Spiral ve bitmeyen kanama 😞

insensible80

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2020
4
1
43
Merhaba
4 ağustosta adet oldum 7 ağustosta bakır ria takıldı 2 gün sonra kanamam durdu ta ki 22 ağustosa kadar ilk bir hafta günde 4 -5 günlük pet değiştirdiğim kahve rengi küçük kanamalarım oldu 4 gündür bu kanama çoğaldı adet diycem adet değil lekelenme hiç değil 😞 anlamıyorum ki adet mi oldum internette okuyorum ara kanamalar yaparmış buna benzer şeyler yaşayan arkadaşların deneyimlerine muhtacım doktora tabi ki gideceğim ama bir hafta daha beklemek istiyorum birde bu hafta zaten işyerimden izin alamam 😞 sanki hiç bitmeyecek artık hayatımın kalanını pedlerle geçireceğim gibi geliyor tuvalet kağıdı kullanmaktan nefret ettim bazen pedim de kan yok seviniyorum tuvalet kağıdında kan 😞😭😭😭 nolur bana aynılarını yaşayanlar yardım edin bu kanama sona erecekmi bir gün 🙏🏼🙏🏼🙏🏼😭❤️

kuzum spiral ilk başta yoğun ve düzensiz kanama yapabiliyor benim spiral ile ilk adetimde ödüm kopmuştu üstüm başım dizime kadar kan içindeydim ama sonra her ay düzenli adet gördüm sadece 7 gün sürüyor ve biraz daha yoğun oluyor....

Spiral kanamaları çoğaltır ve uzatır
İnce pedler sakıncalı , normal bence zamanla düzene oturur ama kanamalar her zaman yoğun olacak

kuzum spiral ilk başta yoğun ve düzensiz kanama yapabiliyor benim spiral ile ilk adetimde ödüm kopmuştu üstüm başım dizime kadar kan içindeydim ama sonra her ay düzenli adet gördüm sadece 7 gün sürüyor ve biraz daha yoğun oluyor....
Ayy çok fenaymış 😞 yok ben öyle dizime kadar görsem çıldırırım heralde yoğun olsun 7 gün olsun ama günü belli olsun bıktım böyle sızıntı gibi çok sağol cnm içim biraz rahatladı biraz sabredicem demek 😘😘😘

Spiral kanamaları çoğaltır ve uzatır
İnce pedler sakıncalı , normal bence zamanla düzene oturur ama kanamalar her zaman yoğun olacak

Ya yoğun olsun günü uzar dedi zaten dedi doktor ama ayda bir olsun çok teşekkür ederim ben birazda pimpirikli biriyim nette okumadığım yer kalmadı daha çok kafam karıştı kimi normal diyor kimi normal değil diyor doktorlada değişik yorum yapıyor bakalım bir süre beklemekten başka çare yok demek 😘

Bende spiral taktirali 1 ay oldu hala kanamam geliyor hemde Dr ikitane kan kesici hap verdi ama hiç bir işe yaramadı ağrılarında kanamamda bitmiyor ne kadar sürer ki böyle😢

X