Sosyal ağlar...

evet bu yeni arkadas dogru soylemis aynen oyle farkli olma cabasindan baska birsey degil. hele gelip ben whatsapp bile kullanmiyorum daha orjinalim havasini atmiyorlar mi

ne instagram face foursquare vine watsapp gibi sosyal ağları kullanmıyorum
sadece bi twitter adresim var onu kullanıyorum
onu da biraz saçmalamak iyi geliyo o yüzden kullanıyorum
KK en güzel yer bence

Son düzenleme:
Reputable az kaldi hemn taniycem seni

Bu arada vatzaptan sosyal agmis gb bahsetmeniz cok enterasan bildiin bedava mesajlasma programi diil mi o yahu onu kullaninca nasi sosyal oluosun bilemedim. Gecen de eski bebisi olmayn bi tanidik geldi aklima ortak bi arkdstan onu soruverdim oldu mu ki cocuklari doe merak ettim iste huyum kurusun. O da cvp verdi saolsun simdi bn bi oncekine gore daa mi sosyalim ya da ozel. Sacma.

Bu arada bnm gb merakli koftelere acikliim bebisleri olmamis hala

Cok onemli bir nokta. Ben de bu dertten muzdaribim.
Benim de yok hemen neden yok alsana cok onemli bilmem ne diyorlar.
Kizlar kafalarinin ustunden cekiyorlar tonlarca makyajla nasilim diye soruyorlar. Bu mu Allah askina sosyallik?
Kulak tikamak lazim bu tip ukala insanlara.

walla bende bi whatsapp kullaniyorum nisanlimla konusmak icin bir de buraya uyeyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de hiçbirisini kullanmıyorum, oldukça gereksiz buluyorum, şahsi fikrim bu yönde.
Bir whatsapp bir kk o kadar

Tıkıyorum zaten. Haklısınız.

Bunları benim yorumuma istinaden yazmışsın ama çok komik kaçmış:) Ben büyüdüm de yaşlandım bile :))
Okulum bitmiş,iş hayatım bitmiş.Görüşmek istediğim bütün arkadaşlarım ve akrabalarımla zaten görüşüyorum.
Görüşmediklerim de bilmeyiversinler ne yapıp ettiğimi.Ben de merak etmiyorum şahsen.Ee facebook benim neyime ?

Bu konuya yazdığımın akşamı yemeğe gittim.Tesadüf arka masada aynen dediğim türde bir muhabbet döndü.
Buraya yazdıklarım aklıma geldi,güldüm:) Hep bana denk geliyor demek,hay Allah.

Kullanmayan sevmiyor,istemiyor veya gerek görmüyor.Kullanmama sebebi var,onu yazıyor.
Neden alındınız ki bu kadar,biz kullanmıyoruz,özeliz diyen mi oldu ?

Piiii şunlara bak gelmişler burda sosyal ağları tartışıyolar çabuk yan odaya gelin ikinizde

Bu arada konuyu okumadım ama senin bu mesajina katılmıyorum ilk defa.:86: Bi feysbuk neyse Wattsssda benim için o kadar sosyal paylaşım alanı..Mesela bizim çok güzel bi grubumuz var konuşuyoruz, tartışıyoruz resim,yazı,makele vs gibi paylaşımlar yapıyoruz e bunlarda ne oluyo?? sosyal ağ yani whatsapp social network tabi sen bunu ANLAYAMAZSIN tüüüülleeeeayy

Haklisin bituful hanim vatzapi hic boyle dusunmemistim yorumlarimi tekrar guncellicem evet vatzap bi sosyal agdir

Cok guldum..daha bugun cevresi tarafindan saygi duyulan bir kadin "sen pek gezmiyosun galiba "dedi aciyarak.bilmem kim butun gun face den yayinliyomus ordayim burdayim diye.ne kadar cok geziyo ayol diyor bide:):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…