soru belki sacma gelebilir fakat

maviboncugumm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
280
93
Yine sormak istedim..

Sevgii hanimlar, farzedelim ki sevğiliiz var, fakat eski sevğilinize karsi duygulariniz var yada unutamadiniz ve aciniz var..

Bu kalbinizde iki kişi olduğuna mi anlama geliyor? Bi nevi aldatmak gibi mi oluyor

Son düzenleme:
Yine sormak istedim..

Sevgii hanimlar, farzedelim ki sevğiliiz var, fakat eski sevğilinize karsi duygulariniz var yada unutamadiniz ve aciniz var..

Bu kalbinizde iki kişi olduğuna mi anlama geliyor?

Yooo bir insan iki kişiyi sevemez.
Sevgilinizi zihnen aldattığınız anlamına geliyor.

Yine sormak istedim..

Bu kalbinizde iki kişi olduğuna mi anlama geliyor?

Soruyu şu şekilde sorun kendinize. Sevgilinizin eski sevgilisine karşı duygularının olduğunu öğrendiniz. Bunu siz nasıl yorumlardınız?

Bu sevgilinize ihanet ettiğinizi ve onu yeterince sevmediğinizi gösterir. Yol yakınken ayrılın daha iyi bence.

Hayir bende öyle bişey yok. Sadece merak ediyorum yani basksini dusunmek yada onu untamamak kalp acisi yasamak. Kalbinde iki kisi oldugu anlamina mi gelir? Ihanet gibi.m

Ilişki yeni mi? Yeterince isinanamamis, alisamamis isen normal. Ilgi,sevgi eksikligi hissediyor olabilirsin karşı taraftan. Bence kadınlar gerçekten sevilince gecmisi tamamen unutuyorlar.

Ben size farklı bir cevap veriyim. Yeni sevgilinize gidin deyinki benim aklım karışık. Bir kere önemli olan eski sevgilinizin yarası neden açıldı. Terkettimi mesela. Terkettiyse o dokunmuştur. O sevgi değil takıntı. Bunuda onu görmeden yüzüne bakmadan anlayamazsınız. Yani ya dedişim gibi takıntı yaptınız. gördüğünüzde kalbiniz küt küt atıyormu önemli olan o. Yada gel evlenelim dese eski sevgilin hiç düşünmeden evet dermisin. Eğer dersen zaten yenisini sevmiyorsundur. Yazık ayrılın üzmeyin onuda.

Canim, özur dilerim ama kedimi ifade edemiyorum.. sorum o degil ..

Empati yapın demek istedim arkadaşım. Aynısı size yapılsaydı erkek arkadaşınız tarafından ne düşünürsünüz demek istedim? Yani ikinizi birden sevebileceğini düşünür müydünüz? Bu sizin için farkeder miydi? Direk terketmez miydiniz? Bu soruların cevabından kendi durumunuza da cevaplar bulacaksınız. İki kişi sevilir mi anlayacaksınız, yanlış ve terkedilmesi gereken bir şey yapıyor musunuz anlayacaksınız.

Ilişki yeni mi? Yeterince isinanamamis, alisamamis isen normal. Ilgi,sevgi eksikligi hissediyor olabilirsin karşı taraftan. Bence kadınlar gerçekten sevilince gecmisi tamamen unutuyorlar.

Benim sorum bu degil ki canim..

Yani demek istiyorum ki farz edin sevgiliniz var , fakat eski sevgilinizi unutamadiniz kalp aciniz var.. bu sevgilinizi aldatmak anlamina mi geliyor yada kalbinizde 2 kisi oldugunami anlam geliyor

Sadece o anlama gelmez. Duygular katmanlıdır, genelde iç içe pek çok duygu hissederiz. Mesela eski sevgili aldattıysa bunu yedirememekten kaynaklı bir aklından çıkaramama durumu olabilir, hiçbir yerden haber alınamadıysa uzun bir süre bu yüzden merak edilmiş ve kafaya takılmış olabilir vesaire. Belki tekrar iletişime geçtiğinizde bir bakacaksınız aslında aşk hissetmiyorsunuz. O yüzden duygularınızı iyi analiz etmeniz lazım. Cidden yeni sevgiliye olan tutkunuz bitmiş, aklınız eski sevgilideyse ikinizin de selameti için ayrılmanızı tavsiye ederim, zira zihnen aldatmak oluyor bu.

Sadece o anlama gelmez. Duygular katmanlıdır, genelde iç içe pek çok duygu hissederiz. Mesela eski sevgili aldattıysa bunu yedirememekten kaynaklı bir aklından çıkaramama durumu olabilir, hiçbir yerden haber alınamadıysa uzun bir süre bu yüzden merak edilmiş ve kafaya takılmış olabilir vesaire. Belki tekrar iletişime geçtiğinizde bir bakacaksınız aslında aşk hissetmiyorsunuz. O yüzden duygularınızı iyi analiz etmeniz lazım. Cidden yeni sevgiliye olan tutkunuz bitmiş, aklınız eski sevgilideyse ikinizin de selameti için ayrılmanızı tavsiye ederim, zira zihnen aldatmak oluyor bu.

Ben sadece bunu ogrenmek istedim aldatmak anlamina geliyormu ..

X