Erkek İnfertilitesi Sperm degerleri boyle olup hamile olan var mi?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Siz hamile kalmissinuz tebrik ederim. Nasıl kullanmaliyiz caksiri. Ben pkoluyum kullanmalimiyim bilginiz var mi. Esim nasıl kullanmalı
Merhaba canm evet hamileyim darısı tüm isteyenlere inşallah... çakşırı yarı yarıya sulandırıp günde 1 bardak tüketiyodu eşim ben hiç kullanmadım

Kızlar merhaba 🤗 1 yıllık evliyiz eşim 37 ben 36 yaşındayım. 1 yıldır olmadı bebegimiz 😔 düzenli oluyor iliski 2 güne 1 3 güne 1 gibi. Doktora gittik haziranda esimin sperm testi düsük cikti 3 milyondu. Doktor combi fertal birde balik yagi verdi bizde keci boynuzu kürü yaptik ve sonra her sabah keciboynuzu pekmezi icti. Dün yine doktora gittik ve test icin biz yükselmistir diye dusunuyorduk 90 bine düsmüs inanamadik 😔 yani ne ters tepti bilemiyorum cok üzüldü esim ben sarildim ona agladim dedim nolur üzülme bir ona dayanamam. Rabbim verirse lütuf vermezse imtihan dedim biz bebek icin evlenmedik dedim vs vs. Gece o uyurken gidip agladim biraz bu karışık duygularla cok istiyorum anne olmayı esiminde baba olmasini 😔 biz cok uzun yillar sonra kavustuk birbirimize cok istiyorum aşkımızın sevgimizin bir parcasi olsun 😔 sizce ne ters tepti nasil bu kadar düştü 😔
Merhaba, merak ettim kusura bakmayın bende gebe kalamiyorum.Tedaviniz ne yönde acaba gebe kalabildiniz mi?

Eşinizde sorun neydi sayı mi hız mi acaba?Ne kadar kullanımdan sonra gebe kaldınız biz de iki üç haftadır kullanıyoruz da merak ettim?
Canm eşimin tek testisi tğmörden dolayı alındı o sıra sperm testi yaptırdık morfoloji %1di yerinde hareketli 55 ileri olan 18 di... doktor noml olur dedi çnkü tek testis alınnca diğeri ikisi gibi çalşıuomş ..ama ben morfolojiden dolayı içim rahat etmedi ne bulduysam kullandırdım zaten eylülde kullandı ekimde hamile oldğmu öğrendm..hemde yumurtlamadan 3 gün önce hemde kayganlaştrcı kullanırken...allahm istyen herkese nasip etsinn çok stres üzüntü endişe yaşadık ama Allahım ben ol dersem olur dedi..

Merhaba kızlar bisey soracaktım Benim eşimde sperm testi yaptı bende burda pay açmak istiyorum sormak için yazdım nasıl yapılıyor resimde ekliyemiyorum şimdiden teşekkürler

Canm eşimin tek testisi tğmörden dolayı alındı o sıra sperm testi yaptırdık morfoloji %1di yerinde hareketli 55 ileri olan 18 di... doktor noml olur dedi çnkü tek testis alınnca diğeri ikisi gibi çalşıuomş ..ama ben morfolojiden dolayı içim rahat etmedi ne bulduysam kullandırdım zaten eylülde kullandı ekimde hamile oldğmu öğrendm..hemde yumurtlamadan 3 gün önce hemde kayganlaştrcı kullanırken...allahm istyen herkese nasip etsinn çok stres üzüntü endişe yaşadık ama Allahım ben ol dersem olur dedi..
Çok geçmiş olsun.Hayirli olsun bebeğinizi sağlıkla dünyaya getirin inşallah.Bu işler hiç belli olmiyor dediğiniz gibi nasip işte.

Çok geçmiş olsun.Hayirli olsun bebeğinizi sağlıkla dünyaya getirin inşallah.Bu işler hiç belli olmiyor dediğiniz gibi nasip işte.
Aynen canm ovulasyon testi yapıyodum onu bile artk arkdşlarıma boşver diyorm ne zamn olcagı hiç belli olmuyo..gerçkten kafadn atmak lazm o dönem keşke eşim iyi olsunda gerisi umrmda değil diyodum yumurtlama günümde yapmamştk bile ama kızım bana tutunmuş ..darısı inşallah sizleree

Amin, çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. İnşallah dileğinizi verir Rabbim sizin de, bizde ileri hareketli toplamı %28’den %35’e çıkmıştı. Sigarayı bırakmanın ve Progeny m isimli vitaminin çok faydası olduğunu düşünüorum ben. Takviye bu ya da benzer içerikli ilaçları kullandığı müddetçe eğer varikosel de yoksa düşmeyecektir değerleri bence. Siz de üzülmeyin, aslında hiç belli de olmaz %10 ile de hamile kalan arkadaşımız vardı, biz elimizden gelen takviyeyi alıyoruz sadece, gerisi olacaksa 1 sperm 1 yumurta ile bile olacaktır inanıyorum ki. Allah yardımcınız olsun.
Merhaba ben morfoloji %1 ileri hiz %2 ile 3 kere gebelik yasadim...3 u de dusukle sonuclandi ama sonucta gebe kaldim...yani moralinizi bozmayin

X