Sophistik lenslerm (resimli)

L

lady8585

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi lady8585
selam arklar.uzun zamandır sophıstc marka lı lensın green rengını kullnıyorum .diğer lenslere göre doğal duruyorlr tavsıye ederım..size göstermek içn küçük kardeşime taktım :).. :lepi::lepi:

• Konu Sahibi lady8585
hayır cnm küçük kardeşime takarak göstermek ıstedım yukarda yazmıştım..

• Konu Sahibi lady8585
Valla gayet hoş ama keşke yakın çekim olsaydı.

• Konu Sahibi lady8585
çook güzelmiş begendimmm yerimseniben

• Konu Sahibi lady8585
Lens mi bu?:1shok:

Gerçekten doğal göz rengi gibi duruyor. (_?_)

Kardeşin çok cici ..

Yanlız sen taksaydın daha iyi olurdu arkadaşım ona göre yorum yapardık..

En azından sadece gözleri lensli / lensiz halleri ile ekleyebilirsin..

Güle güle kullan

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi lady8585
cnm uzak çekim pek belli olmuo ama hoş duruo.güle güle kullan hemşerim

• Konu Sahibi lady8585
kardeşinin saçları lenslerden daha çok ilgimi çekti canım =)))
lensler çok doğal duruyor ama sophistick normalde bukadar doğal değil maalesef

yok lens belli resme bakıp büyüttüğünüzde kardeşinin ortada gerçek gözünün kahvesi görünüyor. bu rengi kullandım. gerçekten çok güzel ve doğal bir tonmdur. damarlanmalar vardır yalnız bu markada.onu da belirteyim

selam arklar.uzun zamandır sophıstc marka lı lensın green rengını kullnıyorum .diğer lenslere göre doğal duruyorlr tavsıye ederım..size göstermek içn küçük kardeşime taktım :).. :lepi::lepi:

lady8585 bende sophistigin 3aylık numaralı olanlrından almakistiorum bu renk MACİG GREEN mi? kardeşinin göz rengi ne koyu kahvemi?sengözlerimebaksanab

bende eklediğiniz fotoğraflar açılmıyor yaa :KK43: ama ben bu markanın lensini 2-3 yıl kullandım, magic green. çok doğal duruyordu, herkes kendi göz rengim zannediyordu hatta. çok da kaliteli bir markadır, kullandığım süre boyunca hiç sorun yaratmadı lensler.

Canım bu lens sophistic green adı altında mı satılıyor isterken macig yada herhangi bişey diyecekmiyiz ???

Son düzenleme:
bencede freshlook berbat çok sırıtıyor ve çok anlamsız gözler oluyor

lady8585 bide cvp versen bize cok güzel olucak :sinifsinif:

sophistiğin 3 rengini kullandım. yeşili tek renktir. mavisi vede griside. yani her renkten bir ton çalışılmıştır. yeşil dediğiniz zaman zaten tek yeşil vardır.yeşilini ,grisini ve mavisini kullanmıştım.

sophisticrenklilens1955x.jpg

X