Erkek İnfertilitesi Spermiyogramdan anlayanlar bakabilir mi lütfen?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

gamzelim1414

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
852
504
33
eski ve yeni spermiyogram sonuçları sizce durum nasıl? Bu sonuca göre bebek noröal yolla olur mu ?

Eklentiler

• 775FBEFD-A04D-49C6-8EE1-289151F8CC9F.jpeg
    775FBEFD-A04D-49C6-8EE1-289151F8CC9F.jpeg
    243 KB · Görüntüleme: 134
  • DF824C13-6379-41AE-A50B-13033C53C33B.jpeg
    DF824C13-6379-41AE-A50B-13033C53C33B.jpeg
    249,8 KB · Görüntüleme: 131
  • 79566F20-E086-4829-95B7-9CD222752BFA.jpeg
    79566F20-E086-4829-95B7-9CD222752BFA.jpeg
    115,3 KB · Görüntüleme: 134
Iki tahlil arasinda 7 bucuk ay var canim araliksiz kullandıniz dimi bu takviyeleri cunki 15 gun 1 ay bıraksaniz bile degerler düşüyor
Yanlış sonuçlara bakıyorsunuz galiba :) ben konuyu açtım ama başka bir arkadaşımız da eşinin spermiyogramını atıp soru sormuş. Bizim iki test arasında 3 ay var ☺️

Yanlış sonuçlara bakıyorsunuz galiba :) ben konuyu açtım ama başka bir arkadaşımız da eşinin spermiyogramını atıp soru sormuş. Bizim iki test arasında 3 ay var ☺️
Yok canim test tarihi yanlis😁😆😅 ortaya ay one gun yazilir ama ben 2022 yi dikkate almadim o sasirtti beni normalde 7/3/2022 diye yazmalari lazimdi :):):): ama 2022 7 ayi gelmedi daha bi anlik dalginlik

canım eşinin sayı totelde düşmüş ama ml de artmış hız vs iyi normal yolla olabilir aslında. Benimde hazidanda eşimin ileri hızı düşük çıkmıştı gebe kaldım ama bebeğin kalp atış durdu. Tekrar denedik olmayınca eşim dün tekrar test verdi sayımız bizimde yarıya düşmüş nerdeyse ama canlılık hareketlilik vs hep artmış doktor sonuç çok iyi dedi takviye bile vermiyorsu ama ben istedim. Geçen ay 1 kutu proxees plus kullandık ama bıraktık tekrar onumu alsak yoksa doktor wm multifer önerdi onumu bilemedim

canım eşinin sayı totelde düşmüş ama ml de artmış hız vs iyi normal yolla olabilir aslında. Benimde hazidanda eşimin ileri hızı düşük çıkmıştı gebe kaldım ama bebeğin kalp atış durdu. Tekrar denedik olmayınca eşim dün tekrar test verdi sayımız bizimde yarıya düşmüş nerdeyse ama canlılık hareketlilik vs hep artmış doktor sonuç çok iyi dedi takviye bile vermiyorsu ama ben istedim. Geçen ay 1 kutu proxees plus kullandık ama bıraktık tekrar onumu alsak yoksa doktor wm multifer önerdi onumu bilemedim
Allah şifa versin İnşaAllah canım. Benim sadece eşimde problem yokmuş. Yumurta rezervim azalmış o sebeple doktor bir an evvel aşılamaya başladı. Proxeed plus çok iyi geliyor gerçekten ben diğer ilacı hiç duymadım araştırmakta fayda var. Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin İnşaAllah teşekkür ederim ☺️

Allah şifa versin İnşaAllah canım. Benim sadece eşimde problem yokmuş. Yumurta rezervim azalmış o sebeple doktor bir an evvel aşılamaya başladı. Proxeed plus çok iyi geliyor gerçekten ben diğer ilacı hiç duymadım araştırmakta fayda var. Allah sağlıklı evlatlar nasip etsin İnşaAllah teşekkür ederim ☺️
Rabbim hepimize şifa versin canıım, inşallah en kısa zamanda beşlerimize kavuşuruz canım. Umarım her şey yokunda gider tekrar peroxeed başlayayaım o zaman

Rabbim hepimize şifa versin canıım, inşallah en kısa zamanda beşlerimize kavuşuruz canım. Umarım her şey yokunda gider tekrar peroxeed başlayayaım o zaman
İnşaAllah canım. Keçi boynuzu özü de çok iyi geliyor ben her sabah kahvaltıdan önce bir kaşık yedirdim eşime

X