Spermiyogram sonuçları bilen yardımcı olur mu ??

Yasinin_Annesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2016
2.988
3.595
Arkadaşlar ben pek anlamıyorum da nasıl sizce değerleri iyi mi eşimin ??

Eklentiler

• Screenshot_2017-05-11-08-48-41.png
    Screenshot_2017-05-11-08-48-41.png
    206,1 KB · Görüntüleme: 307
morfoloji önemli spermlerin anomali durumuna kalitesine bakıyor bu yapılmış testler sayısı hızı hakkında bilgi veriyor bunlar ilaç tedavisi ile artıyor ama morfoloji malesef artirilamiyor ilaçla tüp bebek gerektiriyor
Özeldemi bakıyorlar acaba ona biz devlette yaptırdık testi ve bakılmamış

Canım ya ona bakmamışlar ama en yakın zamanda yeniden düzgün bir test yaptırcaz inşallah teşekkür ederim
Bizimde hazıtan 8de kısmetde sperm tedtimiz ve ultrasonumuz var. Bakalım sonuç ne cıkıcak. Benim eşimin 5 günlük sperm toplamıydı 30 milyon. 5 günde bu kadar toplanıyorsa bizim hiç sansımız yok :KK43: senın eşinin iyi sonuçkarı maşAllah

Biz de devletde yaptırmıştık canım olmazsa bu sefer üniv hast de yaptıralım
Zaten devletim üniversite hastanesinde yaptırdım. Ama Allah korusun böyle devam edrrse olmamaya. 9eylül hast. Ya da ege ünv. Hastanasıne gidicez ya da özel hastane . Kafam cok karısık :)

Bizimde hazıtan 8de kısmetde sperm tedtimiz ve ultrasonumuz var. Bakalım sonuç ne cıkıcak. Benim eşimin 5 günlük sperm toplamıydı 30 milyon. 5 günde bu kadar toplanıyorsa bizim hiç sansımız yok :KK43: senın eşinin iyi sonuçkarı maşAllah
Bizim de 3 gün ilişki olmamıştı canım öyle çıkmış sonuçlar iyi diyolar ama morfoloji daha önemliymiş ben de ona tedirgin oldum ya o kötüyse diye..

Yarın adetimin 3. Günü tekrar hormon testi yaptırcam değerlerim ne durumda merak ediyorum :)

Sıkma Canını eşin bol bol keçiboynuzu özü yesin canım benim eşim yiyo arada..

Bizim de 3 gün ilişki olmamıştı canım öyle çıkmış sonuçlar iyi diyolar ama morfoloji daha önemliymiş ben de ona tedirgin oldum ya o kötüyse diye..

Yarın adetimin 3. Günü tekrar hormon testi yaptırcam değerlerim ne durumda merak ediyorum :)

Sıkma Canını eşin bol bol keçiboynuzu özü yesin canım benim eşim yiyo arada..
Yedi yedi neler neler yedi :) ama yok spermler banamısın demiyor. Gerçi Allah istedikten sonra hersey olur. Sonucta yumurtayı milyonlarca sperm dollemiyor 1 tanesi gelip döllüyor. Bizimkiler teşrif edip gelemediler daha :)

Yedi yedi neler neler yedi :) ama yok spermler banamısın demiyor. Gerçi Allah istedikten sonra hersey olur. Sonucta yumurtayı milyonlarca sperm dollemiyor 1 tanesi gelip döllüyor. Bizimkiler teşrif edip gelemediler daha :)
Aynen canım olacağı varsa tek kahraman spermle bile olur sıkma canını :) bizim sayı iyi de noluyo bak 15 ay ı devirdik gelmedi nazlı bebiş :)

X