Soru: Mor kolutuk takımı istiyorum:)

braue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
925
1
arkadaşllar ben mor ve lila karışık oturma grubu istiyorum ama güzel olmaz diyorlar farklı bişiler olsun istiyorum varmı etrafında gören duyan varsa rtesmini koyarsanız çok sevinirim:asigim:

resmi yok elimde ama neden olmasın ki, ben lila, eflatun ve mor renklere bayılırım ve gerçekten çok hoş görünüyor, bir de modelini denk getirirsen harika olur.....

evt ama karar veremedim malesef sitelerdede böyle çok hoşuma giden farklı bii bulamadım:S

canım benim kızımın odasında yataşın mor koltuğunu aldım çok güzel duruyor. bide bak bu siteden sanal dekarasyonu işaretle en alttan 2. sırada ..sonra serayı işaretle ..yani başka markada yazabilirsin koltuk seçip istediğin renkte kaplayabilirsin çok zevkli sanırım markalarından da istek üzerine yaptırılabiliyo
EvDöşe - Renk Danışmanı -

ben kapladım bir tane..

cscreatevariantbd1.jpg

Son düzenleme:
niye güzel omaz dediler anlamadım benim koltuk takımım lila ve mor karışımı gayet de şık..yani en azından benim zevkime göre diym

ben de mor delisiyiiim :roflol: hatta k.validem çok seviyorum diye, hediye parfüm alırken şişesi mor olanı seçmiş :roflol:

benim de kasa mor yani altı, üstü lila canım herkes boğar boğar dedi aksine muhteşem oldu şimdi hepsi yaptırıyor :roflol:

mor rahatlatıcı ve enerji verici bir renk zaten. çok koyu ve karanlık olacak tonlar olmadıktan sonra neden olmasın :-)

bende çok seviyorum
özellikle bu takıma hastayım

adszaq5.png

benimkisi de mor canım..kasası krem..kumaşı mor..çok ta süper duruyo kanımjaakaydirigubbakcemile2

ya resimlerin hepsi çok hoş bizim beğendiğimz model kolçak kısmı falan deri derininde mor rengi olanı varmış bende dedim morun tonlarıyla oynama yapılarak neden hoş bişi çıkmasın hem farklı olur ben klsik şeylerden hoşlanmıorum haksızmıyım???

X