Erkek İnfertilitesi Sperm testine bakar mısınız?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

nedensizcee

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2022
27
14
Herkese merhabalar 🙏🏼
Bu konu hakkında bilgisi olanlardan rica etsem sperm testi sonucunu yorumlar mısınız? Bu değerlerle doğal yollardan hamile kalan oldu mu, umut vaadediyor mu? 🥺
Daha önce de eşim test yaptırmıştı, hareket sıkıntılı gözüküyordu (2 kutu proxeed plus kullandı) Bikaç gün önce yeniden test yaptırdı. Ama çok iyi bir yerde yaptırmadığımız için onunla kıyaslamamın doğru olmayacağını söyledi klinikteki doktor. Yanıtlarınızı bekliyorum, şimdiden herkese çok teşekkür ederim 🙏🏼

Eklentiler

• FF28AA5B-55E2-4694-ABF2-38194CF1EB71.jpeg
    FF28AA5B-55E2-4694-ABF2-38194CF1EB71.jpeg
    160 KB · Görüntüleme: 1.903
Morfoloji, sayı gayet iyi. Hız da olması gereken değerlerde. Proxeed e devam edebilirsiniz gebelik haberi alana kadar. En azından 3 ay daha.

Herkese merhabalar 🙏🏼
Bu konu hakkında bilgisi olanlardan rica etsem sperm testi sonucunu yorumlar mısınız? Bu değerlerle doğal yollardan hamile kalan oldu mu, umut vaadediyor mu? 🥺
Daha önce de eşim test yaptırmıştı, hareket sıkıntılı gözüküyordu (2 kutu proxeed plus kullandı) Bikaç gün önce yeniden test yaptırdı. Ama çok iyi bir yerde yaptırmadığımız için onunla kıyaslamamın doğru olmayacağını söyledi klinikteki doktor. Yanıtlarınızı bekliyorum, şimdiden herkese çok teşekkür ederim 🙏🏼
intermar kartaldamı yaptırdınız testi

Morfoloji, sayı gayet iyi. Hız da olması gereken değerlerde. Proxeed e devam edebilirsiniz gebelik haberi alana kadar. En azından 3 ay daha.
Çok sevindim, çok teşekkür ederim cevabınız için 🫶🏼 Tedaviye bi 3 ay daha devam edip tekrar test verir o zaman. Umut verdiniz çok teşekkür ederim 🥰

canım ilk test veya son test hangisi ise onuda at istersen benim eşimde orada numune veriyor çok güveniyor oraya gözle tek tek sayım yapılıyormuş bi çok yerde otomatik makine sayımı yapılıyormuş

7 şubatta bir önceki test sonucu ekte. Bize de doktorumuz aynı sebepleri sundu ve artık intermarda test vermeye karar verdik. Ama oradaki beyfendi bu sonuçları yok sayın dedi, makine sayımı olduğunu söyledi

Eklentiler

• F90BAA74-DA6E-42C0-84A1-5D65B9D872EF.png
    F90BAA74-DA6E-42C0-84A1-5D65B9D872EF.png
    201,7 KB · Görüntüleme: 1.872
datalabda zaten numune vermek bile çok zormuş eşim çok basık bi yer internet çekmiyor falan diyordu küçük bi kuytu odada iç içe bi ortamda test veriliyormuş galiba

Evet benim eşim de intermardan çok memnun kaldı, çok ilgili olduklarını belirtti. Her konuda bilgilendirmişler, içini rahatlatmışlar. Psikolojik olarak ilk defa iyi çıktı testten ☺️

Bana da yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Eklentiler

• IMG_20220514_192314.jpg
    IMG_20220514_192314.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 1.142
  • IMG_20220514_192256.jpg
    IMG_20220514_192256.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 784
  • IMG_20220514_192234.jpg
    IMG_20220514_192234.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 1.737
Merhaba. Devlet hastanesinde verilen testlerin sonuclarına nereden bakılıyor ve kaç güne sonuc çıkıyor bilginiz var mı acaba?

7 şubatta bir önceki test sonucu ekte. Bize de doktorumuz aynı sebepleri sundu ve artık intermarda test vermeye karar verdik. Ama oradaki beyfendi bu sonuçları yok sayın dedi, makine sayımı olduğunu söyledi
Şu an burdaki test mi makine sayı mıymış?

canım ilk test veya son test hangisi ise onuda at istersen benim eşimde orada numune veriyor çok güveniyor oraya gözle tek tek sayım yapılıyormuş bi çok yerde otomatik makine sayımı yapılıyormuş
Makineyle olunca değerler daha mı kötü, olumsuz çıkıyor farkı 'ne?

Merhaba. Devlet hastanesinde verilen testlerin sonuclarına nereden bakılıyor ve kaç güne sonuc çıkıyor bilginiz var mı acaba?
Merhaba. Yanlış hatırlamıyorsam bir kaç saat içinde çıkmıştı sonuçlarımız. Ama sisteme düşmemişti. Eşim gidip sonucu elden almak durumunda kalmıştı. Kusura bakmayın aradan 1 sene geçtiği için çok net hatırlayamıyorum, 1 defa devlet hastanesinde test yaptırmıştık

X