Söz Kesimi Söz konsept masa

ceydaay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2015
300
110
28
kızlar söz için konsept masa hazırlamak istiyorum ama internette fiyatlar çok fazla masada neler olmalı ve eskişehirde bunları uygun fiyata alabileceğim bildiğiniz yerler var mı ?

Ya böylw gold rengi aynalı sunum tabakları tarzında şeyler istiyorum ama

Dediklerinizi kendiniz yapmanız hem uğraştırıcı , hem de maddiyatlı olabilir.
Konsept masa dediğiniz şeye sadece bir örtü takıyorlar.dilediğiniz renkte alıp takabilirsiniz.Geri kalan parçalarıda satın alıp kendiniz düzenleyebilirsiniz.Eskişehirde değil ama farklı bir şehirde bildiğim yer var . Kargoluyorlar.

Dediklerinizi kendiniz yapmanız hem uğraştırıcı , hem de maddiyatlı olabilir.
Konsept masa dediğiniz şeye sadece bir örtü takıyorlar.dilediğiniz renkte alıp takabilirsiniz.Geri kalan parçalarıda satın alıp kendiniz düzenleyebilirsiniz.Eskişehirde değil ama farklı bir şehirde bildiğim yer var . Kargoluyorlar.
bildiğiniz yeri bana söyler misiniz rica etsem

İnternetten parti-süsleme-organizasyon sitelerini aratın.
Orada ayna harfler, pleksi süslemeler, ayna yükseltici, şamdan vs şeyler satın alabilirsiniz.
Şimdilik böyle süslemelerde aklıma gelenleri sıralayayım.
2 gümüş tepside söz hediyeliklerinizi sıralayın.
İsim baş harflerinden ayna kesimler yaptırın.
Pleksi standlar satın salın, üzerine ikramlıklar ya da cup cake ya da pop-cakeler koyun.
Kesinlikle konsept rengine uygun masa başlarına uçan balon koyun.
Sizin ve sevgilinizin adına pano yaptırın arka tarafa.
Renkli badem şekerlerinden oluşan 2 adet cam fanus kullanın, yanlarına külah şeker kabıyla misafirler alabilir şekilde hazırlayın, 2 adet şamdan da hoş durur.
Diğer ikramlıkları da ayna kestirip masaya serpiştirin.
Tabi ki söz pastası da çok önemli böyle konseptlerde.
Ayrıca masa tabanına sizin ve sevgilinizin fotoğraflarını poloraid olarak bastırıp dağıtabilirsiniz ya da arka panoyu bunlardan yaptırabilirsiniz.
Evet bu yazdıklarım artık organizasyonların standart paket masası ama, yeterli de oluyor.
Tek tek yaptırmak oldukça maliyetli, onu da söyleyeyim.

İnternetten parti-süsleme-organizasyon sitelerini aratın.
Orada ayna harfler, pleksi süslemeler, ayna yükseltici, şamdan vs şeyler satın alabilirsiniz.
Şimdilik böyle süslemelerde aklıma gelenleri sıralayayım.
2 gümüş tepside söz hediyeliklerinizi sıralayın.
İsim baş harflerinden ayna kesimler yaptırın.
Pleksi standlar satın salın, üzerine ikramlıklar ya da cup cake ya da pop-cakeler koyun.
Kesinlikle konsept rengine uygun masa başlarına uçan balon koyun.
Sizin ve sevgilinizin adına pano yaptırın arka tarafa.
Renkli badem şekerlerinden oluşan 2 adet cam fanus kullanın, yanlarına külah şeker kabıyla misafirler alabilir şekilde hazırlayın, 2 adet şamdan da hoş durur.
Diğer ikramlıkları da ayna kestirip masaya serpiştirin.
Tabi ki söz pastası da çok önemli böyle konseptlerde.
Ayrıca masa tabanına sizin ve sevgilinizin fotoğraflarını poloraid olarak bastırıp dağıtabilirsiniz ya da arka panoyu bunlardan yaptırabilirsiniz.
Evet bu yazdıklarım artık organizasyonların standart paket masası ama, yeterli de oluyor.
Tek tek yaptırmak oldukça maliyetli, onu da söyleyeyim.

çok teşekkür ederim gerçekten ALLAH razı olsun çok açıklayıcı olmuş yazınız tek tek yapmak banada uğraştırıcı ve maliyetli geldi ve o kadar zamanım yok inşallah sizin bahsettiğiniz gibi bulabilirim

merhaba bende eskişehire böyle yer arıyordum kendim yapmaya karar verdim ucuz yerlerden jardinyer ayna takımı falan bakıyorum bu konuıda birbirimize destek olabiliriz bence

Nasıl bir şey düşünüyorsunuz bilmiyorum ama benim nişanım dün oldu evde arka duvara istemeye geldiklerinde fotoğraf çektirmiştik onu bastırdık büyük kuşekağıda nişan hatırası yazıp tarih attırdık altına bizim rengimiz maviydi mavi renk pasta mavi hediyelikler kıyafetlerimiz mavi ama ben çok süs yapmadım hediyelikleri instagram dan sipariş ettim Eskişehir'deyim bende ve bir çok yer gezdim araştırdım maliyeti yüksek geldi.

Benimde sözüm cumartesi günü eakişehirde oldu bende hiç instagramdan alışveriş yapmadım çoğu şeyi kendim gidip buldum ama çok şükür çok güzel oldu :)

Benimde sözüm cumartesi günü eakişehirde oldu bende hiç instagramdan alışveriş yapmadım çoğu şeyi kendim gidip buldum ama çok şükür çok güzel oldu :)

Canım öncelikle hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallah. Konseptini nasıl yaptığinı neler hazırladığını falan paylaşabilirsen bizlere de fikir olmuş olur :)

Tabiki canım buzdolabı magneti yaptırdım alyans çeklinde 40 adet kendim şeker hamurundan kurabiye yaptım kalpli onları poşetledim pembe ve mor ince kurdale ile bağladım söz tepsisi yaptırdım damat fincanı kütahya porselende var 20 tl ondan aldım söz hatırası panosu aldım beyaz masa örtüsünün üstüne mor ve pembe tül koydum pasta yaptırdım sunumluk aynalı tepsilere dizdim herşeyi masaya isteme çiçeğiyle çikolatayıda koydum bu şekilde darısı herkesin başına ☺️

X