Erkek İnfertilitesi Spermde ileri hareketlik nasıl artar?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Hzl07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
344
110
26
Eşim varikosel ameliyatı olalalı 3 ay oldu sayı arttı ama ileri hareketliliği hala %0
Bu süreçten geçenler neler yaptınız benimlede paylaşır mısınız
Hangi kürleri yada hangi takviyeleri kullanıp yararını gördünüz

Merhabalar, bizde de kısmen hareket sorunu ve morfoloji sorunu vardı. Eşim 6-7 ay boyunca aralıksız Proxeed Plus, Evicap E vitamini kullandı. Bununla beraber her gece zeytinyağına incir koyduk eşim sabah aç karnına tüketti. Akşamları havuç suyu içti eşim. İçemediyse havucu yedi. Nohut yemeğini haftada bir tüketmeye çalıştık. Isırgan otu çayını çok duydum fakat biz ona geçmedik hiç. Bir de keçiboyunuzu soğuk press özünü içti her akşam. 8 ayın sonunda hamile kaldım.

Merhabalar, bizde de kısmen hareket sorunu ve morfoloji sorunu vardı. Eşim 6-7 ay boyunca aralıksız Proxeed Plus, Evicap E vitamini kullandı. Bununla beraber her gece zeytinyağına incir koyduk eşim sabah aç karnına tüketti. Akşamları havuç suyu içti eşim. İçemediyse havucu yedi. Nohut yemeğini haftada bir tüketmeye çalıştık. Isırgan otu çayını çok duydum fakat biz ona geçmedik hiç. Bir de keçiboyunuzu soğuk press özünü içti her akşam. 8 ayın sonunda hamile kaldım.
CNim tavsiyeden önce degerler nasildi aklinda mi rakamlar

Rabbim sağlıklı buyutmeyi nasip etsin Peki hamile kalmadan once test verdiniz mi hic canim degerlerdeki farki gozlemlediniz mi

Rabbim sağlıklı buyutmeyi nasip etsin Peki hamile kalmadan once test verdiniz mi hic canim degerlerdeki farki gozlemlediniz mi
Çok teşekkür ederim.. Yok eşim verecekti, o ay hamile kaldığımı öğrendik. Ama kesinlikle değerleri artmış olmalı ki bu vitamin ve takviyelerden sonra hamile kaldım diye düşünüyorum.

Eşim varikosel ameliyatı olalalı 3 ay oldu sayı arttı ama ileri hareketliliği hala %0
Bu süreçten geçenler neler yaptınız benimlede paylaşır mısınız
Hangi kürleri yada hangi takviyeleri kullanıp yararını gördünüz
Esinizde sigara alkol veya abur cubur yeme aliskanligi varmi kiloda cok onemli sicak su ile banyo yapmasın birde varikosel ileri derecede ve uzun sure devam ettiyse iyilesmeside uzun suruyor bence biraz daha sabredin bol bol keçi boynuzu soguk pres solgar e vitamini alsin esiniz ayrica doktordan takviye talep edin insallah ckk daha iyi olur

Çok teşekkür ederim.. Yok eşim verecekti, o ay hamile kaldığımı öğrendik. Ama kesinlikle değerleri artmış olmalı ki bu vitamin ve takviyelerden sonra hamile kaldım diye düşünüyorum.
merhaba nasıl kullandınız bu ilaçları acaba yani günde kaç tane

Her akşam taze sıkılmış havuç suyu içsin bir bardak içine zeytinyağı da ekleyin bir kaç damla öyle içsin ancak sigara kullanmasın hızı artar.

X