Sözcü gazetesi rezil oldu!

bürsürü karalama olaylari oldu, iyi seyler yapmaya calisanlarin önüne tas koyuyorlar tarihde yapildigi gibi simdide ayni seyler mi oluyor diye cok üzülüyor insan,
ama bu secimden sonra gördüm ki vatanim sahip cikiyor, Helal olsun...

Alman basinini rahatsiz etti bu durumlar, karalamalar devam ediyor,
haydi onlarin niyetleri belli de bunlara malzeme hazirlayarak alet olan gazetecilere ne demeli?

Yolsuzluk yapan başbakana halkı sahip çıktı diye manşetler falan yapıldıysa yabancı basında bayağı bir rezillik olmuştur..

ben de anlamıyorum zaten cemaati arkasına alarak başlamadı mı başbakan bu yola? ne oldu şimdi herkes cemaat karşıtı oldu? ayılıp bayılıyorlardı...

Yolsuzluk yapan başbakana halkı sahip çıktı diye manşetler falan yapıldıysa yabancı basında bayağı bir rezillik olmuştur..

yabancı basın erdoğanın büyük zaferi olarak ele alıyor
başlıkları incelemiştim seçim sonrası
halk tarafından aklandığını ve çoğunluğu arkasına aldığını bu sebeple de Cumhurbaşkanlığı seçimi için adım atabileceğinden bahsediyolar

Son düzenleme:
ben de anlamıyorum zaten cemaati arkasına alarak başlamadı mı başbakan bu yola? ne oldu şimdi herkes cemaat karşıtı oldu? ayılıp bayılıyorlardı...

Ya bir de chp'yi cemaatle anlaşmış gösterme çabalarına kıl oldum ya. İnternette saçma sapan capsler dolanıyor. Chp fetullah gülenle el sıkışıyor falan. Bunların yıldır zaten yaptığı şeyi Kılıçdaroğlunun üzerine yıkmak da ne oluyor.

Cemaat ablaları her ilde ev ev dolaşıp o ilin en güçlü muhalefeti için oy istedi. İstanbul ve Ankara da hedef tabiki Chpydi. Bunu yapmak için Chpyle anlaşmaya gerke mi var. Akpartiyi bitirme planından başka bir şey değil.

Madem o kadar kötüydü niye birliktelerken herkes mutluydu.

Sözcü gazetesi ne yazıyorsa tam aksine inanın . Yazılanın zıttını düşününce gerçekten isabet ettiriyor hakkını yemeyin şimdi :KK51:

X