Sperm testinden anlayanlar bakabilir mi?

bursadagocmengelin

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
83
23
29
Kızlar moralim çok bozuk 1 senelik evliyiz cocugumuz olmuyor diye doktora gittik eşimden sperm testi istediler ve ultrasyon yaptilar ultrasyonda sıkıntı yok ama sperm testi hüsran. Doktor normal gebelik için yeterli sperm yok normal gebelik olmaz dedi. Anca tüp bebek dedi. O kadar üzüldüm ki hiç boyle birsey beklemiyordum 😪 eşim de çok üzüldü.Doktor bi ilac verdi 700 tl verdik aldik bunu 3 ay kullan gel ona gore yolumuzu cizip konusalim dedi. Sonuclari ben bazi yerlere gosterdim bu sonuclarla tüp bebekte olmaz bosuna para harcamış olursunuz dediler. Anlayan varsa bi baksin nolur ne yapmam gerekir hiç bilmiyorum bilmedigim konular. Hemen tup bebek arastirmalimiyim yoksa biraz beklemelimiyim. Nolur yardim edin bilgili olanlar.
20200912_084357.jpg

Evet sonuç kötü ama bu devirde bu umutsuzluk da ne?
Tüp bebek de olmaz diyen gerizekalilar kim?
İnsanlar sıfır spermle tese ve mikrotese ameliyatlarıyla sperm bulunup tüp bebek yoluyla anne baba oluyor.
Menapoza girmeye ramak kala yumurta elde ediliyor.
Rahim nakilleriyle hamile kalanlar var.
21. Yy dayız hala daha cahil cahil konuşuyorlar ya.

İlaçları kullanın önce, bi kaç ay bakın bakalım değişme var mı diye. Ona göre karar verin derim. Bu değerlerle tüp bebek raporu alabilirsin düşük evet ama olur tüp bebek bence

Varikosel var mı diye baktılar mı ultrasonda olunca görülüyor gerçi ilacı neden verdiler anlamadım ama tese ameliyatları ile evladına kavuşan aileler var sadece işinde çok iyi doktor ve dua

Evet sonuç kötü ama bu devirde bu umutsuzluk da ne?
Tüp bebek de olmaz diyen gerizekalilar kim?
İnsanlar sıfır spermle tese ve mikrotese ameliyatlarıyla sperm bulunup tüp bebek yoluyla anne baba oluyor.
Menapoza girmeye ramak kala yumurta elde ediliyor.
Rahim nakilleriyle hamile kalanlar var.
21. Yy dayız hala daha cahil cahil konuşuyorlar ya.
Icimi rahatlattiniz o kadar çok uzuldum ki

Kızlar moralim çok bozuk 1 senelik evliyiz cocugumuz olmuyor diye doktora gittik eşimden sperm testi istediler ve ultrasyon yaptilar ultrasyonda sıkıntı yok ama sperm testi hüsran. Doktor normal gebelik için yeterli sperm yok normal gebelik olmaz dedi. Anca tüp bebek dedi. O kadar üzüldüm ki hiç boyle birsey beklemiyordum 😪 eşim de çok üzüldü.Doktor bi ilac verdi 700 tl verdik aldik bunu 3 ay kullan gel ona gore yolumuzu cizip konusalim dedi. Sonuclari ben bazi yerlere gosterdim bu sonuclarla tüp bebekte olmaz bosuna para harcamış olursunuz dediler. Anlayan varsa bi baksin nolur ne yapmam gerekir hiç bilmiyorum bilmedigim konular. Hemen tup bebek arastirmalimiyim yoksa biraz beklemelimiyim. Nolur yardim edin bilgili olanlar.Eki Görüntüle 2689134
Canım uzulme Tese ameliyatı olup 3 5 adet sprem ile hamile kalıyorlar. Sprm sayınız doğal gebelik icjn zor ama tüp bebek te olmaz diyen saçmalamış bence. İlaçları kullanın hareketlilik artar. Bu süreçte esın beslenmesine dikkat etsin keçiboynuzu kuru yap. Havuc kabak çekirdeği yesin. Nette araştır. Tüp bebekte de mikrocip denersiniz erkek infertilitesinde şansi arttiyor.

Canım bı senelik evliyiz bı tane kaybim var kürtaj olduktan snra , olmuyor yeni evlendiğimde ikinci ayında hamile kaldım malefsf kürtaj oldum gelişmediği için :KK43:
Eşinin değerleri gayet iyi sende daha önce hamile kalmışsın o yüzden bence panik yapma daha erken. Bir kere kalmissin yine kalirsin insallah merak etme.

Eşinin değerleri gayet iyi sende daha önce hamile kalmışsın o yüzden bence panik yapma daha erken. Bir kere kalmissin yine kalirsin insallah merak etme.
İnşallah canım bnim bende kontörlerimi yaptim birşey çıkmadı Allah'a şükür doktr rahim filmi çekerim dedi belki kürtajdan sonra tıkanma olmuş mu olmamış mı die ama kararsızım cektirmekle korkuyrm

X