squirt (fışkırtma) yapıyor musunuz?

yok bahce hortumu gibi degil ama tazyikli oldugunu da inkar edemem😐 yasamissiniz zaten anlarsiniz
Bence bu abartılmış zaten.
Ama sürekli nasıl olduğunu ben anlamadım.
Yani benim düzenli seks hayatım var 16-17 senedir sadece bir kez oldu.

Bence bu abartılmış zaten.
Ama sürekli nasıl olduğunu ben anlamadım.
Yani benim düzenli seks hayatım var 16-17 senedir sadece bir kez oldu.
benim ilk birlikteligim belki de o yuzden duzenli olarak oluyor ilk seferden beri. bir de saka gibi gelecek ama az su icince cok siddetli olmuyor 🤪 bunu da soyleyeyim dedim

benim ilk birlikteligim belki de o yuzden duzenli olarak oluyor ilk seferden beri. bir de saka gibi gelecek ama az su icince cok siddetli olmuyor 🤪 bunu da soyleyeyim dedim
Benimde ilk evliligimde ilk zamanlarda (1. Yılımız falandı )olmuştu.
Gençlikten mı acaba ya 😂
Su içmeyi falan denemedim ama değişik hazzı var tabii ilk olduğundaki korku çok feci ben korktum vallahi 😂
Bak aradan geçsin 15-20 sene belki hiç olmayacak kıymetini bil 😂

İlk birliktigimde acı kan gözyaşı vardı benim en az 4 seferde devam etti bu durum söz nasıl hemen öyle oldunuz ya
🥺 uzuldum ilk deneyiminizin agrılı olmasına. benim icin ilk birliktelikten ziyade o noktaya gelene kadar olan donem sancılı gecti cok fazla korkum vardı hep panik oluyor hatta agliyordum🥺 belki de bu yuzden hic bekledigim gibi kotu acılı gecmedi aksine cok guzeldi

Benimde ilk evliligimde ilk zamanlarda (1. Yılımız falandı )olmuştu.
Gençlikten mı acaba ya 😂
Su içmeyi falan denemedim ama değişik hazzı var tabii ilk olduğundaki korku çok feci ben korktum vallahi 😂
Bak aradan geçsin 15-20 sene belki hiç olmayacak kıymetini bil 😂
ayyy demeyinnn🥺🥺🥺🥺

Kendini alıştırmaya bu kadar zirveye derim ben.
Çoğu kadın daha sonra ilişkinin 2 dk sürmesinden,bırakın squirt falan orgazm olamamaktan şikayetçi.
Tabii partner çok önemli.
😂😂😂partnerin cok onemli oldugunu düşünüyorum ben de

X