stanbul'da iyi bir Cildiye Doktoru

Bayanlar bende iyi bi cildiyeci arayışındayım
Sivilce lekelerime çare olabilecek bi doktor arıyorum
İnsanda özgüven falan kalmıyo
Yardım lütfen

İstanbuldaysan eğer uzm. dr. şerafettin saraçoğlu nu tavsiye ederim. Çok başarılı bir dermatolog hem cilt hem lazerlerde oldukça uzman

Bayanlar aranızda Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi'nde Serkis Barış'a giden oldu mu ?
Randevu 08:00-18:00 arası alınıyormuş ama şimdi aradım alamadım randevu
Bilgisi olan var mı ?

maalesef memleketimizde adamına göre muamele ediyorlar.

güncel!

arkadaşlar sivilcelerim (yüzümde ve vücudumda) ve yüzümdeki sivilce izlerim için doktor arıyorum istanbulda.
bütün yazılanları okudum ama hala net bir bilgi alamadım..

[ı]bayanlar bende iyi bi cildiyeci arayışındayım
sivilce lekelerime çare olabilecek bi doktor arıyorum
insanda özgüven falan kalmıyo
Yardım lütfen [/ı]

merhaba size gerçekten bu konu hakkında yardımcı olabilirim. Doktor şerafettin saraçoğlu cildiye doktorudur kendisi bendede aynı bu sorun vardı cildimde aşırı derecede sivilceler ve izler lekeler vardı. şerafettin beye gittim öncelikle bir muayene oldum benimle çok güzel bir şekilde ilgilendı benimle. Bana bir ilaç önerdi hemen kullanmaya başladım ve şuanda yüzümde bir tane bile sivilce ve leke yok hepsini yok etti verdiği ilaç. Kesinlikle güvenip gidebilirsiniz. Inanın memnun kalıcaksınız benim gibi sizde. Kesinlikle tavsiye ederim.

Sarkis BARIS ve Şerafettin Saraçoğlu en çok tavsiye edilen ve ismi duyulmuş doktorlar

ben ist kartaldayım..
doktorumda burda bir poliklinikde cildiyeci..
poliklinik ssk ile anlaşmalı istersen asres ve isim msj atim..

Merhaba.
benimde cildimde problemler var ve bende Kartal'da oturuyorum. rica etsem seninde Kartal'da memnun olduğun dr.ve hastane ismini mesaj atar mısın?
hoşçakal

arkadaslar..bende akne izleri..gozcevremde damar ızlerı..ve güzel bir cılt ıcın bu dr a basvurdum..basvurmaz olaydım dıyorum...bana 2bın tl karsılıgında cilt problemlerımı cozecegını gusel bır cılde sahıb olabılecegımı soyledı...o kadar plansız ne yaptıgını bılmeden calısıyorkı..gittiğim haldendaha kotu cıldım...bı kere karbon peelıng yaptı..mavı ısık vs..bıkere cılt bakımı yaptılar..normal fıyatı 180 tlmıs...yemın ederım 45 tlye kuaforde yapılandan beter yaptılar...sıvılce ızlerı yara seklıne donustu...italyadan bır dr yenı makınelerle calısma yapıcakmıs benıde cagırdı.para alınmayacagını soyledı...cildimde kızarıklar olustu..sımdı cok hassas oldu...tekrar karbon peelıng yapmaya cagırdı..makınesı bozukmus...gozkenarımdakı damarlarımı sordum..makınesı bozukmus!!! gelmek ıstemıyorum artık sıze ..paramı gerı ıstedıgımı cildime zarar verdıklerını soledım..adam size o kadar sey yaptık enayımıyım ben dedı!! para alınmayacagını soledıgı uygulamalarda su kadar paraydı dıye agız degıstırdı...yalancı..sizi dınlemeyen bırısı...kısaca sakın bulaşmayın dıyorum...size bırsey yapar sizinde hatanız vardır der!! allah boylelerınden herkezı korusun...paramı asla helal etmıyorum....katbekat acısı cıkar işallah...kalıtelı yer gıbı gorunen yerlere aldanmayın...paranızıda bosa harcamayın....

polikinik memnun kalmadıgım ıcın odedıgım mıktarı gerı ıade ettı..mağduriyetım bir nebze onlenmıs oldu...

serkis barış'a gittim. ama verilen tüm ilaçlara bağışıklık kazandım maalesef. şimdi yeni dr arıyorum çaresi bulunmayan alerji illetim için..
çapa, medicana haznedar, batı bahat, avcılar hospital, hizmet hast, avrasya hospital, doğan hast gittiğim hastaneler arasında. ama hiçbiri bişey bulamadı...

önerisi olan varsa sevinirim.

teşekkürler

Arkadaşlar egzaması olan hiç kimse doktora gitmesin 7senedir bu derdi çekiyorum saçım ensem kulak arkam kaşım göz kapağım yani aklınıza neresi geliyorsa var.. Gitmediğim Prof kullanmadığım ilaç kalmadı zaten o ucuz olup bir haftada geçiren ilaçların hepsi kortizonlu boşa ciğerlerinize zarar vermeyin derim.. En son gittiğim bir doktor bana blue cap adlı şampuanı önerdi Allah razı olsun o doktordan kesinlikle çok iyi bir şampuan içinde kortizon yok kremi de mevcud biraz pahalı ama geçiriyor mu evet geçiriyor ben memnun kaldım.. Bu konuda çok çektim çekmeyen bilmez herkese şifa bulur inşAllah..

buket hanım gercekten sahane bir doktordur. kibardır, güleryüzlüdür, anlayışlıdır, insanın içini rahatlatır. hekimliği de şahanedir. bir bakışta sorun ne sorunun kaynağı ne anlar ve sorunun kökünü çözene kadar bırakmaz. ben kendisine devlet hastanesinde çalıştığı zamanlarda gitmiştim. normalde hastaneye gidince doktorlardan pek bi ilgi alaka göremezsin. buket hanım da hiç öyle bir tavır görmedim. çok ilgilendi. sağolsun sorunumu da çözdü.

Mrb..Benimde iyi bir cildiye Dr. ihtiyacım var. Sol yanağımda aşırı kızarıklık , hassasiyet ve sanki yanıkmış gibi sızı var.Ataşehir civarında bildiğiniz cildiye Dr. varmı acaba ?

6 yaşındaki oğlumda egzama var ve bende Tem hastanesinde Uz. Dr. Nurcan ARZUHAL AFŞAR'a götürdüm, verdiği ilaçlar iyi geldi zaten tam tedavi edilemeyen bir şey bu, zaman zaman alevleniyor. Büyüyünce geçebilir dedi Nurcan Hanım. Daha sonra arı ısırmıştı oğlumu cildi reaksiyon verdi ve sertleşip morarmaya başladı yine doktorumuza gittik,ben memnun kaldım, ilgili, açıklayıcı ve net konuşan bir doktor.

Ben şimdi dermotoloji doktora gidiyorum çok tavsiye etmişler,ve hakikaten çok memnünum. 500 evler'de şafak hastanesi, şehriyar nazari. Tavsiye ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…