Sonunda Meleğim Merhaba Dedi;Hamileyim:)

Tebrikler canim ALLAHIM KUCAGINADA
almayi nasip etsin insallahhhhhhhh rabbim butun isteyenlere bu duyguyu tattirsin AMINNNN

Demetciiiiimmmm cok sevindim gordun mu bak endiselerin bosunaymisss . Bende bugun yine test yaptim 50,30 cikti sana kac embriyo transfer edilmisti canim ? Bide normal regl gunun nezaman benim normalde yarin ve ayni regl agrilari cekiyorum sende var mi bir degisiklik ? Canim buyuk tebrikler cok sevindim senin adina.

arkadaslar cok tesekkur ederım hepınıze bu cok farklı bı duygu tarıfı yok saskınlıgım hala uzerımde aslında bekledıgımız bırsey tedavı sonuc falan ama pozıtıfı duyunca sasırıp kalıyo ınsan n tuhaf yanııı...humus tatlım ben en son 22.12 de adet oldum benım o adet sancılarım bı ara vardı sana demıstım transferın 5.6.7 gunlerınde olmustu sımdı cok az bel agrım var bıde bakıyorum herkeste yerlkesme kanaması oluyormus leke oluyormus bende hıc olmadı....benım sadece oyuluyormus gıbı bı agrım oluyor sol kasıgımda okadr.... 3 embryo koymuslardı

tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin darısı başımakaydirigubbakcemile5

Demetciiiiimmmm cok sevindim gordun mu bak endiselerin bosunaymisss . Bende bugun yine test yaptim 50,30 cikti sana kac embriyo transfer edilmisti canim ? Bide normal regl gunun nezaman benim normalde yarin ve ayni regl agrilari cekiyorum sende var mi bir degisiklik ? Canim buyuk tebrikler cok sevindim senin adina.
KIZ SENIDE BURDA YAKALADIM 2010 hayirli geldi tebrikler ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN

hayırlı olsun rabbim saglıkla kucaklamanı nasip etsin darısı bana ve isteyen herkese inşş..

canım gözün aydın emeklerin boşa çıkmadı şükür.ama ikinci testtede rahat etmezsin emin ol.her zaman bişeyleri bekliyor insan.önce değerim iyimi sonra katlanacakmı,kese görünecekmi,tekmi çiftmi,kalp atışınıda duyalım...bu böyle devam edecek.ALLAH güzel telaşlar versin.kutlarım seni.

Tebrik ederim canım :nazar:
Alllah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

X