Sosyal medyada takı satanlar gerçek mi

Aystkaramelmahkiyato

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2023
1.248
8.100
Hanımlar size bir şey danışacağım.

Şimdi instagram kullananlar, instagram hesaplarında sahte takı, kolye yüzük, toka vs satanlara denk gelmişlerdir. Bunların hiçbiri trendyol gibi yerde satış yapmayıp, shopier denilen yerde, vergi ödemeden satış yapıyorlar. En pahalı sattıkları ürün 200 lira. Ben açıkçası bunların aylık 3-5 satıştan fazla satış yaptıklarını sanmıyorum. Sonuçta trendyol'da da satış yapmıyorlar, öyle müşteriler bunlara kolayca ulaşamıyorlar.

Böyle sayısız sayfa var satış yapan. Bunlar gerçekten toka vs mi satıyorlar yoksa başka şey mi satıyorlar. Yani bunların yaptığı satış işi bana hiç mantıklı gelmiyor. Dolandırıcılar mı?

Günlerdir kafamda bunlar var. 😅 Siz ne dersiniz bu konuya?

Şimdi instagram kullananlar, instagram hesaplarında sahte takı, kolye yüzük, toka vs satanlara denk gelmişlerdir. Bunların hiçbiri trendyol gibi yerde satış yapmayıp, shopier denilen yerde, vergi ödemeden satış yapıyorlar. En pahalı sattıkları ürün 200 lira. Ben açıkçası bunların aylık 3-5 satıştan fazla satış yaptıklarını sanmıyorum. Sonuçta trendyol'da da satış yapmıyorlar, öyle müşteriler bunlara kolayca ulaşamıyorlar.

Böyle sayısız sayfa var satış yapan. Bunlar gerçekten toka vs mi satıyorlar yoksa başka şey mi satıyorlar. Yani bunların yaptığı satış işi bana hiç mantıklı gelmiyor. Dolandırıcılar mı?

satan var ben aldım sophierden direk instadan değil meselaa

Benim komşum da satış yapıyor shopier ve instadan. Kendisi çalışıyor zaten normalde, buradan da ek olarak 3-5 biseyler geliyor

Ben de Instagram pelincandles hesabından yaptığım mumları satıyorum 🙃😊 dolandırıcı değilim, hiç düşünmeden uğrayıp alabilirsiniz. Aynı isimle gardropsta da beni bulabilirsiniz 🎀🩷🌸

Neden ? Bu konu hakkında bir calisma mi yapacaksiniz ?

X