Lazer Epilasyon Soprano Ice ve Soprano Platinum

Bakırköy de hangi merkezde yaptırdığını yazdı mı acaba? Lütfen bende mağdurum bana da yardım edin

Ankara buz lazer Yüz için gittim

9 seans

Biyik olduğu gibi duruyor kendim iple devam yani

Favorilerde de duran yerler var

Yüzde 100 diye bi şey yok yani

Yüzünüze de yaptırdınız mı ?
Merhaba Bakırköyde bir güzellik merkezinde. Burdan isim verebiliyor muyum bilmiyorum ama isterseniz özelden yazabilirim. Fiyatları diğerlerine göre yüksekti ama tek sonuç aldığım yer oldu. Hatta benim bir kaç seansım bile kaldı merkezde çünkü ihtiyacım kalmadı.
Merhaba bilgi verebilir misiniz, kac seans gitmistiniz ben daha önce gittim ama soprano ice platinum a ilk kez gidicem, ince tüyleri falan görüyor mu, benim baya inceldi cünkü.dökülmelerim oldu ama tam bir bitis olmadi. Fiyat seans hakkinda bilgi verir misiniz birde gittigini yerin ismi.

Bende ankarada Mehmet Akgunun kliniginde basladim daha yeni bakalim neler olacak.Daha hareketlenme yok ki zaten 15 gun sonra basliyormus dokulmeler.İnsallah guzel sonuclar aliriz.

Daha önce bende sizin gibi kötü tecrübeler yaşadım ipl denen o geçici ağda epilasyon şeysiyle dolandırıldım :) sonra araştırdım buz lazer konusunda çok iyi bir yere gittim ve 2014 den beri tüysüz mutlu bir yaşantım var :) hayatımda yaptığım en akıllıca hareketti bu epilasyon olayı :)
nereye gittiniz acaba? :) cihaz bilgisi neydi

Acaba gittiğiniz merkezde ki cihaz tam olarak neredeydi bende gittim fakat memnun kalmadım senaslariniz nasıl geçti

Merhaba ....bende epilasyon konusunda bütün cihazları denedim nerdeyse ama çözüm bulamadım ve hep önce sözleşme için Güleryüz gösterip daha sonra ödemeyi aldıktan sonra yüzümüze bakmayan insanlarla karşılaştım ...nereye gittiğinizi gerçekten merak ettim...umarım sonsuza dek çıkmazlar artık...🤭🤭

X