Erkek İnfertilitesi sperm azlığı ve hareketsizliği nedeniyle hamile kalamayanları buraya alayım anacım :)

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bizdede sayı:18 milyon
hareketsiz:%48
ileri yavaş hareketli:%20
ileri hızlı hareketli%18 çıktı
sizce ümit var mı ? 1 senedir hamile kalamıyorum bende de süt hormonu yüksek çıktı dostonex kullanıyorum eşimede bal badem cevizli macun yaptım evde ve emodex diye sperm arttırıcı kullanıyor

Değerleriniz bizim duruma göre çok daha iyi bizim sperm sayisi 10 milyon hareketlilik 0 dı. Bu kür sayesinde hamile kaldım sizinde denemenizi tavsiye ederim

bende doğal bala ceviz,badem,fındık ve keçiboynuzu peynezi karıştırdım o şekilde hazırladım bitsin birde sizinki gibi hazırlarım ,cansu hnm kaçıncı ay hamile kaldınız bu kürden sonra.

Kürü kullanmaya başladık 1 ay olmadan hamile kaldıgımı ögrendim biz de çok şaşırdık bu kadar erken etki edecegini beklemiyorduk. Bununla birlikte yumurtlama döneminizide cok iyi takip etmeniz gerekio tabi. ALLAHım tüm isteyenlere en kısa zamanda nasip etsin inşallah dualarım sizinle :)

ne güzel tebrik ederim darısı bize :) sık ilişki mi oldu bizim iş yoğunluğundan mümkün olmuyor

Aminn çok teşekkür ediyorum :) normalde benim adetim çok düzenli deil o yüzden yumurtlama günümü tam kestiremiodum adet baslangicindan 10. Gün ve bundan sonraki 1 hafta 10 gün flan 2 günde birlikte olduk. hergün birlikte olmak sperm kalitesini düsürdügü icin 2 günde 1 iliskiye girmenizi öneririm. aksi takdirde yumurtlama gününe denk getirip birlikte olmak Düsük ihtimal. bide ovülasyon testleri var yumurtlama gününü bulmanda yardimci olur o günlerde iliskiye girersiniz. Umarım açiklayici olmustur :)

evet canım 5 aydır ovulasyon testi kullanıyorum ama polaktin değerim yüksekmiş ve eşimin sperminde düşüklük çıktı hızında daha doğrusu ,daha 2 hafta oldu doktora gideli ilacımı kullanıyorum süt hormonu için birde eşime söylediğim karısımı yaptım ayrıyetten emodex verdi doktor ,ne hikmetse adetimin 9.gününden beri yapıyorum testim ikinci çizgi koyu değil ama bariz görünür şekilde 1 saat önce yaptım ki adetimin 16.günü oldu hala aynı ama tam koyuyu yakalayamadım serophene içtim bu ay o dengemi bozdu kesin ,birde bizim eşimin işi çok yorucu olduğu için haftada 2 bile olsa öpüp başıma koyuyorum:) maalesef ..

Tüm dularım sizinle ALLAHım en kısa sürede nasip etsin inşallahh sizede sormak istediginiz herhangi bise olursa ben burdayım :)

sağol canım herşey Allah 'dan vakti gelince olucak vaktini bekliyor diye düşünüyorum artık çünkü burda ne eşinin spermi düşük olup hamile kalanları mı okumadım ne tek ilişkiyle kalanları mı yeterki Rabbim istesin..sağlıkla eline al inşallah.

Arkadaşlar yaklaşık 4-5 aydır okumadığım site forum biryer kalmadı.eşimde sperm sayısı azlığı ve sperm hareketsizliği vardı 4 aydır proxeed plus ve evicap diye hap kullanıyor.bu ilaçların yanında son 1 aydır keciboynuzu kürü ve bi aktardan yaptırdığımız macun kullanıyor.adet günüm 6 gün gecti ve kan sonucumda beta hcg değerim 284 yani pozitif cıktı suan hamileyim ancak ultrasonla görünmediği için salı günü kontrole gideceğim normal gebelikmi dış gebelikmi belli olucak sonuç umarım hayal kırıklığına uğramayız.Kullandığı ilaçlar ve kürlerin faydası olduğunu sizede fayda sağlayacağını düşündüğüm için buraya yazma gereği duydum.Dualarınızı eksik etmeyin Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

A april2 gözün aydn.. sağsalim kucağınıza alırsınz inşlh.. kürün tarifini verr misn.. bizde sperm hızı düşük çıktı.. neler yaptınız anlatr mısnz

A april2 gözün aydn.. sağsalim kucağınıza alırsınz inşlh.. kürün tarifini verr misn.. bizde sperm hızı düşük çıktı.. neler yaptınız anlatr mısnz

İnşaallah güzel olucak herşey ama beklemesi ayrı bi sıkıntı.
3 kg bal / Çam sakızı 100 GR / Haşlanmış çörek otu 18 gr / karabiber 30 gr / karanfil 30 gr /Tarçın 15 gr / kababiye 30 gr / udu hindi 15 gr / kereviz tohumu 50 gr /üdül kahr 30 gr / urgan tohumu 30 gr / anason 30 gr / havuç tohumu 30 gr /şalgam tohumu 30 gr / turp tohumu 30 gr / mesteke 30 gr / sinameke 30 gr / günlük 30 gr / özerlik tohumu 30 gr / acıbadem yağı 10 gr.
çogunun adını ilk defa duydum ama aktara durumu anlattık böyle bi kür hazırladı kendi bize.yanınada çakşır otu suyu yada çoğunlukla keçiboynuzu kürü içti.macunun görünüşü ve tadı çok iyi sayılmaz ama dayanması lazım biraz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…