Special K' ile zayıflayalım 7gün programı hadi kızlar

Bebeğin çok küçükmüş kıızzz ne diyeti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bebeğin çok küçükmüş kıızzz ne diyeti

Napıyım süt olsn die herseyi yedim 8 kilo aldm bn hamileliğimde 9 kilo almş insann doğmdan sonra verdim süt olsun derken resmen doğuma gttğim kiloya ulsştm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Dün Regl olmama rağmen sabah 73.5

Bu iş bu defa olacak

mrb arkadaşlar.. bende bugün special k ya başladım. şuan 67 kiloyum. İki hafta deneyeceğim bakalım. bir faydasını görecekmiyim :)

Bu iş bu defa olacak

İnşallah canm aznini kaybetme ve small kıyafetlerin içine girdiğini hayel et:KK66:

mrb arkadaşlar.. bende bugün special k ya başladım. şuan 67 kiloyum. İki hafta deneyeceğim bakalım. bir faydasını görecekmiyim :)

Merhaba canm yukarda ilk sayfada benim diyet listem var onu dene istersen ben 4 günde 3 kilo vermiştim ama şuan sütüm gelmediği için bırtm sizlere destek olacağım edindiğim her bilgiyide paylaşıcam

canım ben special k yı yoğurt veya sütle ıslatınca yiyemiyorum paketinde ıslatın diyor. kuru kuru çerez gibi yiyorum. Etkisinde bir değişim olur mu acaba?:18:

canım ben special k yı yoğurt veya sütle ıslatınca yiyemiyorum paketinde ıslatın diyor. kuru kuru çerez gibi yiyorum. Etkisinde bir değişim olur mu acaba?:18:

Ama kuru olmaz canm meyve suyu ile aulandr çok eritme ye ben öyle yapıodm

X