stanbulda anadolu yakas iin acil nian mekanlar

Merhabalar;
bende bu aralar sizin gibi yoğun bir yer arayışındayım... Ancak içime sinen tek yer Bambi Garden oldu onunlada kişi sayısı konusunda anlaşamadık bir türlü Nişanlımla ikimizde İstanbullu değiliz o yüzden ancak 250 kişilik bir düğün düşünüyoruz. Ancak Bambi Garden bnm istediğin önbahçeyi 300 kişiye kapatıyor bizde fazladan 50 kişinin parasın vermek istemiyoruz haliyle...

Ancak başka hiçbir yer içime sinmedi ve kıyaslama yaptığımda eksik bişeyler çıkıyor ya fiya olarak pahalı oluyorlar ya süsleme yetersiz olyor ya hizmet bunun gibi şeyler...

Burda oluşan düğün mekanlarıyla ilgili sinerjiden bende yararlanmak istiyorum.

Banada anadolu yakasında 250 kişilik kır düğünü için önerilerinin varsa çok mutlu edersiniz beni

begendım ben aramatı dusunuyrm

bakmakda fayda var...

beykoz korusu ıcn ne kadar sure once yer ayırıyoruz acaba?

çavuşbaşı kasrı ıle ılgılı bılgı vereblr msnz fıatlarda

çavuşbaşı kasrı ıle ılgılı bılgı vereblr msnz fıatlarda

Merhaba ÇAvuşbaşı Kasrı için akrabam 500kişilik düğünü yemekli menü üzerinden 45TL'ye halletmişti. İçki bulunmamaktadır. Mekan hava hafif bozuk ise çok fazla rüzgar almaktadır Alan ve organizasyon ise gayet iyiydi. Mekanda yağmura denk gelirseniz iç mekanları olduğu için sorun olmamaktadır.

Düğünümüz İstanbul Yelken Kulübü'nde havuzbaşında oldu herkese tavsiye ederim, düğün esnasında herşey kusursuzdu. Yemekler çok lezzetli, mekan çok keyifiliydi, tüm işletme düğün ile son derece ilgiliydi.
Wonderland ile de çalışan Poyraz Ajansa karşı uyarmak isterim yeni evlenecekleri..
Bizim düğünümüze dair tek yaşadığımız sıkıntı fotoğrafçıyla oldu, Poyraz Ajans Kadıköy ile çalışmamasını tavsiye ederim İstanbul'da evlenecek çiftlerin. Konuşmaları müthiş profesyonel ancak vaadlerini yerine getirmiyorlar ve yaptıkları işler aldıkları parayı kesinlikle hak etmeyecek vasatlıkta. 5 bin lira ödeme yaptık ve çöpe giden bir para ile hayalkırıklığı kaldı elimizde. Çok mağdur olduk onlarla çalıştığımız için, kimseye tavsiye etmem.20 ayın sonunda teslim ettikleri albümümüz ve videolarımız çok kötü, düğün esnasında çekilen fotoğraflarımız da çok eksik, kesinlikle yorumları okuyarak, araştırarak anlaşın zira en özel gününüze ait kalacak hatıraların mahvolması çok üzücü oluyor.

Benim tavsiyem teknede düğün derim. Manzarası dünyanın en güzel manzarası . boğazın ortasında iki yaka arası düğün :) Biz öyle yaptık ve muhteşemdi. Fiyat olarak da çok uygun. Biz 300 kişilik teknede yemek, alkol, süsleme, orkestra, pasta... her şey dahil konseptinde 70 tl ye yaptık. Firma adı Boğaz Turizm di ama firma değil yetkili kişi önemli. Çünkü biz 15 i aşkın tekne ile görüştük ama bize en çok güven veren Onur bey oldu. Açıkçası güvenimizi de boşa çıkarmadı. Muhteşem bi düğün gerçekleştirdik ve sağolsun her konuda yardımcı oldu. Onun için tavsiye edebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…