söylenmemiş sözler

yasemen_0606

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1
0
bu siteye yani üye oldum ve çok sevdim..sizinle yasadığım ve zamanında yazdıgım notları paylaşmak istiyorum...

Nasılda güzel gelmiştin hayatıma.sevinç kaplamıştı o küçücük yüreğimi ‘işte bu işte aradığım bu’demiştim.hayaller kurmuştum gülerek :) gülmemek için dudaklarımı ısırdım..sonra kendi kendime yeniden gülmüştüm.heyecanla senden bahsettim herkese..anlatırken gözlerinin içi gülüyor nasıl oldun sen böyle diye yanıtlar aldım.hele bi inci vardı iş yerinde her öğlen gidip seni anlatırdım ona resimlerine bakardık birlikte..derken görüşmeler başladı :KK1:heyecan içinde beklerdim seni neler konuşacağız diye..hep konuşmalarımız aynıydı aslında arabalardan :) konuşurduk. her defasında zeynep bana kızardı kızım başka konuşacak bişey kalmadı mı diye :) ne yapayım o konu açmıyor bende arabalardan konuşuyoruz derdim :) ne bileyim neler konuşulacağını,bilmezdim ki öyle şeyler :)
Birkaç defa buluştuk,bir kez kafeye gittik,sonrası dikmen vadisine :) durakta beklerdim seni birlikte parka giderdik.. sigara eşliğinde arabalardan konusurduk…tam hersey yoluna oturdu tamam işte bu başkası yok derken…mesajlar kesildi..sonra benimle konuşmadan benim hakkımda karalar verdin. Belki bunların çoğunu halen bilmiyorum.zeynep’den duyduklarım var sadece.. oysa ki senden duymak isterdim her şeyi .iyi yada kötü sadece ne düşündüğünü bilmek isterdim ..mesajları bende kesmek zorunda kaldım.. hiç fikrim alınmadan ittin beni kararlarına ..hayırlısı demekten başka bir şey kalmamıştı ..aylarca görüşmedik ,hatta bir daha görüşmek istemiyorum demiştim ..bir aksam annem sizi yemeğe çağırana kadar görüşmedik..annem arayıp sizi çağırdı.geldiğin zaman içimde tuhaf bi his nefret mi etsem,göreceğime sevineyim mi anlamamıştım.ama görünce ellerim nasıl titremişti nasıl…Güzel bi aksam yemeği yedik.hoş sohbetler..Hıı bide seninle görüşmediğimiz zamanlar çokda kısmetim açıldı her defasında ahhh bee çocuk neden böyle yaptın dedim çokk kızdım sana çokk…Yasanması gereken mutlu günleri belki birlikte yaşayacaktık diye düşündüm.yeniden kızdım sana yeniden yeniden…
Bir müddet yine görüşmedik.Sen kararlarından o kadar emindin ki hiç aramadın her seferinde benim sana işim düştü ve hep arayan ben oldum.hep ben..bir sürü eğlencelerimizde oldu seninle mutlu kalabalıklar,mutlu anlar,mutlu resimler,,hepsi birer anı olarak kalacak bende..hemen hemen hergün resimleri açıp bakıyorum..mutlu oluyorum gülüşlerimizle..Beni aslında ne tam anladın nede kendini bana tam anlatabildin..Şimdi nasıl davramam gerektiğini bilmiyorum sana seni görmek çok güzel..Hatta görmek için bahaneler yaratıyorum oda doğru sen belki farkındasın bazı şeylerin.Senin hakkında ne düşündüğümü bile bilmiyorum ‘eski sevgili mi? ‘ arkadaş mı..bilmiyorum.içimdekileri kimseylede paylaşamıyorum ama çok ağır geldi bana bu olaylar..yada başka seylerinde etkisi olduğu içinde böyle karamsarlığa düştüm..hıı bide kapıları ne tam kapattın..nede tam açtın yani anlıyacağın belki farkında olmadan bana acı çektirdin..Aslında kızamıyorum sanada nedense,ama çok kırgınım benimle konuşmanı isterdim..bu daha az acı verirdi bana..bunun bile farkında değilsin belki..Beni ne kadar üzmemek istesende üzdün beni hemde çok.
Bunları neden yazıyorum bilmiyorum ama belki seneler sonra okuturum sana..şimdi benim düşüncelerim bunlar..Zamanla geçecek biliyorum zamanla..Başka kişilerle birlikte olsakta hepp MUTLU olalımm.. 17/06/2009
Kendime engel olamıyorum durmadan seni düşünüyorum durmadan.sanki bütün sarkılar senin için yazıldı.hüzünlüsüde neşeliside hep seni düşündürüyor.Sadece sarkılarda değil aslında klavyede ki tuşar bile :) nasıl bi ruh halimdeyim anla yani…
Resimlere bakıyorum,sanırım bigün işten çıkartırlarsa senin yüzünden olacak bu :) bide kafamda hep soru işareti neden yaa neden tek neden bu olamaz diyorum…Soruya cevap veremiyorum.sende vermek istemedin hiç..hıı şarkılar tutuyorum bide bu benden ona ondan sonrakide ondan bana diye.. çocuk çocuk hareketler :) kendimi tanıyamıyorum artık.. aşk dedikleri bumu acaba..eğer bu ise karşılıksız olması çok kötü bişey..
06.08.2009

Sana verdiğim değerlerin hiçbirini geri dönmedi neden böyle yapıyosun anlam veremiyorum..ne düşünüyosun anlamıyorum.sizi yemeğe cağırdım alt tarafı,gelip gelmemek senin elinde kolundan zorla tutupta gel demedim ki..sen tenezzül edipte bi mesaj dahi çekmedin gelemicem diye.eşşeksin,eşşek kafalısın hemde..çok kızdım sana yine verdiğin değer buymuş teşekkür ederim sana…bundan sonra herkes ederi kadar.gözümden yeniden düştün yeniden…
12.11.2009

Kendimi tanıyamıyorum 2 senedir sen hayatıma girdiğinden beri.eskiden hayır canım gururluyum tabi yapmam dediğim herseyi yaptım üstüne düştüm,değer verdim hiç biri geri dönmedi.aslında hayat acımasız belkide bu şekilde karşılaştık seninle önce kardeşimin hastane işleri birbirimize bağladı.sonra kardeşimin sorunları.bazen diyorum ki acaba kader böyle mi birleştiriyor bizi.bide hiç unutmadığım bi rüya var etkisinden kurtulamadığım….kime anlattıysam şaşkınlıkla dinledi..rüyayı gördükten sonra öğrendim gideceğini ve rüyamda hiç görmediğim anne ve babanı gördüm.birbirlerine sarılmışlar.yeşillikler içindeydi,gülüyolardı resimlerde,babanın gözleri masmavi annenin kumral uzun saçları var.sonra bana el salladılar.sanki bişey anlatmaya çalıştılar bana,aslında anlatmışlardı..senin gideceğini bana yansıtmışlardı..bu rüyayı gördükten 2 gün sonra öğrendim gideceğini..duydugumda nasıl ağladım nasıl..insanın biranda gözünden 3 damla yaş akabilir mi? Benim akmıştı..gün boyu ağladım herkes sordu ama anlatamadım..çünkü biliyordum ki değmez ağlama diyeceklerdi…kendime o kadar çok üzüldüm ki değer miydin…ya sen bana hiçbişey söylemeden bırakıp gittin ama ben halen senin peşinde…bu nasıl bi yaman çelişkidir anlamıyorum.kızıyorum kendime kızıyorum ama halen aklımda olan kişisin..bütün şarkılar seni anlatıyor…Bide senden bi haber almak için ne şakrabanlıklar yapıyorum..sanki hayatında birisi var.beni unuttun,aslında hiç hatırlamamıştın bile…zaman herşeyin ilacı umarım benimde ilacim olur..
13.11.2009

Önce herkese seni unuttum dedim..aslında birazda unutmuştum takiii seni görene kadar,hemen yelkenlerim suya indi. C.tesi aksamı seninde geleceğini duyunca nasıl heyecanlandım.elim ayağım birbirne dolandı :) makyaj yaparken ellerim titredi..hazırlandık zeynep ile sizin eve geldik yanıma oturdun elimi sıktın,naber diye sordun kötü olsamda senin yanında iyiyim herzaman sonra birbir laf sokmaya başladım sana çok komikti..ama bilmeni istedim ne düşündüğümün..beni birisiyle tanıştıracaklardı ogün hiç istemiyordumm aslında ama bir yandanda artık hayatıma bakmam lazım aradan 2 yıl geçti eğer olsaydı olurdu demiştim..ama içim öyle demiyordu..neyse gideceğimiz yere gittik ve o çocukta oradaydı..kendimden çok acaba yanlış anlarmı dedim kendi kendimce..girdik hep birlikte içeri masanın bi başında sen diğer tarafında ben vardık  o gün o kadar sakardım ki belkide kendimi kastığım için bu sakarlığım :) birlikte sarkılar söyledik..çokk eğlendik çok..sigara içmek için çıktığımızda sende geldin :) ve bi falso daha birayı döküyorum :) sen dedin ki ne içtinse bende ondan içmek istiyorum nasıl oldun sen böyle…ama bilmiyordun ki seninde geleceğine kadar ne panik vardı nede başka bişey :) cafeden çıktık bütün herkes yılbaşı planı yaparken bende kenarda duruyordum sende yakınımda..zeynep bana’gelsene dedi’bende duvardan destek alıyorum dedim..sen nasıl güldün  hahah güldürdüm seni..bana dedinki ‘ordan destek alma gelme gel benden destek al’deyip elini cebine koydun..ve bende koluna girdim..senin yanında gurur falan kalmıyor  aslında nasılda güzel yakışıyoruz seninle herkes bunun farkında bende dahil ama sen değilsin…arabaya binip yeni bi mekana gittik..aman Allahım ne kadar berbat bi yerdi ne müziğinden bişey anladık ne ritim tutturabildik..bana bi bakıyorum ilgilisin bi bakıyorum tam tersi..sen nasıl bi varlıksın yaa..ya tamamla yarım kalanımı yada söyle yok diye..beni çelişki içinde bırakıyosun acı çekiyorum..off içimde sana söylemek istediğim o kadar sey varkii ne söyleyebiliyorum nede susabiliyorum..dilim söylemiyor ama gözlerim herseyi anlatıyor sana olan ilgimi..yılbasında bakalım neler yasıyacagız..aynı mekanda olacağız yine..bide içimde bi korku ya başkası ile gelirse..inan bitiririm o zaman bendeki seni..
10.12.2009

Konuşacağım artık seninle içim yiyip bitiren tüm duygularımı anlatacağım..neler düşündüm neler düşüneceğim hepsini anlatacağım.aslında bu konuşma senin için değil benim düşüncelerim için.sanki bağlandı ayaklarımız ve kıpırdıyamıyorum..ne bi adam ileri ne bi adım geri… görüşmüyoruz seninle tam oturdu diyorum bi bakıyorum ki bir araya gelince yine kaldığımız yerden başlıyoruz.ben acı çekiyorum düşünceler başlıyor sonra kendime kızmalar..kendimle konuşmalar..yeter artık 2 yıl oldu..

Bu sana son sözlerim artık bende ki seni bitirdin.aslında çok mutluyum 2 senedir gelmelerin gitmelerin bitti artık..seni öyle bi yere tasımısım ki hayatımda 1 hareketinle bitirdin yerini.ne konuşmak bizim ile ilgili nede başka bişey iyi ki gördüm bu hallerini iyi ki.boş yere heba etmişim kendimi…değmezmişsin değmez hayata başka gözle bakıyorum şimdi.. artık resimlerimizede bakmıyorum.hatta 2 senedir duran mesajlarınıda sildim bunlar önmeli değil aslında asıl önemli olan seni kalbimden beynimden sildim şimdi herkes gibisin sende…bunları yazmak bile zaman kaybı aslında senin için..çok güzel bi tecrübe oldun benm için çok güzel…HAYAT SENSİZDE ÇOK GÜZEL. KENDİM İÇİN ÇOK SEVİNİYORUM ÇOK MUTLUYUM DEĞMEZSİN..

X