Erkek İnfertilitesi Spermiyogram sonucu

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Varikosel ameliyatı oldu 2019 yılında çift taraflı
Çok geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Benim de sevgilim tek taraflı varikosel varı onun da sonuçlarını gösterebilirim bu sene ameliyat olacak. Sizin çocuk oluşumunu engelledi mi acaba?

Çok geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur. Benim de sevgilim tek taraflı varikosel varı onun da sonuçlarını gösterebilirim bu sene ameliyat olacak. Sizin çocuk oluşumunu engelledi mi acaba?
doktor engel dedi sperm sayısı cok azdı düzeldi genede olursa varikosel mikrocerrahi yöntem cok iyi diyorlar hayırlısı olsun

Bunlara ilaveten e vitamini qenzim q10 ve omega çiğ kabak çekirdeği ve bir de supralife for men 3 ayda sperm değerlerini eşimde artırdı. Tüm değerlerde hem de.
Merhaba supralife bizde bugün başladı eşim morfolojik bozukluk %4 acaba değişiklik oldu mu degerlerinizde ben birde keçiboynuzu suyu hazırlayıp iciriyorum umarım işe yarar

Merhaba supralife bizde bugün başladı eşim morfolojik bozukluk %4 acaba değişiklik oldu mu degerlerinizde ben birde keçiboynuzu suyu hazırlayıp iciriyorum umarım işe yarar
Evet mart ayında spermİyogram sonucu 0 ( sıfır) idi. Mayıs ayına kadar keçiboynuzu pekmezi ve proexell plus kullandı ama sadece 3 milyon sperm ve morfolojiyi 1 olabildi sadece. Ama mayıs sonunda supralife kullandık ve haziran ortasında sonuç 12 milyon sperm ve morfoloji 5 oldu. Bu hafta tekrar yapıldı spermiyoğram sayı 16 milyon 500 bin oldu. Yani supralife bence çok başarılı. Keçiboynuzu suyu ve soğuk sıkım pekmezi aralıksız 3 ay kullanın mutlaka bir de diger takviyeleri kesin alsın. Bu arada eşime mart ayında varikösel dediler. Başka bir prof haziran ayında varikösel kesinlikle yok dedi. Yani bu ilaclar ve takviyeler kürler çok etkili. Ben de burda öğrendim bu kürleri ve takviyeleri

Evet mart ayında spermİyogram sonucu 0 ( sıfır) idi. Mayıs ayına kadar keçiboynuzu pekmezi ve proexell plus kullandı ama sadece 3 milyon sperm ve morfolojiyi 1 olabildi sadece. Ama mayıs sonunda supralife kullandık ve haziran ortasında sonuç 12 milyon sperm ve morfoloji 5 oldu. Bu hafta tekrar yapıldı spermiyoğram sayı 16 milyon 500 bin oldu. Yani supralife bence çok başarılı. Keçiboynuzu suyu ve soğuk sıkım pekmezi aralıksız 3 ay kullanın mutlaka bir de diger takviyeleri kesin alsın. Bu arada eşime mart ayında varikösel dediler. Başka bir prof haziran ayında varikösel kesinlikle yok dedi. Yani bu ilaclar ve takviyeler kürler çok etkili. Ben de burda öğrendim bu kürleri ve takviyeleri
Açıkçası sayı arttırması mi yapabildik 4 milyondan 57 milyona yiyecek sistemimizi degistirerek ulaştık fakat morfoloji sorununu çozememisiz o yüzden keçi boynuzu suyu önerdiler pekmezde zararlı biz şu an Aralık ayından beri sıfır şeker tuketiyoruz ama sizin değerler oldukça hızlı düzelmiş tebrik ederim birde morfoloji sorunu yaşayanlar hergun ilişkiye gir.eliymis perhiz süresi uzadıkça hareket düşüyor Muş

selam kızlar olmaz diye bişey yok .benim eşimin sayı ve hareket çok düşüktü. ek gıdaalr ve vitaminler çok güzel düzelmeler var . dün yine doktora gittik testi yeniledi doktor ilk teste göre çok yol katetmişsiniz dedi . anladığım kadarıyla ek gıda da tüketmişsiniz dedi. ben doktor dışında bi arkadaşın önerisi ile zeucit kullandırdım eşime normalde doktor verir ama dün doktor bu ilaca devam edin iyi bir vitamin dedi . aşılama istedik reddetti bekleyin düzeliyor doğal yolla deneyin dedi. ileri hareket 1 den 25 oldu ml sperm sayısı 11 den 55 milyon oldu toplam hareket 10 dan 40 oldu hareketsiz 90 dı 60 a kadar düştü . bu değerlere rağmen doktor doğal yolla şuan zor ama düzelir bu kadar düzelmiş dedi . Allahtan ümit kesilmez . yeterki faydalı şeyleri usanmadan eşinize tükettirin .

Açıkçası sayı arttırması mi yapabildik 4 milyondan 57 milyona yiyecek sistemimizi degistirerek ulaştık fakat morfoloji sorununu çozememisiz o yüzden keçi boynuzu suyu önerdiler pekmezde zararlı biz şu an Aralık ayından beri sıfır şeker tuketiyoruz ama sizin değerler oldukça hızlı düzelmiş tebrik ederim birde morfoloji sorunu yaşayanlar hergun ilişkiye gir.eliymis perhiz süresi uzadıkça hareket düşüyor Muş
Gün aşırı ilişki en ideali. 3 gün sonra sperm bayatlıyormuş. Her gün olması kaliteyi azaltıyormuş. Morfoloji 0 ile bile gebe kalanlar var. Bir de arı sütü ekleyin her ikiniz de. Propolis de su bazlı bunlar da etkili. Ama alkol ve sigara varsa morfoloji düzelmez kolay kolay. Akşamdan alkol alıp sabah sperm testi yapıldı morfoloji 5 ten 1 e düştü düşünün o kadar yani

Merhaba kızlar ben 28 yaşında 2 yıllık evli bir ev hanımıyım eşim 39 yaşında evliliğinin ilk 9 ayı geri çekilme yöntemiyle koruduk sonra korunmayı bıraktığımız ilk ay hamile kaldım hamileliğim in 6. Haftasında kanamaları oluyordu bir kaç kez dr gittim ultrasonla baktılar kalp atışlarını dinlediler alttan baktılar bir sıkıntı olmadığını progestan kullanmam gerektiğini söylediler ve kullandım 7+4 e kadar bu böyle devam etti en son kontrol gittiğimde dr bebeğin 2 gün önce öldüğünü söyledi ve bir gün sonrasında kürtaj oldum. Kürtaj dan sonra dr 3-4 ay korunmamız gerektiğini söyledi bizde koruduk sonrasında korunmayı bıraktığımızda gebe kalmayı planlıyordum ve hala kalamadım. Genel muayeneleri mi oldum yumurtalarını ve tüplerimin sağlıklı olduğunu smear testi in normal çıktığını öğrendim folik asit kullanmaya başladım yine olmadı. En son bir arkadaşımın bahsetmesi üzerine eşimin sperm testi verdi ve test sonucunda sperm sayısının 3 milyon olduğunu öğrendik ve bu sonuca göre doğal yolla hamile kalmamın neredeyse imkansız olduğunu söyledi drlar ama ben daha önce bir hamilelik yaşadım. Eşimle birlikte bir ürolağa gittik ürolog ultrasonla baktı varikosel olduğunu ama çok küçük olduğundan sperm sayısını etkilemeyeceğini söyledi ve yarın için de kan tahlilleri istedi hamilelik bir kere olmuşsa inşallah bir kere daha olur dedi kan sonucuna göre eşime sperm sayısını arttıracak ilaçlar yazacağını söyledi. Aranızda böyle bir durumla karşılaşan var mı? İçim çok huzursuz. Test sonucunu ekte paylaştım.
Sperm hareketsizliği ve kalitesi için bu Ferula plus men diye vitamin var onu da önerebilirim içinde arı sütü çakşır kökü ekstresi C vitamini falan var 2 gündür kullanıyor eşim inşallah faydasını görürüz

Sizce nasıl kızlar

Eklentiler

• 20211005_193756.jpg
    20211005_193756.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 54
Gün aşırı ilişki en ideali. 3 gün sonra sperm bayatlıyormuş. Her gün olması kaliteyi azaltıyormuş. Morfoloji 0 ile bile gebe kalanlar var. Bir de arı sütü ekleyin her ikiniz de. Propolis de su bazlı bunlar da etkili. Ama alkol ve sigara varsa morfoloji düzelmez kolay kolay. Akşamdan alkol alıp sabah sperm testi yapıldı morfoloji 5 ten 1 e düştü düşünün o kadar yani
Çok şükür eşimde ne sigara ne de alkol biz başka hastalıklardan kurtulmak için tüm beslenme şeklinizi degistirdik 4 milyondan 57 milyona ulaştık bakalım keçiboynuzu suyu kürüne başladık propolis hergun kullanıyoruz ayrıca aripolenini coconut yağına katip alıyorum bal yasak çünkü

Morfoloji kaç aceba.

X