Spermiyogram sonucu

There is Hope

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2018
1.069
1.149
41
Açıkçası sayı arttırması mi yapabildik 4 milyondan 57 milyona yiyecek sistemimizi degistirerek ulaştık fakat morfoloji sorununu çozememisiz o yüzden keçi boynuzu suyu önerdiler pekmezde zararlı biz şu an Aralık ayından beri sıfır şeker tuketiyoruz ama sizin değerler oldukça hızlı düzelmiş tebrik ederim birde morfoloji sorunu yaşayanlar hergun ilişkiye gir.eliymis perhiz süresi uzadıkça hareket düşüyor Muş
Gün aşırı ilişki en ideali. 3 gün sonra sperm bayatlıyormuş. Her gün olması kaliteyi azaltıyormuş. Morfoloji 0 ile bile gebe kalanlar var. Bir de arı sütü ekleyin her ikiniz de. Propolis de su bazlı bunlar da etkili. Ama alkol ve sigara varsa morfoloji düzelmez kolay kolay. Akşamdan alkol alıp sabah sperm testi yapıldı morfoloji 5 ten 1 e düştü düşünün o kadar yani

Bahar_Darcan48

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2021
820
458
Merhaba kızlar ben 28 yaşında 2 yıllık evli bir ev hanımıyım eşim 39 yaşında evliliğinin ilk 9 ayı geri çekilme yöntemiyle koruduk sonra korunmayı bıraktığımız ilk ay hamile kaldım hamileliğim in 6. Haftasında kanamaları oluyordu bir kaç kez dr gittim ultrasonla baktılar kalp atışlarını dinlediler alttan baktılar bir sıkıntı olmadığını progestan kullanmam gerektiğini söylediler ve kullandım 7+4 e kadar bu böyle devam etti en son kontrol gittiğimde dr bebeğin 2 gün önce öldüğünü söyledi ve bir gün sonrasında kürtaj oldum. Kürtaj dan sonra dr 3-4 ay korunmamız gerektiğini söyledi bizde koruduk sonrasında korunmayı bıraktığımızda gebe kalmayı planlıyordum ve hala kalamadım. Genel muayeneleri mi oldum yumurtalarını ve tüplerimin sağlıklı olduğunu smear testi in normal çıktığını öğrendim folik asit kullanmaya başladım yine olmadı. En son bir arkadaşımın bahsetmesi üzerine eşimin sperm testi verdi ve test sonucunda sperm sayısının 3 milyon olduğunu öğrendik ve bu sonuca göre doğal yolla hamile kalmamın neredeyse imkansız olduğunu söyledi drlar ama ben daha önce bir hamilelik yaşadım. Eşimle birlikte bir ürolağa gittik ürolog ultrasonla baktı varikosel olduğunu ama çok küçük olduğundan sperm sayısını etkilemeyeceğini söyledi ve yarın için de kan tahlilleri istedi hamilelik bir kere olmuşsa inşallah bir kere daha olur dedi kan sonucuna göre eşime sperm sayısını arttıracak ilaçlar yazacağını söyledi. Aranızda böyle bir durumla karşılaşan var mı? İçim çok huzursuz. Test sonucunu ekte paylaştım.
Sperm hareketsizliği ve kalitesi için bu Ferula plus men diye vitamin var onu da önerebilirim içinde arı sütü çakşır kökü ekstresi C vitamini falan var 2 gündür kullanıyor eşim inşallah faydasını görürüz

Ceviz hanim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2021
794
740
Sizce nasıl kızlar

Eklentiler

• 20211005_193756.jpg
    20211005_193756.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 20

Oaktree

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
969
2.620
34
Gün aşırı ilişki en ideali. 3 gün sonra sperm bayatlıyormuş. Her gün olması kaliteyi azaltıyormuş. Morfoloji 0 ile bile gebe kalanlar var. Bir de arı sütü ekleyin her ikiniz de. Propolis de su bazlı bunlar da etkili. Ama alkol ve sigara varsa morfoloji düzelmez kolay kolay. Akşamdan alkol alıp sabah sperm testi yapıldı morfoloji 5 ten 1 e düştü düşünün o kadar yani
Çok şükür eşimde ne sigara ne de alkol biz başka hastalıklardan kurtulmak için tüm beslenme şeklinizi degistirdik 4 milyondan 57 milyona ulaştık bakalım keçiboynuzu suyu kürüne başladık propolis hergun kullanıyoruz ayrıca aripolenini coconut yağına katip alıyorum bal yasak çünkü

There is Hope

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2018
1.069
1.149
41
Açıkçası sayı arttırması mi yapabildik 4 milyondan 57 milyona yiyecek sistemimizi degistirerek ulaştık fakat morfoloji sorununu çozememisiz o yüzden keçi boynuzu suyu önerdiler pekmezde zararlı biz şu an Aralık ayından beri sıfır şeker tuketiyoruz ama sizin değerler oldukça hızlı düzelmiş tebrik ederim birde morfoloji sorunu yaşayanlar hergun ilişkiye gir.eliymis perhiz süresi uzadıkça hareket düşüyor Muş
Morfoloji kaç aceba.

Oaktree

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
969
2.620
34

Oaktree

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2018
969
2.620
34

Selin n

👠
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2021
771
1.820
26
Doğal yolla hamilelikte ileri hareket önemli bizde de ileri hareket 0 doktor tedaviyle olabileceğini söyledi. Morfoloji de çok önemli. Anomalisi olan bir spermin yumurtayı döllemesi zor ama imkansız diye de bir şey yok sağlıklı olmadığı için tutunamamistir.Doktorun verdiği takviyeler sayı hız kaliteyi düzeltiyor.