Kontakt Lens sophistic lens

minik-patiler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2013
1.111
576
Sophistic lens kullananlar memnun musunuz?Rahat mı?Kuruluk yapıyor mu?Kullananların yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleme:
Ben kullanıyorum çok memnunum ama şu aralar piyasada yok çıkıp çıkamayacağını da bilmiyorum Solotica almak zorunda kaldım ve soloticalar çok kalınlaştı ve renkleri bozuldu
Yetkililere sesleniyorum Sophistic lensler geri gelsin lütfen!

Ben kullanıyorum çok memnunum ama şu aralar piyasada yok çıkıp çıkamayacağını da bilmiyorum Solotica almak zorunda kaldım ve soloticalar çok kalınlaştı ve renkleri bozuldu
Yetkililere sesleniyorum Sophistic lensler geri gelsin lütfen!
lensoptikte satılıuor diye görmüstüm oraya baktınız mı?bide rica etsem resmini gönderebilir misiniz bana:)mavi sizin kullandığınız?

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    19,9 KB · Görüntüleme: 1.167
lensoptikte satılıuor diye görmüstüm oraya baktınız mı?bide rica etsem resmini gönderebilir misiniz bana:)mavi sizin kullandığınız?

Buldum ama güvenenedim aldığım yere açıkçası. Lensler çok kalınlaşmış ce gözlerime batma yaptı. Ama renk tam istediğim gibi
Gün ışığında çekerim yarın takıp daha net görünür

gerçekten harika ama damarlı gibi elinizde herhangi solotica varsa kıyaslar mısınız ? :)

Damarlı gibi değil, soloticadan daha doğal duruyor ama gözde batma yapıyor ve kalınlaşmış Sophistic lensler

Bir tane de kendi göz rengime yakın bir renk almayı düşünüyorum yaza doğru ama Solotica almayı düşünmüyorum artık
2011-2015 arası hep Solotica kullandım her aşılımda da farklı bir renk olduğu için memnun kalmadım. Topazio, quartzo ve mel kullandım ağırlıklı olarak quartzo kullanıyordum ama ilk serisi gibi üretilmedi bir türlü.

Yeni çıkan amber rengi benim doğal gözüme benziyor ama yine de riske girmek istemiyorum biraz para biriktirip desioları deneyeceğim sanırım

Damarlı gibi değil, soloticadan daha doğal duruyor ama gözde batma yapıyor ve kalınlaşmış Sophistic lensler

Bir tane de kendi göz rengime yakın bir renk almayı düşünüyorum yaza doğru ama Solotica almayı düşünmüyorum artık
2011-2015 arası hep Solotica kullandım her aşılımda da farklı bir renk olduğu için memnun kalmadım. Topazio, quartzo ve mel kullandım ağırlıklı olarak quartzo kullanıyordum ama ilk serisi gibi üretilmedi bir türlü.

Yeni çıkan amber rengi benim doğal gözüme benziyor ama yine de riske girmek istemiyorum biraz para biriktirip desioları deneyeceğim sanırım
cok merak ettim sphistic lensleri. desio solotica karsilastirmasi var youubda desio çizgili ve pupil boslugu cok buyuk :) sophistic mavi ve soloticayi lens sisesindw olsa da cekemez misiniz ? :)

X