Stranger Things

AmberRose

Blow a kiss, fire a gun
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Mart 2015
579
764
Netflix'in Stranger Things dizisini izleyip benim gibi büyülenen var mi acaba? Ben oyunculara bayildim.

ben de bayıldım, günümüzde geçse sıradan olurdu ama dönemi çok güzel yansıtmışlar ama artık 3. sezonda eski büyüsünü kaybedebilir

ameliee ameliee

devam etmelisin, evet ilk basta biraz agir ilerliyor hersey ama sona dogru heyecanli oluyor. hele ki son bölüm beni benden aldi

neden daha önce izlemedim bu diziyi neden neden diye soruyorum kendime :halay:
hem çok eğlenceli , ufak çocukların başrolde oması ve bu kadar başarılı olmaları da çok harika.
hem de bilm kurgu sevenler için çok ideal , bütün eski bilim kurgu filmlerine selam çakıyorlar her bölüm nostalji oluyor bayılıyorum.
2. sezon 1.sezondan da iyi .
Son iki bölüm kaldı izlemek istemiyorum ne izlicem diye yaa:KK43:
Ama spoiler yedim çok fena çok mutsuzum....

bir 11 denen kız geleceğin NAtalie Portman'ı :rapci:

lioneth lioneth
Türkce dublajiyla mi izliyorsun? Eger ki öyleyse bi kez daha tüm bölümleri ingilizce izlemeni tavsiye ederim. Bambaska bi atmosfer oluyor ve cocuklarin gercek oyunculuk yetenegi ortaya cikiyor.

Netflix‘de bide Beyond Stranger Things var, orada dizinin bütün oyunculari bi masada oturup sunucuyla birlikte dizinin bi kac bölümünü konusuyorlar, yani biraz perde arkasi gibi bisey. Izlemeye deger.

lioneth lioneth
Türkce dublajiyla mi izliyorsun? Eger ki öyleyse bi kez daha tüm bölümleri ingilizce izlemeni tavsiye ederim. Bambaska bi atmosfer oluyor ve cocuklarin gercek oyunculuk yetenegi ortaya cikiyor.

Netflix‘de bide Beyond Stranger Things var, orada dizinin bütün oyunculari bi masada oturup sunucuyla birlikte dizinin bi kac bölümünü konusuyorlar, yani biraz perde arkasi gibi bisey. Izlemeye deger.

Yoo hiç dublajlı yabancı bişey izlemem ki.
Demogorgon'u Türkçe duyarsam diziyi kapatırım orjinal iyidir her zaman

İzlerim onu da teşekkürler

X