Sosyal medya ünlülerine operasyon… Gözaltılar var

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.576
772
44
5bb1fb83c03c0e1db464fb53.jpg

İstanbul merkezli 5 ilde internet üzerinden uyuşturucu madde kullanamayı özendirici yayınlar yapan sosyal medya fenomenlerine operasyon yapıldı. 4 kişi gözaltına alındı.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücedele Şube Müdürlüğü ile Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ortaklaşa olarak TCK madde 190 kapsamında “uyuşturucuyu veya uyuşturucu madde kullanımını alenen özendirme” suçlamasıyla sosyal medya içeriği paylaşan fenomen kişilere yönelik Türkiye genelinde 5 ilde planlanan Narkonet-2 operasyonu düzenlendi. Sosyal medyada 'Pucca' adını kullanan Pınar Karagöz, 'Şam' adını kullanan Şamil Kürşad Oymak, 'Burry Soprano' adını kullanan Burak Aydoğduoğlu ve YouTuber Ali Muhsin Atam yakalandı. Pucca ve Burry Soprano’nun adreslerinde uyuşturucu madde ele geçirildiği bildirildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/sosyal-medya-unlulerine-operasyon-gozaltilar-var-40973172

ben bu insanları hiç duymamıştım, haberlerde çıkınca pucca nın instasına bakayım dedim, komik kadınmış:KK53:

Pucca yı sosyal medya da takıp ederım cokda severım sucsuz oldugu ortaya cıkmıs .

X