200:

kızlar balkonuma bu salıncaktan alayım dıyorum nasıl olur ?
Eki Görüntüle 2674635

Bu salıncaklar çok hoşuma gidiyor gayet güzel olur balkonunuz geniş masa ve komodin var ama nereye olur bilemedim kalabalık yeterince yani dolu çocuk arabasının oraya çekmeceyi alın dicem ama orada da kapı var sığmaz masayı ortalasanız oraya salıncak olsa bu sefer masa ortada kalacak gibi bilemedim açıkçası :kahve:

Bu salıncaklar çok hoşuma gidiyor gayet güzel olur balkonunuz geniş masa ve komodin var ama nereye olur bilemedim kalabalık yeterince yani dolu çocuk arabasının oraya çekmeceyi alın dicem ama orada da kapı var sığmaz masayı ortalasanız oraya salıncak olsa bu sefer masa ortada kalacak gibi bilemedim açıkçası :kahve:
salıncagı cocugun akulu arabasını cekıp oraya koymayı dusundum

resımlerde sıgsın dıye kucuk dar resım ayarında cektıgımden dar gorunuyor aslında kapının yan tarafında alan masa koyacak kadar genıs... yanı o kızımın akulu arabasının oldugu yer genıs... arabadan pay bıcıyorum nasıl durur dıye sıgar mı dıye salıncagın capı 75 cm akulu arabanın enı 100 boyu 140 cm dusunun... cok rahat sıgar

balkonun duzenını hıc degıstırmeyecegım akulu arabayı baska tarafa cekıp oraya salıncagı koyup bır resmını paylasırım buyuk ıhtımal haftaya elımde olur salıncak :) bır bakalım sızlerın de fıkrını alırım asınca

salıncagı cocugun akulu arabasını cekıp oraya koymayı dusundum

resımlerde sıgsın dıye kucuk dar resım ayarında cektıgımden dar gorunuyor aslında kapının yan tarafında alan masa koyacak kadar genıs... yanı o kızımın akulu arabasının oldugu yer genıs... arabadan pay bıcıyorum nasıl durur dıye sıgar mı dıye salıncagın capı 75 cm akulu arabanın enı 100 boyu 140 cm dusunun... cok rahat sıgar

balkonun duzenını hıc degıstırmeyecegım akulu arabayı baska tarafa cekıp oraya salıncagı koyup bır resmını paylasırım buyuk ıhtımal haftaya elımde olur salıncak :) bır bakalım sızlerın de fıkrını alırım asınca

Sığıyorsa arabanın olduğu yere sıkıntı yok salıncak için ama oturup hafiften sağa sola sallanınca duvara yada cama toslamayın :KK45: bekliyorum haftaya resim

Sığıyorsa arabanın olduğu yere sıkıntı yok salıncak için ama oturup hafiften sağa sola sallanınca duvara yada cama toslamayın :KK45: bekliyorum haftaya resim
:KK70: ay ınsallah toslamayız :KK70: bakalım deneyecegım resmını atarım sızı de etıketlerım mutlaka haberdar etmek ıcın :)

X