Sonunda kendi evime taşındım :)

Sağolun çok teşekkür ederim :KK200:
Hayırlı olsun rabbim ağız tadıyla oturtsun ama en çok balkona bayıldım balkon sever birisi olarak,ben de mersindeyim balkon vazgeçilmezim,yazın balkonda yatarım :) oturma odamız gibi bütün yemekler orada yenir evin içini kullanmayız bile.

Hayırlı olsun rabbim ağız tadıyla oturtsun ama en çok balkona bayıldım balkon sever birisi olarak,ben de mersindeyim balkon vazgeçilmezim,yazın balkonda yatarım :) oturma odamız gibi bütün yemekler orada yenir evin içini kullanmayız bile.
Amin saolasin Allah'ım sana daha çok versin :KK36: bizde çok balkoncuyuz bu balkonda öğlen kızımla meyvemizi yiyoruz ısıda ciddi tasarruf ediyor birde yerden altdan doğalgaz borusuda geçiyor yerden ısıtmalı gibi kışın sıcak :)

Eviniz çok geniş çok ferah. Güle güle oturun.
Yalnız halılarınız çok fazla. Her yerde ikişer parça olması çok göz yoruyor. Parke rengini gösterememiş hiç. Salona mesela bir tane uzunlamasına yeter bence. Masa altına fazlalık durmuş. Mutfağa da çocuk odasına öyle. Balkona küçük bir kilim güzel gider. Oda gibi çok büyük balkon. En sevdiğim şey böyle büyük balkonlu olması.

maşallah.
huzurla sağlıkla oturun inşallah.

Cok guzel olmus gule gule oturun :) bir tek yatak gozume carpti. Biraz kucuk degil mi? :) ya da fotograftan mi oyle cikmis bilemedim. Balkona be mutfaga gervekten bayildim. Esimle en buyuk hayalimiz, genis balkonlu ve buyuk mutfakli bir ev:)

Yalnız halılarınız çok fazla. Her yerde ikişer parça olması çok göz yoruyor. Parke rengini gösterememiş hiç. Salona mesela bir tane uzunlamasına yeter bence. Masa altına fazlalık durmuş. Mutfağa da çocuk odasına öyle. Balkona küçük bir kilim güzel gider. Oda gibi çok büyük balkon. En sevdiğim şey böyle büyük balkonlu olması.
Çok teşekkür ederim sağolun :)

Halı konusunda mecburum 3 bloklu 60 daireli bir site ve oturan sayısı olarak sadece 5 kişiyiz
İnşaat biter bitmez aldık ilk taşınan biziz alt üst kat boş evde 2 yaşında küçük cocugumda var :)

Alt komşu tasinana kadar gerekirse duvara bile halı açacak durumdayım :KK70: kombi 70 de yanıyor öyle söyleyeyim ...

Cok guzel olmus gule gule oturun :) bir tek yatak gozume carpti. Biraz kucuk degil mi? :) ya da fotograftan mi oyle cikmis bilemedim. Balkona be mutfaga gervekten bayildim. Esimle en buyuk hayalimiz, genis balkonlu ve buyuk mutfakli bir ev:)
Yatak 180-200 ölçüsü aslında Bayaaa büyük fakat resim çekerken sırf yatak çıkıyordu bu sebeple kısıtlı çektim ondan küçük durmuş :) çekim şeklinden yani
Battal bı aile olarak bize bu yatak bile küçük geliyor orası ayrı tabi :)

Çok teşekkür ederim

Çok teşekkür ederim sağolun :)

Halı konusunda mecburum 3 bloklu 60 daireli bir site ve oturan sayısı olarak sadece 5 kişiyiz
İnşaat biter bitmez aldık ilk taşınan biziz alt üst kat boş evde 2 yaşında küçük cocugumda var :)

Alt komşu tasinana kadar gerekirse duvara bile halı açacak durumdayım :KK70: kombi 70 de yanıyor öyle söyleyeyim ...
Aaa anladım tamam o zaman. Sıfır olup alt boş olunca öyle haklisiniz. Biz de sıfır taşındık kendi evimize. Tek odada toplaşıp uyuduk çok soğuktu.

Balkon ve depolama alanına bayıldım, allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin canım :KK60:

Bizim evin her tarafıda halı :) Mersin,Adana buralarda halı çok kullanılır kışın benim gördüklerim sanırım Gaziantep te aynı orada da çok kullanılıyor.

Bizim evin her tarafıda halı :) Mersin,Adana buralarda halı çok kullanılır kışın benim gördüklerim sanırım Gaziantep te aynı orada da çok kullanılıyor.
Niye ki? :)
Kışın ev ısıtması olmuyor ondan mi acaba?

Yani ben karasal iklimde büyüdüm. Ev sobaliydi çocukluğumda. O zaman heryer haliydi. Şimdi evler yalıtımlı gerek kalmıyor pek diye düşünüyorum ama. :)
Sen taşınmamış miydin?

Niye ki? :)
Kışın ev ısıtması olmuyor ondan mi acaba?

Yani ben karasal iklimde büyüdüm. Ev sobaliydi çocukluğumda. O zaman heryer haliydi. Şimdi evler yalıtımlı gerek kalmıyor pek diye düşünüyorum ama. :)
Sen taşınmamış miydin?
Annem rahatsız biraz ben onun yanına döndüm.

Aaa anladım tamam o zaman. Sıfır olup alt boş olunca öyle haklisiniz. Biz de sıfır taşındık kendi evimize. Tek odada toplaşıp uyuduk çok soğuktu.
İlk gün bizde oyleydik konuşurken ağzımızdan buharlar çıkıyordu salonda elektrik sobası da yakarak uyuduk
Fakat bı baktım bizim kız birlikte uyuma işini sevdi dedim hemen herkes odasına :) yeni icatlar çıkmasın
Oda oda elektrik sobası gezdirdim duvarlar temel isinsin diye

Halılarım aslında büyük hepsi 6 M2 ama yetmedi ısıtmaya açık kalan yerlere bile yolluk serdim :KK70: sanki orda buz var öyle çekiyor sıcağı

Bu kışı bir atlatayim tüm odaları tek halıya dusurucem yaz kış

Bizim buralarda halisiz evi sevmez illa o halı açılacak :KK70:

X