Sperm testi sonucu hakkında Bilgi

oskar1111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2021
51
14
31
Kızlar merhaba eşimin sperm testi sonucu bu şekilde normal yolla hamile kalabilirmiyim daha önce düşük spermle hamile kalan var mi yada sayı yükseltmek için neler yaptınız teşekürler yorumlarınızı bekliyorum :)

Eklentiler

• DFFFC3B6-B5FD-4943-898B-AE4604803852.jpeg
    DFFFC3B6-B5FD-4943-898B-AE4604803852.jpeg
    78,8 KB · Görüntüleme: 91
Kızlar merhaba eşimin sperm testi sonucu bu şekilde normal yolla hamile kalabilirmiyim daha önce düşük spermle hamile kalan var mi yada sayı yükseltmek için neler yaptınız teşekürler yorumlarınızı bekliyorum :)
konu yukarı cıksın dıye yazıyorum arkadasım cok ıyı bılıyorum dıyemem ama bana normal geldi eşinin testi..

Çok teşekür ederim en az 15 milyon olması gerekiyormuş bende merak ettim oyüzden kızlarla paylaşmak istedim ama kimse bişey yazmadı :KK43:

Çok teşekür ederim en az 15 milyon olması gerekiyormuş bende merak ettim oyüzden kızlarla paylaşmak istedim ama kimse bişey yazmadı :KK43:
ben cok uzun sure ugrastım gebe kalmak ıcın önce eşimde sorun sandık cok defa test vermıstır ama hep normal dedıler yıne de olmadı en son tüp bebek yaptık tedavıde aslında benım pco olup yumurtalarımın döllenme kapasıtesının güç oldugu ortaya cıktı🤦‍♂️burda çok daha kötü sonuclarla dogal gebe kalan arkadaslar oldu sızın degerlerınız normal gebelık elde edecek kadar var yeterlı bence..sonucta 1sperm yetıyor gercekten

İçimi çok rahatlattınız çok teşekür ediyorum ovülasyon testi kullanmaya başladım 2 Aydır bakalım inşallah güzel sonuç alabirim ❤️❤️

Merhabalar,

Esiniz herhangi bir takviye kullaniyor mu? Sperm sayisi problemi sebebiyle bir arkadasimin esi birkac ay proxeed (yanlis yazmamisimdir umarim) kullanmisti ve arkadasim hamile kalmisti. Fiyatini bilmiyorum acikcasi ama genel olarak Karnitin, Cinko, Q10, D vitamini kullanimi sperm sayisini ve kalitesini olumlu anlamda etkiliyor. Bir arastirin isterseniz.

Merhabalar,

Esiniz herhangi bir takviye kullaniyor mu? Sperm sayisi problemi sebebiyle bir arkadasimin esi birkac ay proxeed (yanlis yazmamisimdir umarim) kullanmisti ve arkadasim hamile kalmisti. Fiyatini bilmiyorum acikcasi ama genel olarak Karnitin, Cinko, Q10, D vitamini kullanimi sperm sayisini ve kalitesini olumlu anlamda etkiliyor. Bir arastirin isterseniz.
Evet onu duydum doktora gidip öyle kullansın diye düşündüm bazı yerlerde okudum sperm sayısını yükseltip sperm hızını yavaşlatıyormuş bazılarında ters etki etmiş oyüzden doktora danışalım öyle düşünelim dedik. Çakşır suyunu duymuştum onu kullanıyor 1 aydır bayagı güzel şeyler duydum çakşır suyuyla ilgili oyüzden deniyoruz şimdilik onu

X