Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Soya sütü ile göğüs büyütme

Doğal göğüs büyütme

• Hayit tohumu

OY: 0 0,0%
  • Şerbetçi otu

OY: 3 75,0%
  • Soya sütü

• Küç

• Bira mayasi tableti

OY: 1 25,0%

• Ankete Katılan
    4

Nurcann784

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2016
31
14
34
Merhaba arkadaşlar 27 yaşındayım 164 boy ve 46 kiloyum. Hiçbirşey değilde goguslerimin cok küçük olmasi canimi sıkıyor, aldigim kiyafetler emanet gibi duruyor. Nette serbetci otu, hayit tohumu ve corek otu gibi seyler var birde bira mayasi tableti ve soya sütü göğüs buyutuyor yaziyor. Acaba kullanip kalici bir çözüm bulan var mi? Ne öneriyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar 27 yaşındayım 164 boy ve 46 kiloyum. Hiçbirşey değilde goguslerimin cok küçük olmasi canimi sıkıyor, aldigim kiyafetler emanet gibi duruyor. Nette serbetci otu, hayit tohumu ve corek otu gibi seyler var birde bira mayasi tableti ve soya sütü göğüs buyutuyor yaziyor. Acaba kullanip kalici bir çözüm bulan var mi? Ne öneriyorsunuz?
ben şerbetçi otu ve hayıt kullndım hiç bi değişik yok

İnstagramda arap makyaj dünyasii diye bi sayfa da göğüs büyütme kremi gördüm 4 haftada etki ettiği söyleniyor dubaiden geliyormuş kremler bilgisi olan var mı?

size ilaçsız fitoterepik tedavi önerebilirim. doğal yöntemle büyütebiliyor.

X