stanbullu arkadalar, bakar msnz ?ook ucuzlukk.

azel_beliz

zümrüt
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
245
2
Arkadaşlar merhaba..bugün show tv de alişan ile çağla'nın proğramında(herşey dahil) İstanbul çağlayanda vatan caddesinde çok uygun fiyata beyaz eşya kampanyası olduğunu gösterdiler..herşey yarı fiyatına,ayrıca sıfır ürünler..çam.makinası,bulaşık makinası,buzdolabı herşey indirimdeydi..bende buzdolabı,bulaşık mak ve fırın almak istiyorum.istanbulda olan arkadaşlar bu konuda fikriniz var mı..Gerçekten sıfır mıdır bu ürünler?Kriz olduğu için satış olmadığından dolayımı indirdiler acaba..lütfen yardımcı olur musunuz?bilgisi olanların fikirlerini bekliyorum:1no2:...sevgiler...

canım ben de gördüm programı ve mağazayı. hiç gitmişliğim ve alışveriş yapmışlığımız yok ordan ama istanbulun başka yerlerinde de bu gibi mağazalar mavcut. ürünler sıfır oluyor fakat mesela ufacık yerinde bir fabrikasyon hatası olabiliyor. buzdolabının çok ufak bir çiziği olabiliyor atıyorum. spotçular çarşısı diye aratırsan pekçok bu tarz uygun beyaz eşya satan mağaza bulabilirsin.

çok teşekkür ediyorum canım..edirneden gidip bakmayı düşünüyoruz aslında..fiyatının uygunluğu sadece ufak bir çizikten kaynaklanıyorsa sorun yok o halde..sonuçta o çiziği bizde yapabiliriz ufak bir hata ile ya da nebileyim taşınırken falan..kıyafetlerde veya nevresimlerde de oluyor benzer şeyler onun gibi değil mi..en iyi markaların ürünleri yarı fiyatından daha ucuza satılıyor..

bir şey değil canım. dediğim gibi güneşli ve yenibosna da da bu tarz mağazalar var internetten araştırırsan bakabilirsin.

ben yenibosnada spotçular çarşısını biliyorum eskidji diye bir yer var netten araştırabilirsin onun yakınındada yine spotçular çarşısı var.

canım orası büyükçekmecede.. ben gittim oraya.. hatta resimlerini koymuslar cagla ve alişanın.. reklamları var..

X