Sosyal medyada mesleğiyle övünen erkek

YURDUM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2010
173
30
Hoslandığım bir erkek var.Kemdisi diş hekimi.Ama aklima birşey takıldı.Instagramda fotoğraflarının altina hep dişhekimiderken diye hashtek yapmış, mesleğini belirten şeyler yazmis.Tuhaf olan şu ki fotoğraf cok alakasiz bile olsa ,dağı tasi bile cekse dis hekimi yazmis.Mezun olana kadar onlukle vs. foto koymus ama baktim mezun olduktan sonra neredeyse 2 foto koymus 2 sene icinde.Oda ailesiyle beraber cekinmis.Bu kisi asosyal ve egoist birisi mi? Yoksa bana mı öyle geliyor

Bomboş biri bence. Kendini yeterli hisseden insan boyle ota dağa meslegini etiketlemez. Benim de bir tanıdığım var kullanici adi paramedikle başlıyor 🤪 uzaklaş soğut kendini ve vazgeç.

Fake'de ola bilir...
Gercekten Doktorsa Illa Muayenesi vardir kendi adina.
Eğer Daha reel görüşmediseniz araştirin kanmayin derim.
O Taglarida ilgi cekip takipci kasmak icin yapiyordur

Bomboş biri bence. Kendini yeterli hisseden insan boyle ota dağa meslegini etiketlemez. Benim de bir tanıdığım var kullanici adi paramedikle başlıyor 🤪 uzaklaş soğut kendini ve vazgeç.
Kullanici adı bunun da dt ile başlıyor. O kadar mi vahim ya hos birine benziyordu 😂

Amma abartmissinuz. Özel sektörde calisiyorsa hashtag yapacak tabi. Öne çıksın müşteri çeksin diye.

Diş hekimi olsam o da birseymi evin duvarına kadar diploma asardim😂 heves eden yeni mezundur o 😉

Her ota adını yazan. Wc deyken bile resim çeken her adimini sosyal medyada paylaşan insanlardan, hep nefret etmişimdir. Bence insan işini seve bilir. Ama insanlardan ilgi görmesi için, değer görmesi için, bunu kullanmamalidir. Hiç hoş gözükmüyor..

X