Saç Bakım Ürünleri Sorun saçlarım ve gözaltı kremi tavsiyesi

Shimachan

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2017
96
99
31
merhaba kızlar,
Çok büyük dert değil ama son bir yıldır saçlarım toplamaktan sanırım çok seyrekleşti ve kırıldı.çok cansız duruyor bu nedenle hiç saçımı salıp gezemiyorum doğru düzgün o kadar cansız ki.saçımı kestirip bakım yapmak istiyorum.bu şekilde set olarak önerebilceğiniz bir seri var mı?şampuan+krem+tonik yada maske şeklinde.saçlarımı biraz dolgunlaştıracak,kepek yapmayacak.dermatit olduğu için saç dibimde zararsız bir ürün olursa süper olur.saçlarım hiç boyanmadı.ince telli ve yağlı:KK14:birde 25 yaşa uygun kullandığınız gözaltı kremi varsa lütfen onuda yazın.gözlerimin altı hafif şişmeye ve kırışıklıklar oluşmaya başladı.sebamed ürünlerinden memnun olduğum için almayı düşünüyorum ama o fiyata başka bir ürün varsa tavsiye edilen onuda alabilirim.fiyatı baya artmış çünkü.

CLC CRISTALITY göz kremi var sürdüğün an yok olur. ileri zamanda da tedavi ettiğini idda ediyor. hakkında kötü bişey duymadım hiç. denediğimde gözlerime inanamadım. yakında ben de alacağım :)
saç için de kuaföre keratin tedavisi yaptır. bazı yerlerde 50 tl ye bile yapıyorlar aynı işlemi.

merhaba kızlar,
Çok büyük dert değil ama son bir yıldır saçlarım toplamaktan sanırım çok seyrekleşti ve kırıldı.çok cansız duruyor bu nedenle hiç saçımı salıp gezemiyorum doğru düzgün o kadar cansız ki.saçımı kestirip bakım yapmak istiyorum.bu şekilde set olarak önerebilceğiniz bir seri var mı?şampuan+krem+tonik yada maske şeklinde.saçlarımı biraz dolgunlaştıracak,kepek yapmayacak.dermatit olduğu için saç dibimde zararsız bir ürün olursa süper olur.saçlarım hiç boyanmadı.ince telli ve yağlı:KK14:birde 25 yaşa uygun kullandığınız gözaltı kremi varsa lütfen onuda yazın.gözlerimin altı hafif şişmeye ve kırışıklıklar oluşmaya başladı.sebamed ürünlerinden memnun olduğum için almayı düşünüyorum ama o fiyata başka bir ürün varsa tavsiye edilen onuda alabilirim.fiyatı baya artmış çünkü.
Hindistan cevizi yağı saçlarınıza iyi gelebilir göz altı kremi önerimde gratis satılan himalaya markası ben memnunum sebamend temiz içerikli değil

merhaba kızlar,

Saçın için ilk önce evde kendin uygulayabileceğin maskelerden yap derim. Gerçekten kozmetik ürünlere göre daha iyi olduğunu düşünüyorum. Hani içine yağ, bal, yumurta koyulan maskelerden. Birde resimde paylaştığım şampuanı nasıl bilmiyorum kullanmadım ama maskesine, kremine, serumuna ayrı ayrı hastayım tavsiye ederim.

Eklentiler

• gliss.jpg
    gliss.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 67
X