Sosyal medyada makyaj yapan erkekler 😦 ben şokk

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

neyiseda

En güzel hikayem 💞 :) hamiş🤰
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2015
3.298
2.829
Kadınsı görünümlü kivirtarak yürüyenlere alıştık diyelim benim bu bahsettiklerim bildiğiniz sakallı erkek gibi erkek gorunumlu ama makyaj yapıyor, cilt bakımı ile haşır neşir. Bunları gördükçe hayattan iğreniyorum, yaşamak istemiyorum adeta. Erkeklerin fitratlari çok değişti kadınlardan daha çok belkide. Korkunç, iğrenç, tiksinçç buluyorum böyle erkekleri . Ya madem kadın gibi hissediyorsun git hormon tedavisi gör. Belki tipine bakıp aşık olacak bir kadın sana ama sonra içine bakacak ki aynı kendi gibi bir erkek !!! Sonra altına yorum yapan kadınlar beni daha çok şaşırttı. Sanki her şey normalmiş gibi, maskara sana çok yakıştı, cildin ışıl ışıl ne güzel gibi yorumlar bunlar. Zaman çok mu değişti , ben mi geride kaldım 😢😢 yaşım da çok değil 33 ama kendimi çok uzak görüyorum böyle şeylere .

Herkesin hayatı yaşama şekli sevabıyla günahıyla kendisini ilgilendirir. :kahve:
Erkek çocuğunuz oldu diyelim ileride böyle olmasını ister mıydınız yoksa tam yaratıldığı fitratta mi olmasını arzu edersiniz? Her şeyin bir normali var hanımefendi . Herkes istediği gibi yaşasın mantığı bana ters geliyor

Makyaj yapan erkek gördünüz diye yaşamak istemiyorsanız siz dert görmemişsiniz demektir. Bir psikiyatriste gidin...
Kimsenin hayatına karışmayın. Onlar da sizi tiksinç buluyordur sorsak düşünceleriniz yüzünden.
Bir oğlum var. Tabi ki biyolojik cinsiyeti ile toplumsal cinsiyetinin aynı olmasını tercih ederim. Böyle bir durum yaşamasını istemem. Siz sormadan söyleyeyim.
Ama sizin yaptığınız nefret söylemi. Bu söylemler yüzünden oğlunu yakarak öldüren aileler var. Yapmayın.

Erkek çocuğunuz oldu diyelim ileride böyle olmasını ister mıydınız yoksa tam yaratıldığı fitratta mi olmasını arzu edersiniz? Her şeyin bir normali var hanımefendi . Herkes istediği gibi yaşasın mantığı bana ters geliyor

Size tersse siz nasıl yaratıldığınızı düşünüyorsanız ona göre hareket eder, yaşarsınız. Ne bileyim eşinizi, arkadaşlarınızı istediğiniz kalıplardan seçersiniz. Elaleme karışmak kimsenin haddi değil. Size onlar ‘hayır böyle yaşamayacaksın, şöyle yaşayacaksın’ deme hadsizliği göstermediği sürece siz de gösteremezsiniz. Hayatta hep bir olayı müdahale etmek istediğinizde şöyle düşünün: ‘bana ne?’ Bunun cevabını mantık çerçevesinde veremiyorsanız ilgilenmeyin. Size karışacak hadsiz varsa da cevabını verin: ‘sana ne?’

Makyaj yapan erkek gördünüz diye yaşamak istemiyorsanız siz dert görmemişsiniz demektir. Bir psikiyatriste gidin...
Kimsenin hayatına karışmayın. Onlar da sizi tiksinç buluyordur sorsak düşünceleriniz yüzünden.
Bir oğlum var. Tabi ki biyolojik cinsiyeti ile toplumsal cinsiyetinin aynı olmasını tercih ederim. Böyle bir durum yaşamasını istemem. Siz sormadan söyleyeyim.
Ama sizin yaptığınız nefret söylemi. Bu söylemler yüzünden oğlunu yakarak öldüren aileler var. Yapmayın.
Bu dünyadan olmadığımı düşünüyorum. Normal göremiyorum göremiyorum ya . Allah başıma vermesin

Herşeyin normali var evet ama İş erkeklerin bakımına gelene kadar ne aykırılıklar var yaşanan.Ki ben böyle mutluyum sanane deme hakkına sahip herkes :kahve:

Bu dünyadan olmadığımı düşünüyorum. Normal göremiyorum göremiyorum ya . Allah başıma vermesin

İşte bu dünya sadece bize ait değil. İnsanlar da herkes aynı düşüncede aynı tipte olsaydı ne anlamı olurdu. Bize düşen herkesi olduğu gibi kabul edip kendimize göre yaşamak. Belki senin de davranışlarını beğenmeyen vardır. Ne yapsınlar seni dışlasınlar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X