Sorunu olmayipta hamile kalamayanlar sonradan hamile kalabilenler

Feyzaaaaaaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2015
585
238
nasil başlicam bilemedim bana yardimci olun lütfen sorunu olmayipta hamile kalamayanlar sonrada hamile kalabilenler bana yardimci olun lütfen 8. Ayda 3 yilima giricem ve hala hamile kalamadim doktorada gittim klomende kulandim catlama ignesine oldum yinede olmadi artik bende anne olmak istiyorum bende o duyguyu yasamak istiyorum lütfen bana tecrübelerinizi paylasin kusura bakmayın turkçem iyi değil pek kendimide anlatamiyorum bu arada bu ay için ovulation testi kulanmayi düşünüyorum ne zaman başlamam gerek ovulation testini

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 99 gün geçti.

filmdelisi

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
20.846
61.035
33
Tek bildiğim kendimden yola çıkacak olursam, kafanızdan hamilelik düşüncesini atın.
Ne zaman siz soruna haline getirdiğiniz şeyden uzaklaşırsanız, o zaman gerçekleşiyor eğer gerçekten fizyolojik bir sebep yok ise.
Çevremde de çok çok örneği mevcut, bizim çocuğumuz olmuyor tedavi olacağız zaten deyip, oluruna bırakan kim varsa o ilk ayda hamile kaldılar.
Bir doktorun söylediği, beyindeki stresi algılayan noktayla gebelik hormunu salgılanan nokta birbirlerine çok yakınmış ve stres her zaman olumsuz etkilermiş.
Doktorun yalancıyım, ne kadar doğrudur bilinmez ama stres hayatınızdan kovmanız lazım.

Ay12live

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
1.505
1.409
31
nasil başlicam bilemedim bana yardimci olun lütfen sorunu olmayipta hamile kalamayanlar sonrada hamile kalabilenler bana yardimci olun lütfen 8. Ayda 3 yilima giricem ve hala hamile kalamadim doktorada gittim klomende kulandim catlama ignesine oldum yinede olmadi artik bende anne olmak istiyorum bende o duyguyu yasamak istiyorum lütfen bana tecrübelerinizi paylasin kusura bakmayın turkçem iyi değil pek kendimide anlatamiyorum bu arada bu ay için ovulation testi kulanmayi düşünüyorum ne zaman başlamam gerek ovulation testini
Merhaba canım hatırladım seni soğan küründen. Ben de hala gebe kalamadım. Ekimde ikinci kez dış gebelik geçirdim. Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Amin

Feyzaaaaaaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2015
585
238
Tek bildiğim kendimden yola çıkacak olursam, kafanızdan hamilelik düşüncesini atın.
Ne zaman siz soruna haline getirdiğiniz şeyden uzaklaşırsanız, o zaman gerçekleşiyor eğer gerçekten fizyolojik bir sebep yok ise.
Çevremde de çok çok örneği mevcut, bizim çocuğumuz olmuyor tedavi olacağız zaten deyip, oluruna bırakan kim varsa o ilk ayda hamile kaldılar.
Bir doktorun söylediği, beyindeki stresi algılayan noktayla gebelik hormunu salgılanan nokta birbirlerine çok yakınmış ve stres her zaman olumsuz etkilermiş.
Doktorun yalancıyım, ne kadar doğrudur bilinmez ama stres hayatınızdan kovmanız lazım.
Stres yapmamayida denedim dusunmemeye calistim ama yinede sonuc ayni

Feyzaaaaaaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2015
585
238
Merhaba canım hatırladım seni soğan küründen. Ben de hala gebe kalamadım. Ekimde ikinci kez dış gebelik geçirdim. Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Amin
Amin canim aminnnnn rabbim kucağimizi boş birakmasin

filmdelisi

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
20.846
61.035
33
Stres yapmamayida denedim dusunmemeye calistim ama yinede sonuc ayni
Allah tez zamanda tüm isteyenlere sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah.
Siz elinizden geleni psikolojik ve fizyolojik olarak yaptıktan sonra, gerisi kader kısmet.
Kendinizi yıpratmayın, elbet bir zamanı Rabbim'in bir bildiği vardır deyip tevekkül etmek lazım.

Feyzaaaaaaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2015
585
238
Allah tez zamanda tüm isteyenlere sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah.
Siz elinizden geleni psikolojik ve fizyolojik olarak yaptıktan sonra, gerisi kader kısmet.
Kendinizi yıpratmayın, elbet bir zamanı Rabbim'in bir bildiği vardır deyip tevekkül etmek lazım.
Amin haklisin teşekkür ederim yardimci oldun için

cemre cemre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2014
1.566
1.229
33
İkimizde gittik birsey cikmadi a bu arada ilk gittim doktor yumurtalik tembelligi var demişti ama son 2 doktor bana hiç birsey yok dedi ne benim nede esimin
bizde aynı durumdayız canım herhangi bir sorun yok ama ortada bebek de yok.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 394 gün geçti.

tugsem_10

Minik dünyam...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2014
9.215
4.791
bizde de imkansız değil fakat bebek yok meydanda.adetlerimi hamile gibi yaşıyorum. kokulara keskinliğim filan oldu iyicene.

cemre cemre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2014
1.566
1.229
33
Benim 2gündür kasıklarım ağrıyor adetime de daha 5 gün var ama artık bu tür belirtilere ihtimal vermiyorum çünkü psikolojik olabiliyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 394 gün geçti.

Feyzaaaaaaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2015
585
238
bizde aynı durumdayız canım herhangi bir sorun yok ama ortada bebek de yok.
Bizim sonradan sorun oldugu ortayz cikti esimde sprem kalitesi dusukmus bende hsg filmi cektim yarin sonuclarimi alicam ama en son gittigim doktor bana tup bebek dedi cunku 3 seneye yakindir olmuyo ozaman tup bebek olur dedi

ciceksiz

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
122
85
İnşallah hayırlısı ile tez zamanda hayırlı evlatlara gebe kalırsınız.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1361 gün geçti.

Rabisscyln

Bu göbüşde de artık bir bebiş büyüyoooor :D
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2016
4.382
2.660
Kızlar bende bu ay menogon +femara+oviterelle vurdurdum 9.günüm beklemedeyim 11.gün öğrenicem ben adetim.bittikden 3 gün sonra 1 gün soğan suyu içtim devamını getirmedim..

Eltim 7 gün soğan suyu içmiş 3 aylık hamile o ay kaldı..

Dayımın eşi 5 gün soğan suyu içmiş o ay hamile kaldı..

Bence deneyim rabbim bu ayda nasip etmezse bende içicem cidden işe yarıyor eşlerinizede 7.8 tane keçi boynuzu kırıp 1 bardak suyla kaynatıp suyunu içirin ben bu ay öyle yaptım spermi güçlendiriyormuş..

Soğan suyunu yumurtlama zamanına kadar için yumurtlama zamanı ibrahim saraçoğlunun incir kürünü yapın yumurtaları çatlatmak için..

Siz yinede deneyin ama rabbimden isteyelim verecek olan o ne zaman hayırlıysa o zaman olur

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1218 gün geçti.