Spinal Sezaryen Dogum Hikayem (pozitif)

Benimde ilk dogumum genel anestezi oldu ama kötü bir tecrubeydi.spinal olmayı çok ama çok istiyorum bir okadarda korkuyorum.Panik olurum tansiyonum düşer bayilirsam diye.

ama birincisi bunları düşünen korkan bir tek ben değilmişim ikincisi Allah'a teslim olup dua etmek lazım panikten ziyade (gerçi söylemek kolay uygulamak zor benim için)üçüncüsünde zaten sıkıntı yasayacaksak doğum şekli ne olursa olsun yaşarız.

O nedenle çok dert etmemek lazım .Birde bu el hareketlerini hissedecekmisiz ama bebekte hareket ediyor ya içimizde onunngibi düşüneyim bari kendimi rahatlatmak için Allah yardımcımız olsun.

Kotu hikayeleri okuma guzel hikayeleri oku canim .spinal cok konforlu bi dpgum dusunmene degmez . sukret li bole imkanlar va r
Ben ameliyathanede sacmalamisim hatirlamiyorum belden asagiyi uyusturuyorlar azcikta kafayida ucuruyorlar. Allahim sizden razi olsun .allahim sizleri basimizdan eksik etmeain doktorlardan allah razi olsun . diue dokturmusum bilinaltina oyle yerlesmis ordada solemisim sende oyle dusun. Hayirli dogumlar

X