Sorun bende mi kizlar böyle mutlu olunur mu?

Kısa sürede evlendik.. uyarmaya devam ediyorum hala uyarınca yapıyor , alınca giyiyor . Sanırım ben pasif olmasından şikayetçiyim
Böyle devam et ozaman sen yıkan de al ütüle koy giyer zamanla hoşuna gider hadi yiksnslim de şana sirnaşinca herkesin türlü türlü huyu var ne kötu adamlar var bence böyle idare edersin yazın çok terledim kokuyorum duş alicam hadi sende duş al dersin zor çocuk gibi ama alışır

karsiniza alin, sen soyle iyisin boyle iyisin ama bunlari yapmiyorsun. İyi bir es degil sadece iyi bir baba olacaksan bu is yurumez diyin. Korkutun yani biraz, sonra da ailesiyle konusun ciddiyeti anlasin. İnsaniz, bir omur nasil gececek, cocuklar okuyup gidince iyi bir babaligin da anlami kalmayacak

Kizlar merhaba yine ben .. o kadar değişik ruh halindeyim ki burda yazmak sizden farklı görüşler duymak bana iyi gelicek.. eşim iyi biri, çocuklarla ilgilenir istediklerini yapar. Küçük kızım hep peşinde benden çok o ilgileniyor evde olduğunda. İşten eve evden ise gider. İçkisi, sigarası kötü alışkanlığı yok . Evine , çocuklarına , ailesine bağlı bir adam. Saygili.. Adeta bir görev insanı . Ama şöyle bir şey var içimde ,neşesi yok çoğu zaman mutsuz. Nedeni belli degil. Ne desem yapar ama mesela kızar içinden surat asar bende bunu kendi çabalarimla düşüne düşüne bulurum AA buna mı kizdi da böyle, neye alındı acaba, niye mutsuz, niye konuşmuyor suratı asık ..niye enerjisi yok , niye hiç plan yapmıyor hayattan keyif almak için neden bir çabası yok.
Ben sarilmasam sarilmaz.m
Öpme konusunda biz opusmuyoruz mesela ben öpüşmek istemiyorum:KK43: diş fırçalama huyu yok ben söylersem yapıyor ama anlamı yok opusucez hadi fircala mi Dicem.hep. zaten fircalasa da opusmuyor baska yerlerle işi. Yani duygusuz bir seks var ortada en azından benim için öyle.
Birlikte gülelim eğlenelim istiyorum olmuyor
Birlikte aktivite yapalım istiyorum olmuyor görev insanı işte goturmesine götürüyor istediğim yere ama keyif alamıyoruz çoğu zaman (çocukla uğraşıyor gittiğimiz yerlerde ) ee çocuğu arada bir bıraksak da anneme o zaman da olmuyo . Konu seks olunca her türlü yapar ama ben duygusal bir insanım sevgili gibi olalım arada bir hissedelim istiyorum ...banyo yapma huyu yoktu onda bir tık düzeldi ben demeden yapuyo . Ama kıyafet özeni yok yırtık vs giyer banyo yapıp aynı şeyleri giyer zaten iki üç parça kıyafeti var .saçına sakalina önem vermez .kişisel bakım özen yok kendine karşı yok ki bana olsun :KK43: Çok pasif biri .. ilişkide yok yani ortada bi ilişki yok sanki hep yanımda ama duygusal olarak hissedemiyorum. Seviyorum evet ama ben mi simariklik yapıyorum bende mi sorun? Umutsuzluk , çaresizlik , biseyleri duzeltememek , istediğim gibi bir evlilik yasayamamqk kilo aldırdı bana sadece yemek yiyip TV izlerken mutlu olan biri haline geldim şimdi ekstra mutsuzum bütün motivasyonum, enerjim gitti :KK43:
Böyle bakımsız bı adamla ilişki yaşayamazdım. Zorla banyo yapmak, diş fırçalamak nedir. İyi bile ilişki yaşıyorsunuz mideniz kaldırıyor. Eşinizi bence bı psikolaga, bı dahiliyeye gitmeye teklif edin.

Kizlar merhaba yine ben .. o kadar değişik ruh halindeyim ki burda yazmak sizden farklı görüşler duymak bana iyi gelicek.. eşim iyi biri, çocuklarla ilgilenir istediklerini yapar. Küçük kızım hep peşinde benden çok o ilgileniyor evde olduğunda. İşten eve evden ise gider. İçkisi, sigarası kötü alışkanlığı yok . Evine , çocuklarına , ailesine bağlı bir adam. Saygili.. Adeta bir görev insanı . Ama şöyle bir şey var içimde ,neşesi yok çoğu zaman mutsuz. Nedeni belli degil. Ne desem yapar ama mesela kızar içinden surat asar bende bunu kendi çabalarimla düşüne düşüne bulurum AA buna mı kizdi da böyle, neye alındı acaba, niye mutsuz, niye konuşmuyor suratı asık ..niye enerjisi yok , niye hiç plan yapmıyor hayattan keyif almak için neden bir çabası yok.
Ben sarilmasam sarilmaz.m
Öpme konusunda biz opusmuyoruz mesela ben öpüşmek istemiyorum:KK43: diş fırçalama huyu yok ben söylersem yapıyor ama anlamı yok opusucez hadi fircala mi Dicem.hep. zaten fircalasa da opusmuyor baska yerlerle işi. Yani duygusuz bir seks var ortada en azından benim için öyle.
Birlikte gülelim eğlenelim istiyorum olmuyor
Birlikte aktivite yapalım istiyorum olmuyor görev insanı işte goturmesine götürüyor istediğim yere ama keyif alamıyoruz çoğu zaman (çocukla uğraşıyor gittiğimiz yerlerde ) ee çocuğu arada bir bıraksak da anneme o zaman da olmuyo . Konu seks olunca her türlü yapar ama ben duygusal bir insanım sevgili gibi olalım arada bir hissedelim istiyorum ...banyo yapma huyu yoktu onda bir tık düzeldi ben demeden yapuyo . Ama kıyafet özeni yok yırtık vs giyer banyo yapıp aynı şeyleri giyer zaten iki üç parça kıyafeti var .saçına sakalina önem vermez .kişisel bakım özen yok kendine karşı yok ki bana olsun :KK43: Çok pasif biri .. ilişkide yok yani ortada bi ilişki yok sanki hep yanımda ama duygusal olarak hissedemiyorum. Seviyorum evet ama ben mi simariklik yapıyorum bende mi sorun? Umutsuzluk , çaresizlik , biseyleri duzeltememek , istediğim gibi bir evlilik yasayamamqk kilo aldırdı bana sadece yemek yiyip TV izlerken mutlu olan biri haline geldim şimdi ekstra mutsuzum bütün motivasyonum, enerjim gitti :KK43:
Hiç dişini fircalamayan,banyo yapmayan,eski yırtık pis giyinen kokan bir adamla mi evlendiniz,evlisiniz?
Şimdi daha iyi diyebilirsiniz ama öncesinde böyle bir adamı nadil kabul ettiniz?......

İyiydi nisanliyken . Yani köprüyü geçene kadar .saçı sakalı montu giyimi göstermelikmis
Neden iki üç parça elbisesi var ekonomik açıdan sorun mu var? Bence sizinde, eşinizinde hayat enerjisi yok olmuş. Siz biraz kendinizi toparlayın. Eşiniz belki de depresyonda ona destek olun tedavi görsün.

Sonra paranız varsa ikiniz için bir tatil planlayın.. Deniz tatili veya kültür gezisi vs..

Neden iki üç parça elbisesi var ekonomik açıdan sorun mu var? Bence sizinde, eşinizinde hayat enerjisi yok olmuş. Siz biraz kendinizi toparlayın. Eşiniz belki de depresyonda ona destek olun tedavi görsün.

Sonra paranız varsa ikiniz için bir tatil planlayın.. Deniz tatili veya kültür gezisi vs..
Maalesef ekonomik acidan çok da iyi değiliz ama engel değil kişisel bakımına bence . Ben bakıyorum kendime fakat son zamanlarda bende çaresizlik,ümitsizlik ten biraz saldım kendimi :KK43:

1. Önceden boyle miydi? Boyle oldugunu bilerek mi evlendiniz?
2. Erkekleri yönlendirmek kolay degil mi? Adamın 2-3 parca kiyafeti varsa siz onun icin alisverise çıkın mesela, aksam da "hayatim sana bunları aldım, dene de bir bakalim yakisacak mi?" deyin.
3. Duştan sonra ayni kiyafetleri giymesine izin vermeyin, o dusa girer girmez kirlileri alın sepete atın, yada banyoya girince seslenin "hayatim uzerinden çıkanlari kirli sepetine at, camasir yikayacagim" deyin.
4. Cinsellikte istediginiz gibi degilse yönlendirin.
Karısı onun bakıcısı mı annesi mi neden sürekli kadın yönlendirsin? Bunu yapmaktan enerjisi tükenmiş zaten haklı olarak, kimseye enerji ve motivasyon gökten düşmüyor. Adamda hayat enerjisi, sevinci, amacı, neşesi hiçbir şey yok yaninda kim olsa enerjisi sünger gibi çekilir gider ya böyle evlilik mi olur?

Bence tekrar bir kez daha konuşup ailenizin kardeşinizin ya da bi yerlere tatile gidin o da düşünsün olmuyorsa da böyle ömür geçmez.

Karısı onun bakıcısı mı annesi mi neden sürekli kadın yönlendirsin? Bunu yapmaktan enerjisi tükenmiş zaten haklı olarak, kimseye enerji ve motivasyon gökten düşmüyor. Adamda hayat enerjisi, sevinci, amacı, neşesi hiçbir şey yok yaninda kim olsa enerjisi sünger gibi çekilir gider ya böyle evlilik mi olur?

Bence tekrar bir kez daha konuşup ailenizin kardeşinizin ya da bi yerlere tatile gidin o da düşünsün olmuyorsa da böyle ömür geçmez.
Boşansın o zaman hanımefendi, ben kendi yapacaklarımı yada yaptıklarımı fikir olarak beyan ettim, konu sahibi bile haklı yada haksizsiniz dememişken siz bana neden yükseliyorsunuz? Siz bakıcılık yapmazsınız, kocanızı kapının önüne koyarsınız böyle birsey basiniza gelirse olur biter, her ailenin dinamikleri farkli, ben daha orta yolcu bir insanım.

Çok pasif biri .. ilişkide yok yani ortada bi ilişki yok sanki hep yanımda ama duygusal olarak hissedemiyorum. Seviyorum evet ama ben mi simariklik yapıyorum bende mi sorun? Umutsuzluk , çaresizlik
Adam bir kaç sorumluğunu yerine getiriyor diye çok iyi biri demişsiniz. Kusura bakmayın hiç te iyi biri değil eşiniz. Bir kere farkında olduğu halde duygusal ihtiyaçlarınız karşılayamayan biri iyi biri değildir. Bir de seviyorum demişsiniz ya hiç kendinizi kandırmayın sizin ki biraz alışkanlık birazda vijdan. Zaten düzgün sevişmeyi bilmeyen, diş fırçalamayan birinin nesi sevilir ki.

Beni çok iyi anlamissiniz tavsiyenizi deneyeceğim

X